اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

shima.p

New member
متوجه ام اما واقعا کار دیگه ای از دست ما بر نمیاد
پس بیخیال
با همین زمان اندک من ایمان دارم اگه اراده کنید قبولین

lala

New member
دوستان
اینا می خواستن همچین دست گلی بکارن چرا همون 13 نکاشتن دو روز جلو بودیم والا!
من می دونم من که شانس ندارم امسالم مثه کنکور کارشناسیم میشه که ناگهان سوالای زیست و فیزیک ب طرز وحشتناکی سخت شد و... اصن اوضاعی بود

قربون شانسمون برم :sdasdasd:

zamane

New member
لعنتیا
اون از پارسال این از امسال
تا کی باید دود بیلیاقتیشون تو چشم مردم بره؟؟؟

این جلوتر انداختنه یه جورایی زهره چشم بوده تا اگه ظرفیتای امسال بازم کم شد کسی اعتراض نکنه..

چون اگه قرار بود ازمون 4 شنبه برگذار بشه 4شنبه ی هفته های بعدهم میشد. پس این هنر جدید جناب وزیر و مسئولان عزیزمونه که تنها دغدغشون سریال "حاشیه" بود

ماها براشون کمترین اهمیتی هم نداریم.

shima2020

New member
دیگه‌ظرفیتا کمتر از پارسال بشه نور علا نورههههه واقعا خیلی شیک گندرو زدن

fada19990

New member
بجها نااميد نشيد خيلي ها به خاطر تغيير تاريخ كنكور قيدشو از اول زده بودن،خيلي ها هم خسته شدن شل شدن ،اوني موفقه كه تا تهش با نهايت تلاشو اميد بيش بررررره!خواهشا حررررف كاهش ظرفيتو هم نزنيد ،كه من يكي اكه اين اتفاق بيفته .........!!!بارسال 75نفر كمتر كررررفتن!همين باعث شد من قبووول نشم!توكل با خدا !ميريم جلووو ببينيم جي ميشه!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

shima2020

New member
منم مشکل شمارو داشتم فقط واسه کاهش ظرفیت قبول نشدم دیگه توکل به خدا تازه کاریه که دشده
بجها نااميد نشيد خيلي ها به خاطر تغيير تاريخ كنكور قيدشو از اول زده بودن،خيلي ها هم خسته شدن شل شدن ،اوني موفقه كه تا تهش با نهايت تلاشو اميد بيش بررررره!خواهشا حررررف كاهش ظرفيتو هم نزنيد ،كه من يكي اكه اين اتفاق بيفته .........!!!بارسال 75نفر كمتر كررررفتن!همين باعث شد من قبووول نشم!توكل با خدا !ميريم جلووو ببينيم جي ميشه!

bashaw

New member

ممنــــــــــون فدا... گل گفتی:rose::rose::rose::rose:

vet lab sciences

New member
daneshju.jpg

vet lab sciences

New member
آه! چه بگویم از درس که چیزی جز درد، بدبختی، بیکاری، گرسنگی، بی پولی، بی خوابی و فلاکت نداشته است.

eeeeeeehsan

New member
سـلام بچه ها

پارسال وقتی تاریخ رو آووردن جلو اکثر بچه ها حالشون گرفته شد و رو آووردن به نت، این انجمن و برخی گروه های فیس بوکی، و شروع کردن به آه و ناله که چرا تاریخ اومده جلو.
ولی فقط آه و ناله بود، هیچکی یا همت نمی کرد واسه اعتراض یا نمی دونستن که با اعتراض میشه کاری کرد.
ادمین انجمن همیشه دورادور هوا بچه ها رو داره، متوجه داستان شدن و با ایجاد یه تاپیک و یه انگیزه بچه ها رو به اعتراض واداشتن.
بعد از چند روز اعتراض آخر بهمن اعلامیه زدن که تاریخ آزمون برگشته به سابق، به علت فلان...

امسال هم که ظریبا عوض شد و تاریخ اومد جلو، مثل سال قبل تاپیک اعتراض یعنی همین تاپیک توی انجمنمون زده شد، ولی نحوه اعتراض کاربرا جدی و هماهنگ شده نبود.
به جرأت می تونم بگم 70 درصد کاربرای انجمن فقط تو مطالعه گروهی ها رفت و آمد می کنن. اگر همون بهمن اطلاعیه مثل همین یه ماه اخیر میذاشتیم داخل مطالعه گروهی ها و هماهنگ شده تماس می گرفتیم و اعتراض می کردیم می تونستیم راهی به جایی ببریم، ولی قبول کنید که نکردیم.
فقط این یه ماه اخیر بود که اعتراضاتمون هماهنگ شده و با شدت بود، که دیگه بوش میومد قرار نیست تاریخش عوض بشه.

