اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

irani

New member
سلام بچه ها ببخشید که این سوال و اینجا می پرسم چون اینجا بیشتر بازدید کننده داره، ي تاپيک بود که توش سوالاي کنکور زبان 93 رو کار کرده بودن باهم بچه ها، اسمشو یادم ني میشه یکی منو به اون تاپيک راهنمایی کنه؟ بسیار بسیار ممنون میشم

saniiii

New member
بچه ها برین تو سایت سنجش اطلاعیه جدید گذاشتن در مورد تاریخ امتحانات

Sareh_b

New member
چرا اینا اینجوری تاریخ رو تغییر دادن؟؟یه روز همم زودتر شد که

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها ببخشید که این سوال و اینجا می پرسم چون اینجا بیشتر بازدید کننده داره، ي تاپيک بود که توش سوالاي کنکور زبان 93 رو کار کرده بودن باهم بچه ها، اسمشو یادم ني میشه یکی منو به اون تاپيک راهنمایی کنه؟ بسیار بسیار ممنون میشم
[h=1](:) بررسی سوالات زبان ارشد 93 هر 4 نوبت :))[/h]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

moein1369

New member
خدا رو شکر یه ماه اعتراض شد....اگر بیشتر اعتراض می کردم میگفتن پاشید بیایید امتحان بدید همی امروز

pashmak

New member
من اگه بشم وزیر حتمن ازمونو میزارم ساعت ۱۲ شب اخه بچه های سایت همه انلاین و فعالند خخ
بچه ها موفق باشید
الکی مثلن رفع اسپمه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TUMS

پریسا 69

New member
بابا بسه بی انصافی...جالبه هر کی خودش قبول شده،میشه مدافع کاهش ظرفیت ها!!!!
یکم انصاف داشته باشید...فقط یکم...

hebe.nurse

New member

خب اگه اینطوره.....دیگه چرا آزمون میذارن؟ کلا همه رو قبول کنن دیگه. نظرتون چیه؟ :/
مگه ما بخیلیم؟؟ والا انصافم حدی داره دوست عزیز :smiliess (4):
چیز عجیبی نیست ، شمام اگه واردش بشی و این مشکلات رو با چشم خودت ببینی که چه عرض کنم با پوست و استخونت لمسش کنی، اونوقت باور میکنی.
کسی نگف ظرفیتها کم بشه خوبه. ما میگیم در واقعیت ،در برابر این میزان ظرفیت ، حداقل منابع وجود داره. این مشکلات هست. دولت باید هزینه بذاره که نمیذاره
باید نیرو استخدام کنه که نمی کنه......
از قدیم گفتن نرو نزد طبیب ، برو پیش دردکشیده :)
از خودتون بپرسید....
قبول شدن با چه قیمتی؟
قبول نشدن به چه قیمتی؟؟

آخرین ویرایش:

farzin.nurse

New member
خب اگه اینطوره.....دیگه چرا آزمون میذارن؟ کلا همه رو قبول کنن دیگه. نظرتون چیه؟ :/
مگه ما بخیلیم؟؟ والا انصافم حدی داره دوست عزیز :smiliess (4):
چیز عجیبی نیست ، شمام اگه واردش بشی و این مشکلات رو با چشم خودت ببینی که چه عرض کنم با پوست و استخونت لمسش کنی، اونوقت باور میکنی.
کسی نگف ظرفیتها کم بشه خوبه. ما میگیم در واقعیت ،در برابر این میزان ظرفیت ، حداقل منابع وجود داره. این مشکلات هست. دولت باید هزینه بذاره که نمیذاره
باید نیرو استخدام کنه که نمی کنه......
از قدیم گفتن نرو نزد طبیب ، برو پیش دردکشیده :)
از خودتون بپرسید....
قبول شدن با چه قیمتی؟
قبول نشدن به چه قیمتی؟؟

دوست عزیز شاید اگه ظرفیتا زیاد نمیشد خود شما قبول نمیشدید ..من یه همکلاسی دارم که همیشه میگه پرستاری خوب نیس ...نمیدونم چرا انقدر پرجمعیته....در حالی که اخرین رتبه قبولی تو کلاسمونه.....من خودم امسال پرستاری امتحان میدم ....مطمعنم زبانو بالای70 درصد میزنم بقیه درسام واسه همشون رفرنس و چندین درسنامه خوندم ولی خیلی کم احتمال میدم قبول شم ...انقد که اینا امسال مانور دادن تو رشته ها منی که میخوام امتحان بدم نمیدونم تو سوالات سوال ویژه هست یا نه..الانم دارم مرور میکنم...و مطمئنم حتی افرادی که امسال تک رقمی میشن اندازه من نخوندن.... من که مخالف کاهش ظرفیتم حداقل امسال......

