پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

biologisst

New member
آخه اگه به همون سمپلـر هم باشه که والا الان یکی از اعضاء خانواده ما حساب میشه...! :25r30wi:

من دوران دانشجویی و اون یکسالی که کار میکردم؛ اینقدر دستم گرفتم که الان چشم بسته هم میتونم ازش استفاده کنم اونم بدون خطـا توی آزمایش...

ای بابا شیلا اینا دلشون از یه چیز دیگه پره عزیزم.
بحث سمپلر که نیست.
وگرنه آدم وقتی پاشو میزاره حتی پزشکش هم هزار تا غلط غولوط داره کاراش.
اینا دلشون از این پره که ما اومدیم جاشون تنگ تر شده.
میخوان ما بریم مسیر خودمون.
این بحث ها باعث میشه آدم دوستای خودشو بهتر بشناسه...اونجا مطلبی دیدم که فهمیدم برخی از دوستان علوم آزمایشگاهی هرچقدر هم بهم نزدیک باشه بازم منو به چشم رشتم میبینه نه دانشم.
حیف ...شاید منم جای اونا بودم این حرص و طمع رو داشتم روی رشته ی خودم روی بازار کار رشته ام....چه می دونم...
فقط خدا رحم کنه که میخوایم توی این چنین جامعه ای کنار هم زندگی کنیم.
باورت نمیشه شیلا می ترسم اصن ایمنی بیام و اصن تاپ رتبه یک....همه چی تموم. ولی بعضی استاداش همین بغض و حسد رو داشته باشن و هعی منو هل بدن عقب.
آدما رو نمیشه شناخت.
خدا منو ببخشه اگر جسارتی کردم.

kolouche

New member
بچه ها این بحثو بیخیال...... (ویرو خیلی بدی.....من گفتم نامه نوشتیم.... ی کتک طلبت :thumbsupsmileyanim: )
احسان کجایی؟؟؟

love virology

New member
شماها اگر معنی دوست میدونستید حرف رشته پیش نمیکشیدید دوستم قبول نشد باهم گریه کردیم یه روز بقول معروف خدا نکنه کار ما بیوفته دست شما علوم از دوست دارم خیلی متین با وقار بعد میایید اینجا تا یکم اوضاع برمگیرده نفع خودتون حرف میزنید میگن دوستانو توی مشکلات بشناس

- - - Updated - - -

من نام نبردم گردن من از مو باریکتر بیو بزززززززززززززززززن

SH!LA

New member
ای بابا شیلا اینا دلشون از یه چیز دیگه پره عزیزم.
بحث سمپلر که نیست.
وگرنه آدم وقتی پاشو میزاره حتی پزشکش هم هزار تا غلط غولوط داره کاراش.
اینا دلشون از این پره که ما اومدیم جاشون تنگ تر شده.
میخوان ما بریم مسیر خودمون.
این بحث ها باعث میشه آدم دوستای خودشو بهتر بشناسه...اونجا مطلبی دیدم که فهمیدم برخی از دوستان علوم آزمایشگاهی هرچقدر هم بهم نزدیک باشه بازم منو به چشم رشتم میبینه نه دانشم.
حیف ...شاید منم جای اونا بودم این حرص و طمع رو داشتم روی رشته ی خودم روی بازار کار رشته ام....چه می دونم...
فقط خدا رحم کنه که میخوایم توی این چنین جامعه ای کنار هم زندگی کنیم.
باورت نمیشه شیلا می ترسم اصن ایمنی بیام و اصن تاپ رتبه یک....همه چی تموم. ولی بعضی استاداش همین بغض و حسد رو داشته باشن و هعی منو هل بدن عقب.
آدما رو نمیشه شناخت.
خدا منو ببخشه اگر جسارتی کردم.

آخه واقعـاً ادامه دادن توی این رشته ها حق ما هم هست. توی خیلی از رشته ها این امکان وجود داره که سمت رشته های دیگه هم برن؛ حالا اینـا گیر دادن به رشته زیست شناسی...!
به نظرم دلیل این رفتار اونـا مظلوم بودن بچه های این رشته ست. ما توی دانشگـاه و توی آزمایشگاه به بچه های علوم آزمایشگاهی برخورد میکردیم؛ و نمیذاشتیم به هیچ عنوان جلوی ما رفتار بدی بکنن یــا بخوان به قول خودشون کــلاسی بذارن! دلیلی نداره که بعضی ها فکر کنن رشته تون خیلـی سرتر از بقیه ست...! هر رشته ای جایگاه خاص خودش داره.

