اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

a_67

New member
اگه معدل کارشناسی زیر 16 باشه مثلا 15/50 ولی معدل دیپلم 19/80 باشه و جز استعدادهای درخشان نباشیم میتونیم شرکت کنیم؟
با سلام
متاسفانه خیر...
برای اطلاع دقیق از شرایطش به لینک زیر مراجعه کنید.
اطلاعيه پذيرش دانشجوي پزشكي از مقطع كارشناسي دوره پنجم سال تحصيلي 91-90
با تشکر

آنیتا

New member
واقعا چقدر مسخره است مثلا یکی که به خاطر درسایی مثل اندیشه و تاریخ اسلام و اخلاق و اینا معدلش اومده پایین و 50 صدم فقط با معدل 16 فاصله داره ولی معدل دیپلمش 19/80 به بالاست نمیتونه امتحان بده ولی اونی که معدلش شده 16 میتونه هه! واقعا مسخره است

a_67

New member
واقعا چقدر مسخره است مثلا یکی که به خاطر درسایی مثل اندیشه و تاریخ اسلام و اخلاق و اینا معدلش اومده پایین و 50 صدم فقط با معدل 16 فاصله داره ولی معدل دیپلمش 19/80 به بالاست نمیتونه امتحان بده ولی اونی که معدلش شده 16 میتونه هه! واقعا مسخره است
یه سوال:
شما لیسانس تون رو روزانه خوندید یا شبانه؟یا دوره دیگه؟
(لطفاً برداشت دیگری نفرمایید، قصدم فقط راهنمایی کردن است.)

آخرین ویرایش:

sanazmohandes

New member
جالب تر از این اینکه من معدل لیسانسم بالای 16 هستش ولی معدل دیپلمم زیر 18 واقعا خیلی مسخرس خیلی دوست داشتم پزشکی بخونم ولی نمیشه چرا شرطشونو برنمیدارن تا بچه های بیشتری شرکت کنن این مردک تافلو از کجا دراوردن دیگه مشکلمون یکی 2 تا نیس که:p7977cujr38iyymsu8:

masoud13

New member
بچه ها من دیروز رفتم تهران یونی.مسوول برگزاری ازمون لیسانس به ژزشکی گفت به دلیل این که تو دوره قبل کلی اعتراض شده که چرا کارنامه هارو نمیدن و این که چرا نظام وظیفه در جریان این ازمون نیست و به یکی از ژسرای قبول شده که کارت ژایان خدمت نداشته معافیت تحصیلی نداده و اون بنده خدا هم مجبور شده که یک ترم مرخصی بگیره و بره سربازیشو تموم کنه و چرا ژزیرش کم شده و هزارتا چرای دیگه و این که دانشچوهای اولین دوره ژزیرش دارن فارغ میشن. دانشگاه هم دیگه راقب نیست که این ازمون رو برگزار کنه.تا یه بررسی کلی برای این نوع ژزیرش و سنجش فارغ التحصیلاش داشته باشه.قراره که اطلاعیش هم تا اخر مهر ماه تو سایتشون باشه.من ژیشنهادم اینه که همهگی با هم قبل از این که این اطلاعیه رو بزنن بریم دانشگاه تهران صحبت کنیم .کسایی که موافقن کامنت بزارن

میترا

New member
بچه ها امسال آزمون لیسانس پزشکی برگزار میشه یا نه؟؟؟؟چرا خبری نیست؟:whistle:

skafild

New member
ميترا خانم منم دنبال رشته پزشكي هستم اما ليسانس به پزشكي شرايط خيلي سختي داره
ببين اگه راه ديگه اي پيدا كردي منم در جريان بگذار

phoenix.1371

New member
سلام
تا اون جایی که من میدونم کلاسایی که جهاد واسه قبولی بچه ها گذاشته برگزار شده ولی نمیدونم چرا واسه ثبت نام خبری نمیشه!!
اگه برگزار نشه چی؟من همه شرایط رو دارم!!!
بدشانسی آوردیما!!!:33:

میترا

New member
سلام از راه دانشگاه آزاد میتونین برین ولی هزینش زیاده .ولی فکر کنم کسانی که کارشناسیشون روزانه بوده و رشتشون غیر پزشکیه نمیتونن دوباره کنکور سراسری بدن.:21:

میترا

New member
من بخاطر شرط سنی فقط امسال میتونم شرکت کنم .همیشه این موقع ها ثبت نام شروع می شد.من خودم تهران نیستم اگه شما تهرانید می تونید بپرسین از اونجا

میترا

New member
:sadsmiley:چرا هیج کس جواب نمیده؟؟؟چرا اینجا انقد خلوته؟؟؟خواهشا اگه کسی اطلاع داره جواب بده:sadsmiley:

a_67

New member
:sadsmiley:چرا هیج کس جواب نمیده؟؟؟چرا اینجا انقد خلوته؟؟؟خواهشا اگه کسی اطلاع داره جواب بده:sadsmiley:

نگران نباشید....
ما هم منتظریم....اگه از خبری مرتبط اطلاع پیدا کردیم؛ کامنت میذاریم.
اگه خبری باشه منبعش سایت زیر هست:(معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران)
http://education.tums.ac.ir/

آخرین ویرایش:

jonothan

New member
بچه ها نگران نباشید حتی مجلس هم برگزاری امسال ارمون رو تصزیب کرده پس جای نگرانی نیست میگن هفته بعد

unique

New member
من با مسئول برگزاریش صحبت کردم گفت اگه بخواد برگزار شه تو سایت معاونت اعلام میشه الان یه هفتس منتظریم خبری نشده خوده امتحان کم استرس زائهاینم بهش اضافه شده!!

Proteus

New member
با سلام خدمت دوستان عزیز
بالاخره اطلاعیه رو زدند... .
با تشکر

اینم از لینکش:
اطلاعيه پذيرش دانشجوي پزشكي از مقطع كارشناسي دوره ششم سال تحصيلي 92 - 91

خب خدااااارو شكر :smiliess (8):
ممنونم كه خبر داديد و ما رو از نگراني درآورديد :28:
اطلاعيه اش از سال پيش كاملتر توضيح داده بود . اگه دقت كرده باشيد آزمون فراشناختي رو Bold نوشته بود حتما واسشون مهم شده :25r30wi:

از صميم قلب دعا ميكنم كه قبول بشيد :smilies-azardl (113

a_67

New member
خب خدااااارو شكر
ممنونم كه خبر داديد و ما رو از نگراني درآورديد
اطلاعيه اش از سال پيش كاملتر توضيح داده بود . اگه دقت كرده باشيد آزمون فراشناختي رو Bold نوشته بود حتما واسشون مهم شده

از صميم قلب دعا ميكنم كه قبول بشيد :smilies-azardl (113
خواهش می کنم... بله امسال به طور کاملتری شرایط رو اعلام کرده بودند و این خیلی خوبه...
انشاا... که برگزاری این آزمون در سال های آینده هم به همین منوال ادامه پیدا کنه؛ :a2d3:
خیلی ممنون از لطف تون؛ بنده هم آرزوی موفقیت برای شما و همه ی دوستان دارم.:thanks:

آخرین ویرایش:
بالا