اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

a_67

New member
شما كه ميتوني امسال شركت كني پس چرا نگراني ؟ برو خوشحال باش دكتر جان
بله شما صحیح می فرمایید، بنده امسال می تونم شرکت کنم و مدارکم رو هم ارسال کردم و از این بابت نگرانی ندارم....
اون نگرانی که شما به اون اشاره کردید، موردش اینه که::smilies:
من دوست دارم تا جایی که از دستم برمیاد کمکی کرده باشم. شاید خیلی ها(که ممکنه عضو هم نباشند...) میان و این صفحه رو می خونند و منتظر جوابی هستند. و در عین حال چون فکر می کنند که شاید امیدی نیست و راه حلی نیست، پیگیری نمی کنند و از خود دانشگاه پرس و جو و تحقیق نمی کنند؛ برای همین هم بنده از کاربر eroooor درخواست کردم تا نتیجه ی پرس و جویی که با دانشگاه داشتند رو اینجا در معرض دید عموم قرار بدن.
در مورد جمله ی آخرتون هم باید بگم::smiliess (4):
خیلی ممنون... من هم خیلی خوشحال هستم که فرصت ثبت نام رو داشتم ولی این به معنای شرکت در آزمون و قبولی درش نیست؛ پس شما لطفاً دیگه از لفظ دکتر استفاده نکنید. همون نام کاربریم کافیه و اگه دیگه خیلی اصرار داشتید که با یک عنوانی ازم یاد کنید، می تونید مهندس بگید گرچه دوست دارم با نام کاربریم منوصدا کنید.
باز هم ممنون.:riz304:

MAHRAZ90

New member
سلام
بچه ها ی دختر خانمی سال سومی که از این طریق وارد دانشگاه شده و هنوزم تافل نداره:smiliess (15):
ولی اگه واسه ما باشه چی.......:sad:
ولی ماهم خدا رو داریم
من کلی امیدوارم :smilies-azardl (113
مثل کنکور اکثر افراد عشقی میان شرکت میکنن

a_67

New member
آخييييييييييييييييييييي چه مهربون . خوشحالم كه هنوز افرادي پيدا ميشن كه به جز خودشون به ديگران هم فكر ميكنن و حتي نگران ميشن .
حالا چرا ناراحت ميشين من كه چيزي نگفتم . چرا دعوا ميكني ؟ :sadsmiley: باشه ببخشيد ديگه هيچي نميگم . فكر نميكردم انقدر ناراحت بشين .
نه بابا این حرفا کدومه... دعوا نداریم:riz304:
ولی
بنده یه کم(که چه عرض کنم یه کم زیاد) روی این موضوع (کاربرد عنوان...)حساسم و از اونجایی که خیلی آدم رکی هستم، نظرم رو همونجوری که تو ذهنم بود گفتم .(البته می دونم که گفته های شما همه از روی دوستی و صمیمیت هست و من هم ناراحت نشدم؛ فقط خواستم بدونید همین .)

آخرین ویرایش:

MAHRAZ90

New member
سلام برو بکس
امروز که دنبال منابع ازمونمون میگشتم ی فایل wordاز منابع یافتم:ad54ad: چه طوری می تونم واستون بفرستم؟:smilies-azardl (113

a_67

New member
سلام برو بکس
امروز که دنبال منابع ازمونمون میگشتم ی فایل wordاز منابع یافتم:ad54ad: چه طوری می تونم واستون بفرستم؟:smilies-azardl (113
خیلی ممنون.
لینک فایل رو اگه بذارید، همه می تونن دانلود کنن.(البته اگه منابعی که میگید مال آزمون جامع علوم پایه باشه، همه می تونیم از سایت سنجش پزشکی دانلود کنیم...):riz304:

masoud13

New member
durud,a- 72 na een tori nis mn parsal fareq tahsil nabodm terme akharam bood estedad drakhshanm boodm vali nazashtn

