اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

هانیه

Well-known member
بفرستین دیگه بچه ها من خیلی استرس دارم نمیرسونم..

ارشدی های پارسال که ما کمکتون کردیم حالا نوبیت شماهاست کجایین پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

greenbook

New member
سلام به همه. خوب هستید؟
من تازه واردم.یک ساعت نیست عضو نشدم

الان با دیدن این تاپیک شوکه شدم! اعصابم بهم ریخت.
نزدیک یک ماه از وقت کم شد. این تایم خیلی حیاتیه!!! و از همه مهم تر من نمیدونستم تاریخ عوض شده!!!!! فکر میکردم مثل سال های قبله.

جا داره از صمیم قلب تشکر کنم از کسی که این تاپیک رو زد و نذاشت 6 ماه درس خوندنم به هدر بره.
اجرت با خدا

پ.ن: من ایمیل فرستادم. به بقیه دوستانم هم میگم بفرستن

love virology

New member
درود دوستان هر متنی ارسال میکنید با چند ایمیل و عنوان های متفاوت باشه از متن اولی هم میتونید الگو بگیرید برای نوشتن متن

تا یک مدتی نیستم تا تابستان / امیدتان بدین به پروردگار

به ناامیدی از این در مرو بزن فالی

بود که قرعه دولت به نام ما افتد

ati1408

New member
بچه ها منم فرستادم . ان شاالله که نتیجه میگیریم:a2d3:
اگر از دوستان تهرانی بتونن خودشون یا کسی از دوستانشون حضوری برای اعتراض برن هم که دیگه عالی میشه . چون تا اونجایی که یادمه پارسال برای قضیه ظرفیت ها دوستان حضوری هم مراجعه کرده بودن .

eeeeeeehsan

New member
این فکر خوبیه، اتفاقا من و دوستم هم به این نتیجه رسیدیم و اقدام کردیم
چند تا خبرگزاری...ریاست جمهوری....اگه بچه ها همت کنن و پشت گوش نندارن و نگن ما نفرستیم بقیه هستن خیلی خوب میشه، تعداد در خواستا بالا میره و باور میکنن که مسئولین مربوطه نخواستن صدای مارو بشنون!
تماس با ما

شماره پیامک ۳۰ ۲۰ ۳۰۰۰

تماس با ما

اخبار کانال یک : 19:15

این شماره ها هم برای دفتر ریاست جمهوریه
درخواست 111
شکایت 6133

لطفا فقط روی تداخل با استخدامی تاکیید نکنید چون اون جا به جا میکنن
دلیلشون برای بازی با سرنوشت و زحمت ما فقط و فقط بخاطر ایام خاص منطقی نیست

من که واقعا برای جمع بندی به این زمان نیاز دارم

باسلام
جمعی از داوطلبین ارشد وزارت بهداشت از چند ماه قبل ک دفترانتخاب رشته آمد نسبت ب تغییر زمان آزمون(یک ماه نسبت ب تاریخ هرساله زودتر بگزار میشود) اعتراض داشتیم اما متأسفانه تلاش ما راه ب جایی نبرد و تاکنون هیچ پاسخ وعکس العملی از مسئولین دریافت نکردیم!
تغییرات اعلام شده(۳ماه مانده ب آزمون) در ضرایب ودفترچه سوالات بدون هیچ شفاف سازی و اطلاع قبلی بقدر کافی شوک آور بود و ب زمان نیاز داشت برای رسیدن ب شرایط ایده آل
اما ن تنها این جوانب در نظر گرفته نشد بلکه بدون هیچ تفکری زمان آزمون را تغییر دادند!

ما با توجه ب تمام این مسائل و همزمانی کنکور ارشد با آزمون استخدامى دولت همچنان خواستار برگزاری کنکور در زمان سابقیم

ممنون میشویم صدای ما باشید

این متن رو پیامک کنید و مشابهش رو تلفنی مطرح کنید.
اگه امکانش رو دارید از طریق چند شماره این کار انجام بدید لطفا
دم شما گرم.

دوستان پس یه بار دیگه علاوه اقدامات پستی که داخل امضای منه این کار رو هم انجام بدین:

5- برین به این آدرس:
تماس با ما
و این متن رو کپی و ارسال کنید.

