بررسی آزمون های کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی پزشکی بیوالکترونیک وزارت بهداشت

Microwave

New member
سلام اگه میخوای حتما امسالو بری اره من که انتخاب میکنم همرو

من شنیدم انتخاب رشتش با وزارت 2 فرق اساسی داره!
1) فرض میکنیم دانشگاههای تهران شهیدبهشتی شیراز اصفهان و کرمانشاه رو انتخاب میکنی و دانشگاه کرمانشاه قبول میشی بعد اگر در مهر مثلا دانشگاه شیراز تکمیل ظرفیت اعلام کنه تو نمیتونی شرکت کنی!
2) فرض میکنیم دانشگاههای تهران شهیدبهشتی شیراز و اصفهان رو انتخاب میکنی ولی قبول نشی و دانشگاه کرمانشاه تکمیل ظرفیت اعلام کنه تو نمیتونی شرکت کنی...
آیا این دو نکته درسته؟من از دانشجوی ارشد م.پزشکی دانشگاه اصفهان شنیدم.

- - - Updated - - -

سلام اگه میخوای حتما امسالو بری اره من که انتخاب میکنم همرو

1) فرض میکنیم دانشگاههای تهران شهیدبهشتی شیراز اصفهان و کرمانشاه رو انتخاب میکنی و دانشگاه کرمانشاه قبول میشی بعد اگر در مهر مثلا دانشگاه شیراز تکمیل ظرفیت اعلام کنه تو نمیتونی شرکت کنی!
2) فرض میکنیم دانشگاههای تهران شهیدبهشتی شیراز و اصفهان رو انتخاب میکنی ولی قبول نشی و دانشگاه کرمانشاه تکمیل ظرفیت اعلام کنه تو نمیتونی شرکت کنی...

ba ba barghi

Well-known member
مدیک جان شاید نتونم درکت کنم چون من شاغلم
حرفای بابا برقی رو هم قبول دارم ولی شاید بابا برقی هم تو رو درکت نکنه چون تا جایی که آمارشو دارم ایشونم شاغله
اما بدان پاییز هیچگاه پایان همیشگی فصل رویین نیست!!
ایشالا یه روز شیرینی استخدام شدنتو با بچه ها میخوریم

ای کلک !آمار منو از کجا داری؟ !

بابا برقی دستت درست
خواهشا حل منو ببین چرا جوابش نجومی میشه ؟!!!!!!
مشاهده فایل‌پیوست 5732

آره حلت درسته....باید هم نجومی بشه ..چون هم مقاومت ورودی زیاده و هم مقدا (ab+1) بزرگ هست ....
من چون خودم تو محاسبات زیاد اشتباه میکنم ، محاسباتتو چک نکردم !

آخرین ویرایش:

ali1980

New member

- - - Updated - - -

میکروویو عزیز یعنی دانشگاه کرمانشاه رو چه قبول بشی چه نشی نمیتونی تکمیل ظرفیت شرکت کنی؟!!
فک کنم کلا از کرمانشاه خوشت نمیاد؟!!
جمله دومت اشتباهه چون اگه جایی قبول نشی میتونی تکمیل ظرفیت شرکت کنی ضمن اینکه وزرات علوم که به هر دو اجازه شرکت مجدد میدهواسه تکمیل ظرفیت

medic69

New member
ببین فک کنم همین طوره بنابرین تو با انتخاب نکردنش یه ریسک داری میکنی یا دانشگاه بالاتر یا هیچ .هرچند کرمانشه هم شهر خوبیه و هم دانشگاه خوبی هستش من که از خدامه قبول شم

medic69

New member
علی درست میگه چون وازرت بهداشت برا مرحله تکمیل ظرفیت دیگه انتخاب رشته دوباره نداره

bme eng

New member
دوستان عزیز مدیک69 و علی اقا شما که ماشالله خوب خوندین . یه جای خیلی خوب قبول میشین.
دیگه برای چی نگران کرمانشاه هستین بابا؟؟؟

bme eng

New member
راستی علی اقا توی صفحه اول همین تاپیک جناب بابابرقی زحمت کشیدن حل سوالات ریاضی پارسال رو گذاشته بودند . بله درسته.
ولی نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیاد تصاویر!!! نمیدونم فقط برای من اینطوریه یا برای دیگران هم همینطوره؟
در هر صورت من کماکان منتظر پاسخ سوالات ریاضی پارسال هستم!!!
با تشکر