a_67

New member
durud,a- 72 na een tori nis mn parsal fareq tahsil nabodm terme akharam bood estedad drakhshanm boodm vali nazashtn
اگه منظورتون از a- 72
a_67 بوده؛ :5::14::65d6a5d6s:می تونید به ادامه متن توجه کنید:whistle:
سلام بر شما
در مورد شرایط پذیرش:
ممنون که تجربه تون رو مطرح کردید؛ منم با توجه به این که امسال در مورد شرایط یه کم دقیق تر شده بودند(بحث ممنوعیت شرکت دارندگان کارشناسی ارشد و مدارک بالاتر)
گفتم بد نیست کسی دوباره بره بپرسه و اطلاع بگیره.
در ضمن، اگه دقت کرده باشید توی کامنتم یه "اگر" نوشتم و یه "به نظر منطقی میاد" ... پس هچ گونه ادعایی در کار نبوده. باز هم همون طور که گفتم منطقیه که دانشجوی ترم آخر یا سال آخر کارشناسی که استعداد درخشان هم باشه بتونه شرکت کنه. اگه شرط فارغ التحصیلی صرفاً برای معدل باشه؛ چرا که دانشجوی استعداد درخشان معدل براش مطرح نیست و سال آخر هم هست(یعنی اگه در این آزمون پذیرفته شد تا موقع ثبت نامش، به احتمال قوی فارغ التحصیل شده...).
ولی خب ممکنه کسی به احتمال ضعیف نتونه تا اون موقع فارغ التحصیل بشه(به دلیل مواجهه با شرایط غیر قابل پیش بینی . اگر نه که به طور نرمال تا اون موقع فارغ التحصیل میشه.)
و دانشگاه هم به خاطر همین "احتمال ضعیف" شرط فارغ التحصیلی رو گذاشته تا فردای روز اگه کسی پزشکی رو قبول شد ولی تا اون موقع نتونست فارغ التحصیل بشه، هیچ ادعایی نداشته باشه. البته برای این مورد هم راه حل هست: دانشگاه بیاد و با شرط و شروط این دانشجوها رو برای آزمون ثبت نام کنه و اگه فارغ التحصیل نشدند، حق قبولی اونا رو فسخ کنه ولی از اونجایی که این کارا شاید از نظر دانشگاه به دردسرش نمی ارزه،شایدم چون تا این حد روی موضوع دقیق نشدند؛ این کارا رو انجام ندادند.
البته همه ی اینا از دیدگاه منه و سعی ام بر این بوده تا با دید منطقی به این قضیه نگاه کنم...
در هر صورت
برای همه آرزوی موفقیت دارم و دانشجوهای عزیز استعداد درخشان سال آخر، اگه نتونن شرکت کنند ناراحت نشن انشاا... سال های آینده هم این آزمون برگزار میشه و اونا میتونند با احراز شرایط کامل و با خیال راحت ثبت نام کنند.

masoud13

New member
اگه منظورتون از a- 72
a_67 بوده؛ :5::14::65d6a5d6s:می تونید به ادامه متن توجه کنید:whistle:
سلام بر شما
در مورد شرایط پذیرش:
ممنون که تجربه تون رو مطرح کردید؛ منم با توجه به این که امسال در مورد شرایط یه کم دقیق تر شده بودند(بحث ممنوعیت شرکت دارندگان کارشناسی ارشد و مدارک بالاتر)
گفتم بد نیست کسی دوباره بره بپرسه و اطلاع بگیره.
در ضمن، اگه دقت کرده باشید توی کامنتم یه "اگر" نوشتم و یه "به نظر منطقی میاد" ... پس هچ گونه ادعایی در کار نبوده. باز هم همون طور که گفتم منطقیه که دانشجوی ترم آخر یا سال آخر کارشناسی که استعداد درخشان هم باشه بتونه شرکت کنه. اگه شرط فارغ التحصیلی صرفاً برای معدل باشه؛ چرا که دانشجوی استعداد درخشان معدل براش مطرح نیست و سال آخر هم هست(یعنی اگه در این آزمون پذیرفته شد تا موقع ثبت نامش، به احتمال قوی فارغ التحصیل شده...).
ولی خب ممکنه کسی به احتمال ضعیف نتونه تا اون موقع فارغ التحصیل بشه(به دلیل مواجهه با شرایط غیر قابل پیش بینی . اگر نه که به طور نرمال تا اون موقع فارغ التحصیل میشه.)
و دانشگاه هم به خاطر همین "احتمال ضعیف" شرط فارغ التحصیلی رو گذاشته تا فردای روز اگه کسی پزشکی رو قبول شد ولی تا اون موقع نتونست فارغ التحصیل بشه، هیچ ادعایی نداشته باشه. البته برای این مورد هم راه حل هست: دانشگاه بیاد و با شرط و شروط این دانشجوها رو برای آزمون ثبت نام کنه و اگه فارغ التحصیل نشدند، حق قبولی اونا رو فسخ کنه ولی از اونجایی که این کارا شاید از نظر دانشگاه به دردسرش نمی ارزه،شایدم چون تا این حد روی موضوع دقیق نشدند؛ این کارا رو انجام ندادند.
البته همه ی اینا از دیدگاه منه و سعی ام بر این بوده تا با دید منطقی به این قضیه نگاه کنم...
در هر صورت
برای همه آرزوی موفقیت دارم و دانشجوهای عزیز استعداد درخشان سال آخر، اگه نتونن شرکت کنند ناراحت نشن انشاا... سال های آینده هم این آزمون برگزار میشه و اونا میتونند با احراز شرایط کامل و با خیال راحت ثبت نام کنند
بازم میگگگگگگگگگگم چه استعداد درخشان چه غیر استعداد درخشان حتما باید تا موقع ثبت نام برای شرکت تو ازمون نه ثبت نام بعد قبولی و ... باید فارغ شده باشن و هیچ رقمه تهران یونی در این مورد کوتاه نمیاد .این راه رفته من بود حالا هرکی دوس داره یکسال بخونه و بعدش واسش کارت ورود به جلسه صادر نشه .خود دانیید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zeindinho