فاطمه...

New member
بابا چه استرسی وارد میکنی! مطمین باش اگه زبان بالا 70بزنی قبولی ، اگه شما با این وضع خوندن قبول نشی ما چی بگیم؟!!!

farzin.nurse

New member
بابا چه استرسی وارد میکنی! مطمین باش اگه زبان بالا 70بزنی قبولی ، اگه شما با این وضع خوندن قبول نشی ما چی بگیم؟!!!

چی بگم والا ...اگه مثل سالای قبل بود مطمئن بودم ....ولی امسال چون نمیدونم چه بلایی قراره سرمون بیاد استرس دارم وگرنه مشکلی نبود...

- - - Updated - - -

چی بگم والا ...اگه مثل سالای قبل بود مطمئن بودم ....ولی امسال چون نمیدونم چه بلایی قراره سرمون بیاد استرس دارم وگرنه مشکلی نبود...

love virology

New member
عااامو ظرفیت کم کنند بدش میدن الملل میشه گفت کنترل ظرفیت این استدلال های جالبتون واقعاا اون موقع که با سیستم اقای احمدی نژاد رفتین و هر رشته بالا 100 بود مثل عسل بود براتون حالا شده بد نه وای بده

بعله هرکس کارش حل شد رفت دیگه براش مهم نیست/ ولی ظرفیت کم کنند بدن به بین الملل حماقته

lala

New member
تو این مملکت واسه همه چی باید رقابت کرد بابا من دیگه کم اوردم
اون از اونا ... این از اینا ... هی خدا

- - - Updated - - -

تو این مملکت واسه همه چی باید رقابت کرد بابا من دیگه کم اوردم
اون از اونا ... این از اینا ... هی خدا

hebe.nurse

New member
عااامو ظرفیت کم کنند بدش میدن الملل میشه گفت کنترل ظرفیت این استدلال های جالبتون واقعاا اون موقع که با سیستم اقای احمدی نژاد رفتین و هر رشته بالا 100 بود مثل عسل بود براتون حالا شده بد نه وای بده

بعله هرکس کارش حل شد رفت دیگه براش مهم نیست/ ولی ظرفیت کم کنند بدن به بین الملل حماقته

اولا سیستم احمدی نژاد نبود و سیستم همین رییسیه که شمام باهاش در ارتباطید :/
دوما کلا اینجا مشخصه جبهه گرفتن بیشتر از حرف حساب شنیدن طرفدار داره. و همچنین قضاوت های قشنگتون!!!
آره خب دولت کم پول شده از دولتیش کم میکنه میده به مازاد . نه اینکه افزایش ظرفیت نسبت به سالهای دیگه داده باشه. درواقع پارسال اکثر رشته ها(نه همه) نه تنها کاهش نداشتن بلکه درواقع از روزانه کم و به مازاد داده بودن. مدرک مازادم دیگه اون بین الملل سابق نیست عین مدرک روزانه هاس. پس مشخصه دولت هزینه نداره. چیزی که ما میگیم واقعیتاییه که دیده میشه. قصد ناامید کردن کسی رو هم نداریم.
ایشالا همگی موفق باشید و اصلا به اینجاها نکشید. منم پارسال خیلی از دوستام به خاطر کاهش ظرفیتا لطمه خوردن و منم ناراحت شدم و درکتون میکنم. خود بنده هم ضربه خوردم چون اون دانشگاهی میخواسم قبول نشدم . یاعلی

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member

حرفت قشنگ نبود !!! فقط همین !!!
هر کی قبول میشه یعنی چی ؟؟ این هر کی که شما میگی قبول میشه میدونی چند ماه ..روزی چند ساعت و با چه کیفتی درس خونده؟؟؟ میدونی وقتی درس میخوند وقت نداشت بیاد ، اعتراض کنه و فقط و فقط میگفت قبولی جای اعتراض؟؟؟ میدونی سال قبلش هم تلاش کرده بود و با اختلاف کم قبول نشده بود اما میگفت سال دیگه میخونم واسه رتبه ی 1 .. ولی نتیجش هر چی خدا خاست؟؟
یا اینکه از نظر شما هر کی قبول میشه یعنی شانسش زده و قبول شده ؟؟ حالا از رو دل خوش داره نظر میده و میگه ظرفیتا کم شه ؟؟ :(((((

