اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

love virology

New member
درضمن حالا بیاید درمورد قشنگ بودن حرف ها چیزی نگیم!! بله بنده خوب درجریان هستم که کسی که قبول شده چقدر تلاش کرده!حرف از بدیهیات میزنید دوست عزیز!! رتبه 1 پارسال ایمنی یعنی درس اصلیش رو 80 درصد زده بود و بنده با 6 درصد اختلاف از ایشون قبول نشدم..پس به همچین کسی از ساعات درس خوندن نگید لطفا!!

رتبه 1 ایمنی من میشناسم در جریان درس خوندنشون بودم/ دوست گرامی شما هم یه مدت نیا انجمن منم دیگه نمیام وقتی اینجا پشت سر ادم صفحه و هزاران سخن دیگه هست بهتره که نیاییم / من نزدیک 3ساله عضو هستم کاربرای قدیمی واقعا عالی از همه نظر بودند/ کنکور خوبی داشته باشید/ پیروز و سرافراز / خدا نگهدار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

love virology

New member
hebe.nurse/ فعلا که رییس جمهور شماست من هیچ دوره ایی رای ندادم به یاری خدا شناسنامه من پاکه پاکه / انقدرم میفهم که نیازی نیست شما بیا توضبح بدی توی صفحه من / با امثال شما هم هیچگونه سخنی ندارم / باشید که صبح دولتتان بدمد / روزگار خوووش

hebe.nurse

New member
رتبه 1 ایمنی من میشناسم در جریان درس خوندنشون بودم/ دوست گرامی شما هم یه مدت نیا انجمن منم دیگه نمیام وقتی اینجا پشت سر ادم صفحه و هزاران سخن دیگه هست بهتره که نیاییم / من نزدیک 3ساله عضو هستم کاربرای قدیمی واقعا عالی از همه نظر بودند/ کنکور خوبی داشته باشید/ پیروز و سرافراز / خدا نگهدار

همون بهتر که نیاید چون شما با این طرز حرف زدنتون فقط دارید فرافکنی میکنید. چقد راحت میزنید به جاده خاکی!! جالبه!
من در شخصیت خودم نمی بینم که وارد بحث بیشتر با شما بشم. و شخصیت شمام عیان تر ازون حرفاس که کسی بخواد زیر سوال ببره!
ما فقط به عنوان کسیایی که تجربه داشتن به خودمون این اجازه رو دادیم که نظرمونو بدیم تا بلکه ذهن آگاه دوستانم باز بشه ، فک نمیکردم بعضیام هستن که گوشاشونو
گرفتن و فقط دهنشونو میتونن باز کنن. متاسفم.فقط همین

TrueLove90

New member
...

دوستااااااااان کنکوری اینقده اعصاب مصابا داغون بود ، سوتی قشنگ وزارتخونه رو توجه کردین !؟

یه بار دیگه تاریخ اعلام شده رو توو عکس زیر ببینین ،

یکساااااااال وقت هست بینشون :)

Capture.JPG

...

Ashvini

New member
بچه ها من شنیدم آزمون ارشد افتاده اوایل اردیبهشت95....
ممکنه شایعه باشه؟؟؟

چرا وزارت بهداشت هرسال بازی در میاره...

melinaa

New member
ممکنه شایعه باشه؟؟؟

از کی شنیدی عزیزم؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

ممکنه شایعه باشه؟؟؟

از کی شنیدی عزیزم؟؟؟؟؟

XXIII

New member
کلاً وزارت بهداشت عادت داره هرسال یه سورپرایز برای داوطلبان داره
کلاً فکر کنم از این دست کارهاشون لذت میبرن
و یا شایدم میخوان بگن که ما اینجا بیکار ننشستیم
خدا آخرو عاقبت هممونو ختم به خیر کنه؛ آمین.

Ashvini

New member
از کی شنیدی عزیزم؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

از کی شنیدی عزیزم؟؟؟؟؟

من از یکی از دوستانم که میره شنیدم...استادشون گفته. ظاهرا قراره نیمه اول اردیبهشت برگزار بشه...نمیدونم این حرفا شایعه ست یا مسولین با افرادی در وزارت بهداشت ارتباط دارن...هنوز که چیزی به طور رسمی اعلام نشده...هرچند به دلیل برگزاری آزمون وزارت علوم احتمالا مثل امسال اواخر اردیبهشت نخواهد بود...

از طرفی شایعات زیادی هم وجود داره که سال آینده آزمون پی اچ دی برگزار نمیشه...اینم از این...
خدا آخر و عاقبتمونو به خیر کنه...

اما دوستان شما درستونو بخوتید و توجهی به حواشی نداشته باشید...منم وقتی شنیدم تا 2 روز درس نخوندم اما دوباره به روال قبل برگشتم...2 هفته زودتر و دیرتر مهمه اما برای کسی که از الان خوب درس میخونه چندان سخت نیست.

بالا