New member
اقا منم میخام این ازمونا بدم همه شرایطشو دارم جز معدل دیپلم اگه بخام دوباره واسه کنکور سراسری شرکت کنم خیلی طول میکشه!!!!!!!!

masoud13

New member
اقا منم میخام این ازمونا بدم همه شرایطشو دارم جز معدل دیپلم اگه بخام دوباره واسه کنکور سراسری شرکت کنم خیلی طول میکشه!!!!!!!!

چی طول میکشه . اگه میخوای سراسری شرکت کنی خوب خودتو اسیر این ازمون نکن به قول مادر مادر بزرگم با یه دست چندتا هندونه

habib_mash

New member
سلام دوست من راستش منم مشکل شرط معدل دارم کارشناسی علوم آزمایشگاهی رو از شهید بهشتی گرفتم بشدت هم به پزشکی علاقه دارم ولی دنبال راهی میگردم که بتونم تو این آزمون شرکت کنم ولی نمیدونم چطور
میشه به منم کمک کنی ممنون میشم اینم میلمه اگه کمکم کنی واقعا سپاسگذارم habib_mash@yahoo.com

eli_d

New member
سلام دوست عزیز خیلی کلی گفتی آی دی من توی پروفایلم هست ایمیل بزن سوالات رو بپرس انشاا... بتونم بهت کمک کنم.

tara afshar

New member
سلام راستش منم میخاستم بدونم!:smiliess (2):واقعا راه اعتراضی به این شرط معدل یا محدودیت سنی نیست!؟

shabnam71

New member
چرا انقد اینجا خلوته؟؟؟؟؟؟بچه ها بیاین راجب درسا نظر بدین..........

bahram-68

New member
اندیشه هایتان را عوض کنید تا سرنوشتتان عوض شود.>>>ژوزف مورفی

fardinacu

New member
سلام ببخشید درخواستی دارم.دوستان خبر پیدا کردن زمان ثبت نام هفتمین دوره آین آزمون چه وقتیه بهم خبر بدین.خیلی از لطفتون ممنونم.fardin.zhenjiu@gmail.com

nicky.mhaeri

New member
بچه ها من امروز اموزش پزشکی بودم، نبش بلوار کشاورز، این دوره حتما برگزار میشه و حرفی از عدم برگزاری ان نیست،
پس حسابی بخونید هیچ نکته ای جا نندازین، فقط یک چیزی که گفتن ممکنه از سال دیه یکم برای اقایان به دلیل مسائل سربازی سخت گیری های بشه،
پس گوش به هیچ شایعه ای ندین وبچسبین به درسها

shaparak-p

New member
سلام بچه ها امروز(18 / 9/ 92) از آموزشگاهمون بهم زنگ زدن گفتن امسال آزمون لیسانس به پزشکی برگزار نمیشه :( :( :( ژ
من باورم نشد.اینجا کسی هست خبر دقیقتری بده ؟؟؟؟؟

goleyakh

New member
سلام بچه ها امروز(18 / 9/ 92) از آموزشگاهمون بهم زنگ زدن گفتن امسال آزمون لیسانس به پزشکی برگزار نمیشه :( :( :( ژ
من باورم نشد.اینجا کسی هست خبر دقیقتری بده ؟؟؟؟؟

کدوم آموزشگاه میری ؟ اونا از کجا میدونن؟

M E H R D A D

New member
کلا گیج شدم.....

واسه آزمونی تلاش میکنیم که معلوم نیست برگزار میشه یا نه!!!!!!!

اگه قرار باشه برگزار نشه باید همون اول بگن تا کسی نخونه نه بعد از اینکه بهترین های رشته های کارشناسی رومسخره خودشون کردن میان و چرت و پرت میگن!

پاورقی:این جا ایران است...........جایی برای تلف کردن وقت جوانان مملکت!

یه مسئول با وجدانی هم نداریم یه جواب درست و حسابی بده.....الان باید به ایرانی بودنمون افتخار کنیم!

بالا