bme eng

New member
مدیک69 عزیز عکس هایی که شما گذاشتی پاسخ سوالات فیزیک پزشکی و مقدمه هستش آره میاد ولی پاسخ سوالات ریاضی مهندسی بابابرقی نمیاد.
نمیدونم مشکلش چیه.
صفحه اول همین تاپیک رو میگم . عکس های بابابرقی نمیاد

ba ba barghi

Well-known member
راستی علی اقا توی صفحه اول همین تاپیک جناب بابابرقی زحمت کشیدن حل سوالات ریاضی پارسال رو گذاشته بودند . بله درسته.
ولی نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیاد تصاویر!!! نمیدونم فقط برای من اینطوریه یا برای دیگران هم همینطوره؟
در هر صورت من کماکان منتظر پاسخ سوالات ریاضی پارسال هستم!!!
با تشکر

سلام .

هر بار که می گفتی سوالای ریاضی رومی خوای ، من موقعیت دوباره آپ کردنشو نداشتم ...عکسا روهم حذف کرده بودم ....بایس دوباره عکس می گرفتم و یادمم نبود کجا نوشته بودمش...ببخشید دیرشد

Microwave

New member

- - - Updated - - -

میکروویو عزیز یعنی دانشگاه کرمانشاه رو چه قبول بشی چه نشی نمیتونی تکمیل ظرفیت شرکت کنی؟!!
فک کنم کلا از کرمانشاه خوشت نمیاد؟!!
جمله دومت اشتباهه چون اگه جایی قبول نشی میتونی تکمیل ظرفیت شرکت کنی ضمن اینکه وزرات علوم که به هر دو اجازه شرکت مجدد میدهواسه تکمیل ظرفیت
همه جای ایران سرای من است و من از همه شهرها خوشم میاد ولی خب ی زمانی هست میخای حین تحصیل توی شهری که ساکنی کار کنی و درس بخونی ...
وزارت علوم واسش فرقی نداره تو کد رشته ای قبول شده باشی یا نشده باشی و توی تکمیل ظرفیت بهت فرصت دوباره رو میده اما وزارت بهداشت بهت این فرصت را نمیده ،و درصورتی که قبول نشده باشی و دانشگاهی که تکمیل ظرفیت داره را انتخاب کرده باشی میتونی شرکت کنی...ولی اگه فقط به دانشگاههای خوب فک میکنید بهتره سه تا بیشتر نزنیم و شانس تکمیل ظرفیت اون دانشگاهها را از دست ندیم ولی اگه فرقی بداتون نداره بهتره هر پنج شهر را انتخاب کنید... این نظر من بود...اما خودم هنوز نمیدونم چیکارکنم!!!!

medic69

New member
کاش انتخاب دانشگاهو میزاشتن بعد اامتحان که بدونیم چیکا کردیم بریم تو کار اعتراض :New (6):

ali1980

New member
بابا برقی خیلی ممنون
خوب خدا رو شکر مشکل حل شد خواستم بذارم دیدم بابا برقی زده
البته بابا برقی تو کار کمیته تو کار کیفیت نیس !!از دوستای قدیمیه ما دیگه بهش عادت کردیم
اگه نتونستی بخونی جاییشو بگو یه کاری واست میکنیم

ali1980

New member
بچه ها این سوال 64 الک 1392
من هر کاری کردم به اندازه مقاومت r نیازه؟ کسی حلش کرده؟
3.jpg

medic69

New member
میگم بشینم تستا آپ امپو بزنم برا الک من که نخوندم حداقل این مبحث راحته نظرتون چیه؟

ba ba barghi

Well-known member
میگم بشینم تستا آپ امپو بزنم برا الک من که نخوندم حداقل این مبحث راحته نظرتون چیه؟

مبحث راحتیه .....فکر خوبیه ....ولی اگه تا حالا نخوندی ......الان فرصت مناسبی برای خوندن مبحث جدید نیست به نظرم ..بهتره روی اونچه که یاد گرفتی و خوندی تمرکز کنی بهتره !!البته این نظر منه ....دیگه خود دانی

ali1980

New member
سلام. همگی خسته نباشید. من حلش کردم دو تا معادله داریم با دو تا مجهول معادله ها از kcl به دست میان

R/1.1=1/100+6.9/RL
R/2.9=3/100+7.1/RL

سلام دوست عزیز
جالبه خودم هم همین کارو میکردم فقط تو جریان دیود اشتباه کرده بودم
مرسی

- - - Updated - - -

بچه ها کسی حل مدار و الکترونیک سال 1391 رو داره؟

بالا