6- به شماره های زیر این متن رو پیامک کنید.
30002030

7- با شماره های زیر تماس بگیرید و متن رو واسشون بخونید.
111
6133

8- به ایمیل های زیر این متن رو ارسال کنید.
چندین بار با عنوان های مختلف توی روزهای مختلف اینکار رو انجام بدین. اگه ازدحام ایمیل زیاد باشه اونا آدرس ایمیل رو چک نمی کنن مطمئن باشین.

social@yjc.ir
amoozesh@yjc.ir
cyberspace@yjc.ir
news@yjc.ir
pr@yjc.ir
president@yjc.ir

متن ارسالی:

با سلام و احترام
جمعی از داوطلبین ارشد وزارت بهداشت از چند ماه پیش که دفترچه انتخاب رشته بر روی سایت سنجش پزشکی قرار گرفت، نسبت به تغییر زمان برگزاری آزمون یک ماه زودتر، که طبق سنوات گذشته اواخر خردادماه برگزار می شد اعتراض داشتیم، اما متأسفانه تلاش ما راه به جایی نبرد و تاکنون هیچ پاسخ و عکس العملی از سوی مسئولین مربوطه دریافت نکردیم!
تغییرات اعمال شده (3 ماه مانده به برگزاری آزمون) در ضرایب و دفترچه سوالات بدون هیچ شفاف سازی و اطلاع قبلی به قدر کافی شوک آور بود و برای رسیدن به شرایط ایده آل به زمان زیادی نیاز داشت.
اما نه تنها این جوانب در نظر گرفته نشد بلکه بدون هیچ تفکری زمان آزمون به آخر اردیبهشت ماه تغییر یافت.

ما با توجه به تمام این مسائل و همزمانی کنکور ارشد با آزمون استخدامى دولت همچنان خواستار برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت در زمان سابقیم.

ممنون می شویم صدای ما باشید.
از طرف جمع کثیری از داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد سال 1394

آخرین ویرایش:

love virology

New member
باسلام و خسته نباشید
جمعی از داوطلبین ارشد وزارت بهداشت از چند ماه قبل که دفترچه راهنمای آزمون بر روی سایت سنجش قرار گرفت نسبت به تغییر زمان آزمون (یک ماه نسبت به تاریخ هرساله زودتر بگزار میشود) اعتراض داشتیم و متأسفانه راه به جایی نبرد و تاکنون هیچ پاسخ وعکس العملی از مسئولین دریافت نکرده ایم !
تغییرات اعلام شده(۳ماه مانده به آزمون) در ضرایب و دفترچه سوالات بدون هیچ شفاف سازی و اطلاع قبلی بقدر کافی شوک آور بود و به زمان نیاز داشت برای رسیدن به شرایط ایده آل
اما نه تنها این جوانب در نظر گرفته نشد بلکه بدون هیچ تفکری زمان آزمون را تغییر دادند!

ما با توجه به تمام این مسائل و همزمانی کنکور ارشد با آزمون استخدامى دولت همچنان خواستار برگزاری کنکور در زمان سابق هستیم

ممنون میشویم صدای ما باشید یا از طرف جمع کثیری از داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد 1394

Immunity

Well-known member
سلام دوستان لطفا اون دوستانی هم ک ازمون ارشد ندارند همکاری کنن...هرچقدر بیشتر اعتراص کنیم به نتیحه نزدیکتر میشیم

zizi.6

New member
دوستان لطفا تماس بگیرید:
شماره های وزارت خونه

81452052
81452031

فاطمه...

New member
سلام بچه ها کسی میدونه پارسال که اعتراض کردند حدودا چند اردیبهشت تاریخ جدید برگزاری ازمون اعلام شد؟

- - - Updated - - -

سلام بچه ها کسی میدونه پارسال که اعتراض کردند حدودا چند اردیبهشت تاریخ جدید برگزاری ازمون اعلام شد؟ زودتر بهمون بگن بدونیم خب!

- - - Updated - - -

سلام بچه ها کسی میدونه پارسال که اعتراض کردند حدودا چند اردیبهشت تاریخ جدید برگزاری ازمون اعلام شد؟ زودتر بهمون بگن بدونیم خب!

پری.2469

New member
من فکر نکنم دیگه تغییر بدن[emoji26] [emoji26] دیگه کنکور نزدیکه.اگه میخواستن میگفتن خوب

labkhand2014

New member
من به همممممه دوستام این متن رو دادم به 30002030 مسج کنن. لطفا شما هم به فامیل و دوستاتون بگید.

@@fateme@@

New member
دوستان تهرانی یه تکونی به خودتون بدین خب!!!!!

یه دست صدا نداره..باید پشت به پشت هم بدیم تا به نتیجه برسیم.

Leyli002

New member
منم میل زدم به همه ی ایمیل ها.تو گروه تو وایبرم متنو واسه دوستای کنکوریم گذاشتم

irani

New member
سلام بچه ها، پارسال کنکور انداخته بودن اولاي خرداد اما با اعتراض ما انداختن آخرتش.
پارسال خانوم رو جو خیلی زحمت کشید برا اعتراض و برنامه هاش

v.abbasi

New member
سلام
فکرنکنم تغییر بدن چون امسال کنکور سراسری هم افتاده جلو به خاطر ماه رمضان

mahsast

New member
سلام میشه بگید چند اردیبهشت پارسال اعلام کردن که کنکور عقب افتاده؟

پارسال تو دفترچه زدن اولای خرداد بعد خودشون اصلاح کردن اصن اعتراضی در کار نبود...تو همون بهمن که دفترچه میاد...امسال کلا تغییر دادن خودشون..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز
بالا