اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

jonothan

New member
سلام بچه ها من در حال گدراندن طرح هستم دانشگاه بهم گواهی نمیده یه کارنامه ترم اخر بدون مهر دانشگاه بهم داده چیکار کنم؟

eroooor

New member
كسي ميدونه اگه دانشجوي سال آخر هم باشي ميشه ثبت نام كرد؟

MAHRAZ90

New member
سلام بچه ها:riz304: من عضو جدیدم البته اطلاعاتم بالاست درمورد لیسانس به پزشکی:smilies-azardl (181 ولی خدایی یه چیزی که خیلی مهمه اینه که اون گروه از دانشجوها که یک یا دو سال دیگه میخوان شرکت کنن از کجا بدونن برگزار میشه در صورتی که بخونن ولی برگزار نشد :smiliess (15):کی پاسخگوی این عزیزانه که عمر شریفشونو صرف کردن .... در حالی که میتونستن حداقل برای ارشد خودشون بخونن:smiliess (11):
بخدا همین امسال تادم مرگ رفتیم تااطلاعیه اومد
کاش میشد از مسئولانش پرسید

Taraa

Well-known member
سلام بچه ها ... تبریک میگم

آفرین بخونید ... بخونید ... منم تشویقتون میکنم
287519_yyyyywelcomwagon.gif

a_67

New member
سلام بچه ها:riz304: من عضو جدیدم البته اطلاعاتم بالاست درمورد لیسانس به پزشکی:smilies-azardl (181 ولی خدایی یه چیزی که خیلی مهمه اینه که اون گروه از دانشجوها که یک یا دو سال دیگه میخوان شرکت کنن از کجا بدونن برگزار میشه در صورتی که بخونن ولی برگزار نشد :smiliess (15):کی پاسخگوی این عزیزانه که عمر شریفشونو صرف کردن .... در حالی که میتونستن حداقل برای ارشد خودشون بخونن:smiliess (11):
با سلام
بنا به گفته ی دوستان در پست ها و کامنت های قبلی، دلیل عدم برگزاری این آزمون برمی گشت به مشکلاتی که در مورد نظام وظیفه و معافیت تحصیلی افرادی که در آزمون قبول می شدند، وجود داشت؛ که امسال ناجا در حال بررسی این موضوع هست و اگه مجوزش به دانشگاه داده بشه دیگه دلیلی برای لغو برگزاری این آزمون وجود نداره.(البته این نظر منه و با توجه به صحبت هایی که اشاره کردم، به نظرم صحیح میاد.)
با تشکر

a_67

New member
كسي ميدونه اگه دانشجوي سال آخر هم باشي ميشه ثبت نام كرد؟
با سلام
در اطلاعیه اومده که فارغ التحصیلان کارشناسی...
از طرفی معدل کل لیسانس(بالای 16) هم جزو شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون اومده.
از طرفی هم معدل کل دیپلم و لیسانس برای استعدادهای درخشان مهم نیست... .
با توجه به این توضیحات اگه کسی استعداد درخشان نباشه و دانشجوی سال آخر باشه؛ مطمئناً حق شرکت در آزمون رو نداره.
ولی اگه شرط فارغ التحصیلی صرفاً برای این مد نظر باشه که معدل کل لیسانس فهمیده بشه؛ اون وقت اگه کسی دانشجوی سال آخر باشه و در ضمن استعداد درخشان هم باشه(طبق مطالب و شرایط مندرج در اطلاعیه)، به نظر منطقی میاد که بتونه در آزمون شرکت کنه. برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر بهتره که با معاونت آموزشی دانشگاه تماس بگیرید و در مورد چرایی شرط فارغ التحصیلی و شرایط خاصی که ممکنه کسی داشته باشه(دانشجوی سال آخر و جزو استعدادهای درخشان باشه) سوال کنید.
با تشکر

eroooor

New member
با سلام
در اطلاعیه اومده که فارغ التحصیلان کارشناسی...
از طرفی معدل کل لیسانس(بالای 16) هم جزو شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون اومده.
از طرفی هم معدل کل دیپلم و لیسانس برای استعدادهای درخشان مهم نیست... .
با توجه به این توضیحات اگه کسی استعداد درخشان نباشه و دانشجوی سال آخر باشه؛ مطمئناً حق شرکت در آزمون رو نداره.
ولی اگه شرط فارغ التحصیلی صرفاً برای این مد نظر باشه که معدل کل لیسانس فهمیده بشه؛ اون وقت اگه کسی دانشجوی سال آخر باشه و در ضمن استعداد درخشان هم باشه(طبق مطالب و شرایط مندرج در اطلاعیه)، به نظر منطقی میاد که بتونه در آزمون شرکت کنه. برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر بهتره که با معاونت آموزشی دانشگاه تماس بگیرید و در مورد چرایی شرط فارغ التحصیلی و شرایط خاصی که ممکنه کسی داشته باشه(دانشجوی سال آخر و جزو استعدادهای درخشان باشه) سوال کنید.
با تشکر

ممنون از جوابتون، من همه ی شرایطم در حال حاضر ( به استثنای فارغ التحصیل بودن) به این اطلاعیه می خوره، معدل دیپلم و کارشناسیم تا همین ترم 7 اما با این حساب متوجه نشدم که شامل حال من هم میشه یا نه...شما شماره ی معاونت آموزشی دانشگاه رو دارین؟

a_67

New member
ممنون از جوابتون، من همه ی شرایطم در حال حاضر ( به استثنای فارغ التحصیل بودن) به این اطلاعیه می خوره، معدل دیپلم و کارشناسیم تا همین ترم 7 اما با این حساب متوجه نشدم که شامل حال من هم میشه یا نه...شما شماره ی معاونت آموزشی دانشگاه رو دارین؟
سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران:
معاونت آموزشي

قسمت تماس با ما:(شماره تلفن، ایمیل، فاکس...):
تماس با ما

Proteus

New member

ميشه اگه فهميديد به ما هم بگييييييد :28: ممنووون

Proteus

New member

دقيقاااااا مشكل منم همينه

MAHRAZ90

New member
میسی ممنون ازلطفتون:riz304:
من از معتبرترین منبع شنیدم که حذف نمیشه:bunnyearsmiley:

a_67

New member
بسیار عاالی.ممنوونم...تماس گرفتم و همین طور جوااب گرفتم مییام اینجا و توضیح میدم.
سلام ...
کی میای؟
smiliess%20%2811%29.gif
منتظریممممم...:New (6):(این شکلک برا این بود که یه بار دیدم اومدی انجمن سر زدی ولی اینجا کامنتی نذاشتیا :a2d3:)
پیشاپیش ممنون از پاسختان.:rose:

Proteus

New member
سلام ...
کی میای؟
smiliess%20%2811%29.gif
منتظریممممم...:New (6):(این شکلک برا این بود که یه بار دیدم اومدی انجمن سر زدی ولی اینجا کامنتی نذاشتیا :a2d3:)
پیشاپیش ممنون از پاسختان.:rose:

شما كه ميتوني امسال شركت كني پس چرا نگراني ؟ برو خوشحال باش دكتر جان

بالا