تا الآن همش شد یأس.
ولی...
تاریخ رو بذارید به همین مبنا یعنی آخر اردیبهشت، چون واسه همه یکسانه،
از همین امروز انجمن اومدن رو تعطیل کنید و بشینید به خوندن،
این زمان زمان طلاییه، زمانیه که اونی که قراره 1 بشه با چند روز غفلت و درس نخوندن خیلی چیزا یادش میره و جایگاهش رو واگذار می کنه به یکی دیگه، و خیلیا مثل منو شما که عقبیم و به خودمون میگیم قبول نمیشیم می تونیم با یه برنامه خوب رتبه خوبی رو کسب کنیم.
خودتون می بینید خیلیا جا زدن و ول کردن، اینش دیگه به خودتون بستگی داره، اینکه بخواین از این فرصت استفاده کنید یا نخواین.
مطمئن باشین این تغییر زمان آزمون و ظلمی که در حقمون شده واسه همه یکسانه، برد با کسیه که تو این چند روز باقی مونده خوب تلاش کنه.

یه برنامه ریزی درست و حسابی بکنید واسه خودتون.
درس اصلیتون رو هرروز بخونید و مرور کنید.
درسای ضریب پایین ترتون رو هم تماس بگیرید با مشاور، و بپرسید کدوم فصلهاش مهمتره و اونا رو بخونید.
خوابتون رو کم کنید، روز 12 ساعت مداوم بخونید.
تستای سالهای گذشته رو حفظ کنید. باور کنید خیلیا با همین تست حفظ کردن و نکاتش رو خوندن تونستن رتبه خوبی به دست بیارن.
واسه رفع استرس و خستگی نوشیدن و استشمام گلاب خیلی تاثیرگذاره.

و در آخر توکلتون به خدا باشه.. مطمئن باشید دستتون رو یه جا یه وقت خوب می گیره. :rose:

vet lab sciences

New member
خدای من 12 ساعت درس و زدن از خواب!!:wacsmiley:
بابا ما خیلی هنر کنیم 9-9ونیم ساعت *مفید* بخونیم!:smiliess (9): یعنی میشه بخونی ها ولی بلانسبت، دور ازجون اون دیگه خرخونی میشه!:smilies-azardl (181 ینی بدتر قاطی می کنی و کیفیت کار میا پایین!:bunnyearsmiley:

vet lab sciences

New member
دوستان من اگه قبول نشم بایدبرم سربازی توروخدا به کمک هم هرکاری که لازمه بکنیم بلکه تاریخوبرگردون سرجای خودش.من فقط 260000هزارتومن پول دادم به مشاور تاروز17خرداد برام برنامه نوشته.100هزارتومن دادم فقط دومرحله آزمون ثبت نام کردم.آمارزیستی هفت تا درسه اما وقتی میخونی می بینی بیشتراز10 تادرس بایدبلدباشی کلی منبع می خواد.این سه هفته خرداد واقعامنو ازسربازی نجات میده چرا جوابگونیستن؟
:smiliess (5)::smilies-azardl (181:smilies-azardl (181

إن شاء الله قبول بشی و با مدرک بالا بری سربازی و اگر هم خدای ناکرده قبول نشدی، خدا بت صبر بده!:bunnyearsmiley:

eeeeeeehsan

New member
دوستان من اگه قبول نشم بایدبرم سربازی توروخدا به کمک هم هرکاری که لازمه بکنیم بلکه تاریخوبرگردون سرجای خودش.من فقط 260000هزارتومن پول دادم به مشاور تاروز17خرداد برام برنامه نوشته.100هزارتومن دادم فقط دومرحله آزمون ثبت نام کردم.آمارزیستی هفت تا درسه اما وقتی میخونی می بینی بیشتراز10 تادرس بایدبلدباشی کلی منبع می خواد.این سه هفته خرداد واقعامنو ازسربازی نجات میده چرا جوابگونیستن؟
:smiliess (5)::smilies-azardl (181:smilies-azardl (181
خجالت بکش!!! :)
مرد که اینطوری آه و ناله نمی کنه.
منم 1 تیر اعزامم، به جاش از آزادی قبل خدمتم نهایت استفاده رو دارم می برم.