hebe.nurse

New member
دوست عزیز شاید اگه ظرفیتا زیاد نمیشد خود شما قبول نمیشدید ..من یه همکلاسی دارم که همیشه میگه پرستاری خوب نیس ...نمیدونم چرا انقدر پرجمعیته....در حالی که اخرین رتبه قبولی تو کلاسمونه.....من خودم امسال پرستاری امتحان میدم ....مطمعنم زبانو بالای70 درصد میزنم بقیه درسام واسه همشون رفرنس و چندین درسنامه خوندم ولی خیلی کم احتمال میدم قبول شم ...انقد که اینا امسال مانور دادن تو رشته ها منی که میخوام امتحان بدم نمیدونم تو سوالات سوال ویژه هست یا نه..الانم دارم مرور میکنم...و مطمئنم حتی افرادی که امسال تک رقمی میشن اندازه من نخوندن.... من که مخالف کاهش ظرفیتم حداقل امسال......

شاید نداریم. قطعا حرفتون اشتباس.
بنده ارشد رو گفتم نه کارشناسی . خیلی بده ی کلاسس ارشد 30 نفره باشه!!! خودم هم تو این کلاسس نیستم. مال خودم 5 نفره اس و قشنگ تفاوت رو با هم ورودی های گرایش مقابلم احساس میکنم. زمانی رو که استاد به ما میده واسه اونا نمیده. امکاناتی رو که ما میتونیم بهره ببریم اونا به خاطر تعداد زیادشون بی بهره ان. استاد راهنماهایی که اونا برداشتن هر کدوم بیش از ده تا دانشجو پایان نامه دارن. این فاجعه اس. من دو ترم خودمو حیرون کردم تا با استاد راهنمایی بردارم که دانشجو کم داشته باشه و البته سرش بسیار شلوغه. چرا باید اینطور باشه؟؟؟ راه حلش چیه از نظر شما؟ فک میکنید همه اینا چه بازده ای خواهد داشت؟؟ بد نیس دور از احساسات کمی هم بهش فکر کنید.

آخرین ویرایش:

love virology

New member
اولا سیستم احمدی نژاد نبود و سیستم همین رییسیه که شمام باهاش در ارتباطید :/
دوما کلا اینجا مشخصه جبهه گرفتن بیشتر از حرف حساب شنیدن طرفدار داره. و همچنین قضاوت های قشنگتون!!!
آره خب دولت کم پول شده از دولتیش کم میکنه میده به مازاد . نه اینکه افزایش ظرفیت نسبت به سالهای دیگه داده باشه. درواقع پارسال اکثر رشته ها(نه همه) نه تنها کاهش نداشتن بلکه درواقع از روزانه کم و به مازاد داده بودن. مدرک مازادم دیگه اون بین الملل سابق نیست عین مدرک روزانه هاس. پس مشخصه دولت هزینه نداره. چیزی که ما میگیم واقعیتاییه که دیده میشه. قصد ناامید کردن کسی رو هم نداریم.
ایشالا همگی موفق باشید و اصلا به اینجاها نکشید. منم پارسال خیلی از دوستام به خاطر کاهش ظرفیتا لطمه خوردن و منم ناراحت شدم و درکتون میکنم. خود بنده هم ضربه خوردم چون اون دانشگاهی میخواسم قبول نشدم . یاعلی

هرکس یه طرفه بره پیش قاضی هم راضی برمیگرده / منم توی این مدت سخنان ... زیادی شنیدم بگزریم/ در مورد رییس هم من نه باکسی در ارتباطم نه چیزی/

بحث بی فایده هست / پایان سخن من / روزگار خووش

پریسا 69

New member
تشریف میارید اینجا چند روز قبل کنکور ما صحبت از وضعیت نامطلوب دانشگاه ها در صورت افزایش ظرفیت میکنید!!! جوابم میدیم بهتون برمیخوره؟!!! جالب تر شد این بار!! اگه کمک نیستید حداقل باعث نگرانی بیشتر نشید نزدیک کنکور...بازم میگم یکم انصاف داشته باشید...هرچند جای شک نیست که اگر خودتون پشت کنکوری بودید نظرتون 180 درجه فرق میکرد!!

پریسا 69

New member
درضمن حالا بیاید درمورد قشنگ بودن حرف ها چیزی نگیم!! بله بنده خوب درجریان هستم که کسی که قبول شده چقدر تلاش کرده!حرف از بدیهیات میزنید دوست عزیز!! رتبه 1 پارسال ایمنی یعنی درس اصلیش رو 80 درصد زده بود و بنده با 6 درصد اختلاف از ایشون قبول نشدم..پس به همچین کسی از ساعات درس خوندن نگید لطفا!!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee
بالا