نـه عزیزم؛ به امید خـدا میخونی و رتبه یک میاری و نشون میدی که توان و سطح هوشی و استعداد بچه های این رشته چقــدر بالاست. مهسـا رو دیدی؟! روی همه اینـا رو کم کرد با اون درصدهاش... عــالــی بود. انشاالله سال بعدی خودتی...:4d564ad6:

SH!LA

New member
یعنی میگن دل به دل راه داره؛ راست گفتنــا! داداشیــم داره میــادش... :4d564ad6:

love virology

New member
ووولک شیلا راست میگه اینا همش الکیه بقول ما اینا سی ماها فیس میان تو نباید سوادتو لاغر فرض کنی

eeeeeeehsan

New member
یعنی من 1 ساعت رفتم و اومدم ببیـن چطور غوغا به پا شد!!!!
بچه ها بیخال این حرفا بشید. همه جا اینطور آدمایی پیدا میشن، اصلاح هم نمیشه کردشون، یا باید باهاشون بحث کنی و هم خودت حرص بخوری هم اونا رو حرص بدی، یا باید بیخیال بشی و بذاری تو گمراهی خودشون بمونن.

ویرو جان شما هم عزیز من یهویی اومدی وسط تاپیک اونطوری نوشتی من یه لحظه اینطوری شدم: :5:
من حرفی نزدم بهشون، چون گذشته بود بحث و هرچی هم میگفتم بدتر میشد، فقط گزارشش رو به شفق دادم اون خودش میدونه چیکار کنه.

فرناز توهم بیخیال شو وگرنه با من طرفی، حواست باشه!!! >_<

این کلوچه هم همش مایه فتنه :sdasdasd:

love virology

New member
پوزش کوکاااااااااااااا دمت گرررررم شرمنده از همه یه رنگینک بده کارم برای این کار بازم ببخشید برسید به دنباله سخنان ایمنی خود ما رفتیم

eeeeeeehsan

New member
احسان ايشالا هميشه بخندى,ديروز تا حالا دپرس بودم و نخنديده بودم,با اين جملت کلى خنديدم,مرسى

سلامت باشی، ایشالا.. توهم همیشه بخندی
258216_thankyou.gif

SH!LA

New member
فرنــاز... احســان... کلـوچه...؟!

کجـا میرید یهــو؟! :dadad4:

kolouche

New member
بچه ها شماها از سطح دانشگاه هایی مث بابل و مازندران و رفسنجان خبر ندارین...؟؟؟....ایمنیشون...... چ رتبه ای میگیره و اینکه خود دانشگاه سطحش چطوره؟؟؟
کلا من میخوام بدونم میارزه ی سال آدم واسته بخونه ب خاطر دانشگاه یا ن...
آخه کارای اینا حساب کتاب نداره....میترسم ب خاطر دانشگاه واستم...بعد سال بعد دوباره اینا ی بامبول جدید دربیارن.....

sa@@ra

New member
سمپلر:)))))):riz481:
بچه ها یه چیز دیگه پس تکلیف اون علوم ازی ها و علوم پزشکیا که ارشد علوم دادن چی میشه؟:riz481:الان باید بریزیم سرشون؟؟؟

sa@@ra

New member
بچه ها من واسه ادمین پیام گذاشتم بخش ایمونو کلا مدیرش رفته :ahi5slcgm04mi8jqqkl

SH!LA

New member
بچه ها شماها از سطح دانشگاه هایی مث بابل و مازندران و رفسنجان خبر ندارین...؟؟؟....ایمنیشون...... چ رتبه ای میگیره و اینکه خود دانشگاه سطحش چطوره؟؟؟
کلا من میخوام بدونم میارزه ی سال آدم واسته بخونه ب خاطر دانشگاه یا ن...
آخه کارای اینا حساب کتاب نداره....میترسم ب خاطر دانشگاه واستم...بعد سال بعد دوباره اینا ی بامبول جدید دربیارن.....

تا جائی که من میدونم؛ چون یکی از دوستام سال پیش ایمنی شناسی قبول شد. توی ترتیب اولویت ها رفسنجـان از مازندران بالاتر هست.

حالا بازم دوستــان دیگه که اطلاعاتشون بیشتر هست؛ میـان و نظر میدن.

وای...! کلـوچه جـان به نظرم هر شهری میتونی بزنی، بزن و بــرو و صبر نکن. رشته به این خوبی قبول شدی، حیفـه. تا سال بعد هم معلوم نیست چی پیش میــاد
.

kolouche

New member
مرسی شیلا جونی.... آره با چند نفر صحبت کردم.... میگن برو..... بازم مرسی.... :(40):

sa@@ra

New member
بچه ها من اینقدر ناراحتم که یه قصدی دارم میخوام فردا برم موهامو ماشین کنم:ahi5slcgm04mi8jqqkl:riz481:

بالا