آمادگی برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bioelectric

New member
من فکر میکنم که باید سعی کنید از همین الان این منابع را تهیه کنید و توی برنامه مطالعاتیتون قرار بدید،نهایتا اگه فکر می کنید وقت این کار را ندارید حداقل کتاب فیزیک پزشکی جان کامرون و جلد اول کتاب مقدمه را بخونید ،به خصوص برا اونایی که توی درس زبان انگلیسی ضعیف هستند و نمیتونند درصد بالایی توی درس زبان داشته باشند

bme eng

New member
سلام
کتاب مهندسی پزشکی دو جلدی در شهرستان ها وجود نداره.
چطوری میشه تهیه کردش؟

bioelectric

New member
درسته این کتاب توی شهرستانها وجود نداره ولی تا اونجایی که من میدونم این کتاب را سنا توی تهران برای داوطلبین خودش تهیه کرده، شما هم میتونید بهشون تماس بگیرید و ببینید که به چه نحوی میتونید این کتاب را تهیه کنید، شاید براتون پست کنند.

bioelectric

New member
در مورد 30 درصد نمره ی خام همونطور که قبلا توضیح دادم شما باید 30 درصد از کل نمره ی ممکن را کسب کنید تا بتونید برای این آزمون مجاز به انتخاب دانشگاه بشید که این نمره برای رشته مهندسی پزشکی کسب نمره کل 99 هست.یعنی شما باید توی این آزمون حداقل نمرتون 99 بشه

mbio711

New member
ممنون از توضیحاتتون دوستان.اگر خرید اینترنتی این کتب هم بگین دیگه نور علی نور میشه....
یه سوال دیگه.این کتب مقدمه و فیزیک پزشکی حجیم هستن؟! یاد گرفتنشون اسونه؟!

فرهاد90

New member
بچه ها لااقل یه کم بهم روحیه بدید و اعلام کنید چی میخونید و تا کجا پیش رفتید و خلاصه از این حرفا.........اینجوری بقیه هم تو جو کنکور قرار میگیرند و میاند بالا...البته اگه بفکر رقابت سالم هستید:21:

bme eng

New member
بچه ها لااقل یه کم بهم روحیه بدید و اعلام کنید چی میخونید و تا کجا پیش رفتید و خلاصه از این حرفا.........اینجوری بقیه هم تو جو کنکور قرار میگیرند و میاند بالا...البته اگه بفکر رقابت سالم هستید:21:

شما خودت تا به حال چقدر خوندی؟
درس های برق رو کامل بلدی یا نه؟
برای کنکور وزارت علوم هم خونده بودی یا نه؟

feri70

New member
بچه ها به نظرتون امسال که ماشین حساب رو حذف کردن ، محاسبات راحت تر میشه؟

bioelectric

New member
بله باید همین طور باشه،مثل سوالات وزارت علوم. هرچند سوالهای سالهای قبل هم فقط چندتا از سوالاتش نیاز به ماشین حساب داشت
به هر حال امیدواریم طراح های محترم هم این موضوع را در نظر بگیرند

shadi92

New member
بچه ها من تازه شروع کردم!! شماها وضعیتتون چطوره؟ رشتم برق بوده و هیچی از اناتومی و اینا نمیدونم! نمیدونم میرسم بخونم و قبول بشم یا نه!!!

obscure

New member

areza

New member
من ثبت نام کردم ولی وقتی میرم قسمت ثبت نام دوره های جدید چیزی واسه انتخاب نیس
وقتی تایید رو میزنم میگه دوره هارو انتخاب کنید
لطفا راهنمایی کنید

obscure

New member
من ثبت نام کردم ولی وقتی میرم قسمت ثبت نام دوره های جدید چیزی واسه انتخاب نیس
وقتی تایید رو میزنم میگه دوره هارو انتخاب کنید
لطفا راهنمایی کنید
اگه برای برنامه مهندس امینی منظورتونه. اون رو تو قسمت دوره های آنلاین فعال مشاهده کنید. که من در حال حاظر نمیبینم لینکشو!!!شما دارینش؟

areza

New member
اگه برای برنامه مهندس امینی منظورتونه. اون رو تو قسمت دوره های آنلاین فعال مشاهده کنید. که من در حال حاظر نمیبینم لینکشو!!!شما دارینش؟

بله منظورم برنامه مهندس امینی هستش
که متاسفانه در دوره های آنلاین فعال هم نمیبینم
من نمیدونم واسه کلاسا چطور باید ثبت نام کرد؟؟؟:13:

A

admin2

Guest
لینک برنامه به قسمت کلااس های ان لاین فعال اضافه شده است
لازم هم نیست که ثبت نام دوره انجام بدهید

ba ba barghi

Well-known member
لینک برنامه به قسمت کلااس های ان لاین فعال اضافه شده است
لازم هم نیست که ثبت نام دوره انجام بدهید

سلام ببخشد میشه درمورد این عصرانه ی انلاین بیشتر توضیح بدین ؟؟من رفتم توش چیزی نفهمیدم :دی

یعنی یه سری انلاین بود که زبانش فقط بدردم میخورد ،کلا تواین کلاسا چیکار باید کرد؟

A

admin2

Guest
سلام ببخشد میشه درمورد این عصرانه ی انلاین بیشتر توضیح بدین ؟؟من رفتم توش چیزی نفهمیدم :دی

یعنی یه سری انلاین بود که زبانش فقط بدردم میخورد ،کلا تواین کلاسا چیکار باید کرد؟
کار حاصی لازم نیست انجام بدید برنامه برای توضیحات بیشتر برای موفقیت در ارشد است و مهندس امینی هم رتبه برتر کارشناسی ارشد تجربیات خودش را بیان می کنه
برنامه مهندسی پرشکی الان لینکش فعاله...
در ضمن برنامه زنده است و شما می تونید بیایید روی خط و سوال خودتون را شفاهی بپرسید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا