بررسی آزمون های کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی پزشکی بیوالکترونیک وزارت بهداشت

ba ba barghi

Well-known member
سلام نشد دیگه مجبور شدم اپ کنم-سوال 78 مدار
دانلود madar jpg

سلام ممنون ...

هوم ؟!! آخه خازن اگه شرایط اولیه داشته باشه که داره و برابر یک ولت هست ،وقتی توی حوزه ی لاپلاس می بریمش مقدارش تقسیم بر s میشه ، شما شرایط اولیه ی سلف ها رو فقط درنظر گرفتی !!درست نمی گم ؟؟

ba ba barghi

Well-known member
اره بابا برقی ولی خو با اینم به جواب درست رسیده

خب شاید توی این سوال به جواب درست رسیده !!

ببین اگه باید شرایط اولیه رو لحاظ کنیم ....و اگه لحاظ کنیم یه جمله سینوسی داریم و یه کیسنوسی و اگه جریان مثبت ببگریم و شرط رو بدست بیاریم ....

il(0-)=0
vc(0-)=1
il 2(0-)=1
اون وقت اگه ببریم تو حوزه ی لاپلاس می شه :
دیگه بوگو حلش کن دیگه :دی

ali1980

New member

سلام ممنون ...

هوم ؟!! آخه خازن اگه شرایط اولیه داشته باشه که داره و برابر یک ولت هست ،وقتی توی حوزه ی لاپلاس می بریمش مقدارش تقسیم بر s میشه ، شما شرایط اولیه ی سلف ها رو فقط درنظر گرفتی !!درست نمی گم ؟؟

بابا برقی چرا گفتی فقط شرایط اولیه سلفا رو در نظر گرفتم؟
ولی با اینکه زیاد متوجه توضیحاتت نشدم فک میکنم یه لول از ما بالاتری!

ba ba barghi

Well-known member
بابا برقی چرا گفتی فقط شرایط اولیه سلفا رو در نظر گرفتم؟
ولی با اینکه زیاد متوجه توضیحاتت نشدم فک میکنم یه لول از ما بالاتری!

از طرز گذاشتن منبع ات !!:دی
هی می خوام خودکار تو دست نگیرم نمی ذاری که !!دیگه ببخشین بدخطه !خودکارم دم دستم نبود با مداد رنگی های بچه های داداشم نوشتم!!

آخرین ویرایش:

ba ba barghi

Well-known member
سلام نشد دیگه مجبور شدم اپ کنم-سوال 78 مدار
دانلود madar jpg

بابا برقی با در گرفتن شرایط به این می رسیم اینجا بعد k=1گرفتیمدانلود عکس۰۴۰۲ jpg

kvl اشتباه نزدي ??

بعد اون فرمول اخري كه براي تي نوشتي ,براي همه مقدار ها درست در نمياد...
مثلا k=0 باشه,يا k=_1 ..

ولي kvl اشتباه زدي ,حواستو جمع كن تو كنكور حيفه

medic69

New member
بابا کجاش غلطه kvl?بعد هم نه اشتباه در نمیاد که ببین کتانزانت ضرایب فرد 30 درجه میشه چند؟

ba ba barghi

Well-known member
بابا کجاش غلطه kvl?بعد هم نه اشتباه در نمیاد که ببین کتانزانت ضرایب فرد 30 درجه میشه چند؟

اوه :d...من اشتباه كردم :d...باموبايلم آن شده بودم , اصلا متوجه نشدم كه كاتنزانت هست :d....فكر كردم كسينوس هست :d

ali1980

New member
بچه ها متشکریم!
راستش اول فک کردم گذاشتن یه منبع فرضی میتونه جایگزین شرایط اولیه باشه!به مخرج ( 1/s )توجه نکرده بودم!!
دیگه تکرار نمیشه
حالا یکی به من بگه چرا با اون منبه فرضی جواب درست بدست اومده بود؟!!

medic69

New member
بچه ها متشکریم!
راستش اول فک کردم گذاشتن یه منبع فرضی میتونه جایگزین شرایط اولیه باشه!به مخرج ( 1/s )توجه نکرده بودم!!
دیگه تکرار نمیشه
حالا یکی به من بگه چرا با اون منبه فرضی جواب درست بدست اومده بود؟!!
خودتم داری میگی فرض چون با این روش حل ما هم اگه فرض کنیم ولتاز اولیه خازن صفره جواب شما بدست میاد.خیلی از سوالا هستن با روش حل اشتباه ادم به جواب درست میرسه
دیگه به شانس ادم بستگی داره:smilies-azardl (113

medic69

New member
دیدید اطلاعیه رو بچه ها؟ امتحان یه روز زوتر شده صبح پنج شنبه :smilies-azardl (181

ali1980

New member
بچه هایی که الکترونیک خونودن کیا حل سولات تعین مقاومت ورودی (66-67-68) رو دارن؟

ba ba barghi

Well-known member
بچه هایی که الکترونیک خونودن کیا حل سولات تعین مقاومت ورودی (66-67-68) رو دارن؟

الکترونیک از چه کتابی می خونی ؟؟

اسلام پناه خوب گفته اینا رو !اگه فرصت کردم (یعنی بیشتر حوصله داشتم ) تونستم حل میکنم !می ذارم برات ...من وقتی مداد تو دست می گیرم روانم قاطی میشه !

:applause: ..راستی ....من خیلی خوشحال شدم کنکور زود افتاد....یه روز به خوش گذرونی هام اضاف میشه !!آخه مکان حوزه زدم بودم شیراز ..چند روز مرخصی گرفتم خوش بگذرونم!

امیدوارم شما هم نتیجه ی تلاشتونو ببینین

medic69

New member
بابا برقی اگه جای من بودی چی من وقتی درس میخونم باید همه چیو بنویسم فک کن حتی درس حفظی

ali1980

New member

الکترونیک از چه کتابی می خونی ؟؟

اسلام پناه خوب گفته اینا رو !اگه فرصت کردم (یعنی بیشتر حوصله داشتم ) تونستم حل میکنم !می ذارم برات ...من وقتی مداد تو دست می گیرم روانم قاطی میشه !

:applause: ..راستی ....من خیلی خوشحال شدم کنکور زود افتاد....یه روز به خوش گذرونی هام اضاف میشه !!آخه مکان حوزه زدم بودم شیراز ..چند روز مرخصی گرفتم خوش بگذرونم!

امیدوارم شما هم نتیجه ی تلاشتونو ببینین
سلام الک رو از رو modaresan sh میخونم
دیگه فرصت عوض کردن کتاب ندارم خواهشا حلشونو بذار اگه حل سال قبلم داری بذار الهی روانت آروم شه
الهی بهت خوش بگذره
میزدی آنتالیا بجای شیراز بهتر نبود؟

آخرین ویرایش:

ba ba barghi

Well-known member
سلام الک رو از رو modaresan sh میخونم
دیگه فرصت عوض کردن کتاب ندارم خواهشا حلشونو بذار اگه حل سال قبلم داری بذار الهی روانت آروم شه
الهی بهت خوش بگذره
میزدی آنتالیا بجای شیراز بهتر نبود؟

آره....فرصت تعویض کتاب نیس

من حلشونو ندارم،باید حل کنم !مدیکال شما نداری ؟؟

آنتالیا باشه ایشالاکنکورسال یعدی !:دی

بالا