آینده زندگی شما با درس خواندن!!!!!

TUMS

Well-known member

خدا بزرگه
شما راست میگی پول توی کار آزاده
ولی با کار آزاد فقط میشه پول در آورد خیلی چیزار را از دست میدی یا بهتر بگم با دانشگاه و تحصیلات عالیه خیلی چیزا یاد میگیری

TUMS

Well-known member

آی خدا
دلم میگیره از کسانی که در یه جایگاهی هستن و ارزش اون مقام را ندارند:5:
خدایا کمک کن تا افراد به جایگاهی که حقشون هست برسن
خیلی ها را در زندگی دیدم که با پارتی اومدن بالا یه کم دلم میگیره
:sadsmiley::sadsmiley:

ZOT

New member
سلام
من میخواستم بدونم از درس خوندن خودتون راضی هستین؟
فرض کنید شما ارشدتونو گرفتین من میگم دکترا هم گرفتین بعدش چی با این وضع جامعه ما!!!!!!!!!!!
من نمیگم درس خوندن بده
بد نیست بلکه خیلی هم خوبه
شخصآ وفتی دانشجو شدم خیلی چیزا را یاد گرفتم خیلی از ویژگی های خوبم ارتقا یافت
اما اینها چیزی نیست که بشه باهاش زندگی کرد
شما خصوصآ آقا پسرا فکر بعدش هم کردید که وقتی دکترا بگیرید نزدیک به 30 سالتونه اونوقت تازه سربازی هم نرفتین
تازه اول زندگیتونه نه کاری نه میلی به ازدواج و نه . . . . . .
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالاخره واسه کسی که دکترا داره یه راه نفسی هست
نمیخوام به شغل کسی توهین کنم ولی کوچیک که بودم وقتی کسی می خواست نصیحت کنه که درس بخونیم (خصوصا به پسرا ) میگفت اگه نمیخوای فردا گونی دله ای بشی درس بخون !!

binam

Active member

آی خدا
دلم میگیره از کسانی که در یه جایگاهی هستن و ارزش اون مقام را ندارند:5:
خدایا کمک کن تا افراد به جایگاهی که حقشون هست برسن
خیلی ها را در زندگی دیدم که با پارتی اومدن بالا یه کم دلم میگیره
:sadsmiley::sadsmiley:

درسته تو جامعه ما پارتی بازی زیاده اما اگه کسی واقعا معلومات علمی خوبی داشته باشه(لیسانس/ارشد /دکتری)میتونه یه کار خوب پیدا

کنه...ممکنه چند جا با پارتی کس دیگه رو انتخاب کنن اما اگه واقعا علم داشته باشی بالاخره به اون چیزی که میخوای

میرسی..درسته الان خیلی ها سر جای خودشون نیستن...تقصیر اونا نیست ما تقصیر کاریم که به اونا میدون

میدیم و حقمون رو نمیگیریم...یکی از دوستام برا هیات علمی امتحان دادو مصاحبه شد بین 4 نفر بالاترین امتیاز رو آورد اما یه خانم پارتی دار رو انتخاب کردن...دوستم دست رو دست نذاشت و بعد 1 سال دوندگی تونست به حقش برسه

kahkeshan

New member
ادامه تحصیل ازبچگی دوست داشتم .اما نه برای مدرک یا پول بیشتر.عاشق پژوهش وکار علمی هستم.امااین کنکور سد راهم میشه .میگن شاید صلاحت نیس اما من بالاخره به چیزی که میخام می رسم.توایران پژوهش ارزش چندانی نداره.بعد ارشد تمام همتم میذارم واسه دکترا برم خارج ازکشور.

ariya21

New member
به نظرم درس خوندن فقط برا سرگرمی و وقت گذروندن خوبه

a_67

New member
اگه بخوام صادقانه در این مورد صحبت کنم، باید بگم:
نه، من از درس خوندن خودم راضی نیستم! نه به دلیل اینکه مشکل از دانشگاه و محیط آموزش هست؛ به این دلیل که این خود من بودم که کم کاری کردم.
اگه کسی واقعاً درس بخونه بعد از درک تئوری باید خودش دنبال بخش عملی اون درس باشه و اگه تونست با یه تجربه ی جدید، تئوری رو هم اضافه کنه. دانش جویی ودانش پژوهی یعنی این.پول و سرمایه هم پشت سرش میاد.
در زمان های گذشته که دانشگاه و ... نبود، چطور این همه دانشمند وجود داشت؟ خودشون رفتند دنبالش و به نتیجه هم رسیدند.
مهم اینه که از امکانات موجود بهترین استفاده رو بکنیم و یا بهتر بگم با امکاناتی که در اختیار داریم، امکانات مورد نیاز خودمون رو به دست بیاریم.
مطمئن باشید با نشستن و منتظر موندن، کسی در خونمون رو نمیزنه و برامون کاری پیشنهاد نمیکنه مگر اینکه قبلاً در فیلد خودمون حرفی برای گفتن داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member

مرسی دوستان
واقعآ من از شما ها انرژی میگیرم
منم تا جایی بتونم ادامه میدم
نگرانی هم در مورد کار ندارم چون میدونم خدا روزی همه را میده
اما از این جامعه میترسم
میترسم اگر واقعآ کسی بخواهد کاری مفید انجام بده سد راهش میشن
شرایط خیلی بده
همه با پارتی وارد میشن
خدا به حال جامعه مون رحم کنه اصلآ شایسته سالاری نیست فقط پول سالاری و پارتی سالاری هست
ولی بازم خدا هست اگر تنها ترین تنها شوم . . .. . . . .:thumbsupsmileyanim:

fereshteh

New member
من هم اصلا به مدرک هیچ اعتقادی ندارم و به جاش دوس دارم وارد بازار کار بشم و توی کارم موفق بشم..

اما جامعه ی ما جوری شده که همه به مدرک اهمیت میدن.
ما باید طرز فکرمونو عوض کنیم که انقد مدرک گرا نباشیم و به جاش ببینیم کی درست داره کار می کنه..

fereshteh

New member
در ضمن برای انجام دادن کار پژوهشی نیاز نیست حتما دانشجو باشی فقط باید خودت رو نشون بدی..
من شهریور فارغ التحصیل شدم اوایل مهر پیشنهاد همکاری داشتم برای طرحی. الان 3 تا کار تحقیقاتی دارم و 2 تا دیگه هم بهم پیشنهاد شده..

واسه همینه می گم درس خوندن مهم نیست اما متاسفانه همه ازت انتظار دارند مدرکت بالا باشه و این واقعا آدمو اذیت می کنه...

بالا