بررسی آزمون های کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی پزشکی بیوالکترونیک وزارت بهداشت

electropayam

New member

یه نمومنه از خطتو بذار ببینم راست میگی یا جهت امیدواری میگی!!:bunnyearsmiley:

68 فیدبک هست : بعد از تشخیص و شبکه فیدبک : A , B را بدست میاریم و بعد مقاومت ورود رو بدست میاریم و باتوجه به نو فیدبک ضرب یا تقسیم بر (AB+1 ) می کنیم..
خوش خطش اینجاست :دی
راستش الان نمیتونم ولی اومدم دانشگاه تهران میدم ببینید :a2d3:ممنون

electropayam

New member
ذوست عزیز با اجازتون من به جای بابا برقی ج میدم( حداقل ما هم یه کاری واسه بابا کرده باشیم)
جواب سوال 68 که در ص 8 هس اگه زحمت بگشی!
اما سوال 70 رو من اینجوری حل کردم
مشاهده فایل‌پیوست 5763

ممنون. نمیدونم شاید راه حلم درست نباشه اما از سورس که نگاه میکنی مقاومت دیده شده میشه
rd+RD/1+gmrd=0.39
0.36i=Vo=(Rl||0.39)i
Vi=(1/gm)i=0.4i
V0/Vi=0.9​
آخخ من 8 رو ندیده بودم یک گرفته بودم راست میگین جواب تو گزینه ها نیس....
دوباره حساب کردم میشه 7.2 نمیدونم میشه گفت گزینه ب

آخرین ویرایش:

medic69

New member
خداوندا همه این جمع را در دانشگاه تهران قبول بگردان
آمییییییییییییییین

ali1980

New member
بچه ها اطلاعیه جدیدووو دیددددددددددییییییییین همون شد که میخواستم انتخاب رشته رفت برا بعده ازمون

- - - Updated - - -

اینم ریاضی 91-92دانلود riazi91 rar

مدیک خبر با حالی بود خیلی حال دادی مرسی
بابت ریاضیا هم دستت درست
اگه تونستی مدار 90 رو هم بزن

آخرین ویرایش:

arash13badami

New member
سلام دوستان
من فقط روی سه تا درس ریاضی و سیگنال و الکترونیک تقریبا تسلط دارم .شما که سوال های سال قبل رو بررسی کردید به نظرتون میشه حدود 30 تا سوال جواب داد از این 3 درس؟

alireza.lm69

New member
سلام دوستان من تازه اومدم ب جمعتون
هر اشکالی تو درسای سیگنالو مدارو مهندسی پزشکی و زبان دارین میتونین بپرسین ازم هر سوالی ام که از کنکورای قبل دوست دارین بگین تا واستون حل کنم.
من خودم کارشناسی برق کنترل خوندم.ایشالا امسال همه دانشگاه تهران

Microwave

New member
microwave2.jpgmicrowave1.jpg
سلام دوستان من تازه اومدم ب جمعتون
هر اشکالی تو درسای سیگنالو مدارو مهندسی پزشکی و زبان دارین میتونین بپرسین ازم هر سوالی ام که از کنکورای قبل دوست دارین بگین تا واستون حل کنم.
من خودم کارشناسی برق کنترل خوندم.ایشالا امسال همه دانشگاه تهران
با درود به همه دوستان.چندتا تست از مقدمه و فیزیک داشتم که خواهشا هرکی میتونه حل کنه واسم با جواب تشریحی بذاره...
مرسی.امیدوارم مه همینا توی کنکور بیاد و بتونیم بهشون جواب بدیم.
تا یادم نرفته بگم اون تست آخری توی عکس کامل نیفتاد مقدار منبع ولتاژش 12 ولت است.
دستتون درد نکنه... ایشالا دستتون برسه به درهای دانشگاه تهران :)

آخرین ویرایش:

medic69

New member
بچه ها تورو خدا دعام کنید شنبه مصاحبه کاری دارم .این چند روز اصلا نتونستم درس بخونم
دعا یادتون نره

Question

New member
پرودگارا به خط آدم گیر می دن، به فونت آدم گیر می دن ، به همه چی آدم گیر می دن !!خودت بگو من چه کنم ؟؟
720_dash1.gif

جواب تشریحی سوالات الکترونیک 91

سلام

من هم از پاسخ هایی که گذاشته بودین استفاده کردم ، خواستم تشکر کنم .:)

و یک مشکلی که داشتم من نتونستم سوال های الکترونیک 91 و دانلود کنم ، لینکش ارور داد. میشه دوباره آپلودش کنین؟

باتشکر

آخرین ویرایش:

Microwave

New member
ببین اینارو حل کردم بقیه هم حل میکنم منتها الان راهی سفرم الان سری فقط اینارو وقت کردمدانلود عکس۰۴۴۹ jpg
دانلود عکس۰۴۵۰ jpg

جواب سوالای مقدمه
Medic جان واقعا ممنون.لطف کردی.ایشالا که به سلامت بری و استخدام بشی و کنکورم دانشگاه تهران قبول بشی.

- - - Updated - - -

ببین اینارو حل کردم بقیه هم حل میکنم منتها الان راهی سفرم الان سری فقط اینارو وقت کردمدانلود عکس۰۴۴۹ jpg
دانلود عکس۰۴۵۰ jpg

جواب سوالای مقدمه
Medic جان واقعا ممنون.لطف کردی.ایشالا که به سلامت بری و استخدام بشی و کنکورم دانشگاه تهران قبول بشی.

ba ba barghi

Well-known member
سلام

من هم از پاسخ هایی که گذاشته بودین استفاده کردم ، خواستم تشکر کنم .:)

و یک مشکلی که داشتم من نتونستم سوال های الکترونیک 91 و دانلود کنم ، لینکش ارور داد. میشه دوباره آپلودش کنین؟

باتشکر

بچه ها من نمی دونم چرا همش هی آپ می کنم بقیه مشکل دارن !دوستانی که دانلود کردن، زحمتشو بکش ...من حوصله ندارم

بالا