مطمئن باش همه هزینه کردن و این هزینه ها دور ریخته نمیشه.. توکل کن به خدا ایشالا همین امسال قبولی.

sepideeee

New member
در مورد ظرفیت ها هم بگم، تاپیکش از همین الآن زده شد:
⊹ بیــدارباش برای تغییر ظرفیت های امسال (پیش هماهنگی برای اعتراض) ⊹

هرگونه کاهش ظرفیتی امسال صورت بدن به صورت جدی اعتراض می کنیم.
همه پشت هم وای میاستیم و نمیذاریم حقمون گرفته بشه.

eeeeeeehsan-pish-be-sooye-ghabuli.gif

شاید اگه از نگاه اول ببینیم افزایش ظرفیت خیلی شیرین و خوب باشه .. پارسال هم ظرفیتا کم شد و یه شوک ناگهانی به همه وارد شد .. ولی با این حال ما که ورودیه پارسال هستیم .. خیلی از ظرفیت بالای سال پیش لطمه خوردیم !!! خیلی از امکانات ازما برداشته شد .. صرفا گفتم فقط بدونید تا از نزدیک خودتون تفاوت امکانات رو نبینید باورتون نمیشه چقد افزایش ظریفیت مخربه !!!

- - - Updated - - -

در مورد ظرفیت ها هم بگم، تاپیکش از همین الآن زده شد:
⊹ بیــدارباش برای تغییر ظرفیت های امسال (پیش هماهنگی برای اعتراض) ⊹

هرگونه کاهش ظرفیتی امسال صورت بدن به صورت جدی اعتراض می کنیم.
همه پشت هم وای میاستیم و نمیذاریم حقمون گرفته بشه.

eeeeeeehsan-pish-be-sooye-ghabuli.gif

شاید اگه از نگاه اول ببینیم افزایش ظرفیت خیلی شیرین و خوب باشه .. پارسال هم ظرفیتا کم شد و یه شوک ناگهانی به همه وارد شد .. ولی با این حال ما که ورودیه پارسال هستیم .. خیلی از ظرفیت بالای سال پیش لطمه خوردیم !!! خیلی از امکانات ازما برداشته شد .. صرفا گفتم فقط بدونید تا از نزدیک خودتون تفاوت امکانات رو نبینید باورتون نمیشه چقد افزایش ظریفیت مخربه !!!

hebe.nurse

New member

- - - Updated - - -

درسته. اصلا جدای از امکانات حتی تدریس رو هم با مشکل مواجه کرده. الان مثلا ی گرایش ورودی ما 30 نفر گرفته!! ینی مث ی کلاسس کارشناسی!!! همه استادا مینالن چون به تعداد اساتید و هیئت علمیآ که اضاف نمیشه، پس قطعا وقت استادم واسه این همه دانشجوی ارشد محدود میشه. در حالی که مثلا گرایش های با تعداد کم خیلی بازده ی بهتری دارن. من دارم اینو به عینه می بینم. و تازه جدای از آموزش ، جایگاه شغلی بعد اون که همیشه ی معضل بزرگ بوده و هست.
شوک پارسال بخاطر این بود که بی خبر و ناگهانی ظرفیت هارو کم کردند. چون به ضرر کسانی شد که به امید همون ظرفیت های قبلی شرکت کرده و تلاش کرده بودند و با ی رقابت نزدیک شانس رو از دست داده بودند . ولی از همون پارسال طی گفتگوها پور کاظمی اعلام کرده بود از پارسال برنامه کاهش ظرفیت ها رو استارت زدن و ادامه وار خواهد بود.....

آخرین ویرایش:

vet lab sciences

New member
درود بر خواهران گرامی روانشناس و پرستار!
حرف دل ما را زدید.
خدا خیرتان دهد.
با این وضعیت نابسامان موجود بنده یکی از مخالفان (در گذشته و حال) افزایش ظرفیت بوده و از حامیان کاهش تعداد پذیرش، حتی برای رشته انتخابی کم پذیرش و 32 نفری خود، یعنی ویروس شناسی پزشکی، هستم.

بالا