بررسی آزمون های کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی پزشکی بیوالکترونیک وزارت بهداشت

electropayam

New member
سلام ببخشید دوست عزیز که سوال 66 الک رو گذاشتین راستش عکس واضح نیست re رو چه جوری بدست آوردین؟؟؟ سوال 67 هم یه توضیحی لطفا بدین!!

آخرین ویرایش:

medic69

New member
سلام دوست عزیز
جالبه خودم هم همین کارو میکردم فقط تو جریان دیود اشتباه کرده بودم
مرسی

- - - Updated - - -

بچه ها کسی حل مدار و الکترونیک سال 1391 رو داره؟

الک که درجریانی من نخوندم ولی امشب حل مدارو میزارم

ba ba barghi

Well-known member
سلام ببخشید دوست عزیز که سوال 66 الک رو گذاشتین راستش عکس واضح نیست re رو چه جوری بدست آوردین؟؟؟ سوال 67 هم یه توضیحی لطفا بدین!!

عکس واضح نیست منظور این نیست که بدخطم که ؟؟!!!عاغا اینقد نزنین توسر خطم:p7977cujr38iyymsu8: .... قهر می کنم می ذارم میرماااااااااااا...............:dadad4:والا تند تند می نویسم اینطوری میشه وگرنه خطم خوبه !باور کن:black_eyed:

re رو بدست نیاوردم ، چون تقسم بر صد میشه حذفش کردم ..جوابشو تقریبی نوشتم....بدست اوردنشونم سخت نیس..تحلیل dc برو ...یه kvl بزن از vi تا 20 ولت......جریان کلکتور بدست میاد ....بعد هم re ها رو بدست بیار ...

سوال 67 هم مقاومت 120k رو با قضیه ی میلر می شکنیم ....
...مقاومت ورودی رو بدست میاریم

آخرین ویرایش:

ba ba barghi

Well-known member
بابا برقی خواستم بترسونمت تا با فونت معمولی به رنگ مشکی (نه زرد)بنویسی که خوشبختانه ج داد

پرودگارا به خط آدم گیر می دن، به فونت آدم گیر می دن ، به همه چی آدم گیر می دن !!خودت بگو من چه کنم ؟؟
720_dash1.gif

جواب تشریحی سوالات الکترونیک 91

آخرین ویرایش:

ali1980

New member

medic69

New member
علی تو خودت متهمی به اینکه گیر دادی به خطش ازون جایی که الان اعصاب ندارم و میتونم خونتو بریزم متواری شو زود:sdasdasd:

ali1980

New member
علی تو خودت متهمی به اینکه گیر دادی به خطش ازون جایی که الان اعصاب ندارم و میتونم خونتو بریزم متواری شو زود:sdasdasd:

داش مدیک من گیر دادم به فونتش نه خطش در ضمن چاقو دسته خودشو نمیبره!!منتها واسه اطمینان متواریم الان
باور کن خودمم نمیدونم کجام!

medic69

New member
وای کاش فردا امتحان بود تموم میشد زودتر اح اینم زندگی ما داریم

electropayam

New member
ببخشید ولی من اصلا منظورم دست خط شما نبود از من که خوش خط تر هستید بابت پاسخ هم ممنون سوال 68 هم نمیتونم حل کنم راهنمایی کنید. سوال 70 هم من به جواب 0.9 رسیدم تو گزینه ها یک داریم برا چی حذف کردن؟؟ممنونم

ali1980

New member
مدیک جان میشه قبل از اینکه خون ما رو بریزی زحمت بکشی حل ریاضی90و مدار 90
یاد ابوریحان بیرونی افتادم این را بدانم وبمیرم...

ba ba barghi

Well-known member
ببخشید ولی من اصلا منظورم دست خط شما نبود از من که خوش خط تر هستید بابت پاسخ هم ممنون سوال 68 هم نمیتونم حل کنم راهنمایی کنید. سوال 70 هم من به جواب 0.9 رسیدم تو گزینه ها یک داریم برا چی حذف کردن؟؟ممنونم

یه نمومنه از خطتو بذار ببینم راست میگی یا جهت امیدواری میگی!!:bunnyearsmiley:

68 فیدبک هست : بعد از تشخیص و شبکه فیدبک : A , B را بدست میاریم و بعد مقاومت ورود رو بدست میاریم و باتوجه به نو فیدبک ضرب یا تقسیم بر (AB+1 ) می کنیم..
خوش خطش اینجاست :دی

بابا برقی دستت درست
خواهشا حل منو ببین چرا جوابش نجومی میشه ؟!!!!!!
مشاهده فایل‌پیوست 5736

ali1980

New member

ذوست عزیز با اجازتون من به جای بابا برقی ج میدم( حداقل ما هم یه کاری واسه بابا کرده باشیم)
جواب سوال 68 که در ص 8 هس اگه زحمت بگشی!
اما سوال 70 رو من اینجوری حل کردم
70.jpg

بالا