هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

کرهانی

New member
در لابه لای دلشوره ها و تـرس هایـم،

لب پرتگاه ایستاده ام..

میدانم دستـــــــم را نمیگیری..

فقط محض رضای خدا.. پرتــــــم نکــن

mehrkam

New member
سلام دوست عزیز ، مگر به همین هوا شما رو در انجمن ببینیم .
نمی دونم چرا ، میتونه ایمیل به عنوان خبر باشه که چنین پستی در انجمن گذاشته شده .
ایمیلت رو نگه می دارم .
ای کاش ایمیل شما دوستان دانشگاه تهرانی رو همون پارسال می گرفتم ،
آنقدر مطلب درسی تو این یک سال فرستادم ، بهرحال الانش هم دیر نیست .
سلام امید عزیز
خیر، E-mail به روز رسانی نیست، E-mail پیام خصوصیه!
تشکر، ما به اندازه کافی مدیونتون هستیم.
امیدوارم موفق باشی.

mehrkam

New member
به به چه عجب از این طرفا منور کردین بابا
سایر دوستان هم که پر
:motat:
ارادت، خواهش می‌کنم، این‌جا که دیگه جای من نیست، دوستان جدید با اطلاعات به‌روز تر و بهتر اومدن، اما اگه کاری باشه در خدمتم :)
امید به خدا دیگه تو تاپپیک دکترا فعال باشم!

Minaa.Gh

New member
>شاهکار ادبــی - نامــه بــدون نقــطه >> >>نامه بدون نقطه یک رعیت در زمان ناصرالدین شاه>به گزارش پارسینه، نوشته اي كه ذيلا از نظر خواننده گرامي مي گذرد نامه اي است كه مرحوم ميرزا محمد الويري به مرحوم احمدخان امير حسيني سيف الممالك فرمانده فوج قاهر خلج رقمي داشته كه شروع تا خاتمه نامه تمام از حروف بي نقطه الفبا انتخاب و در نوع خود از شاهكارهاي ادب زبان پارسي به شمار مي آيد. انگيزه نامه و موضوع آن قلت در آمد و كثرت عائله و تنگي معيشت بوده است. اين نامه در زمان ناصرالدين شاه بوده.> > >نامه :> >سر سلسله امرا را كردگار احد، امر و عمر سرمد دهاد. دعا گو محمد ساوه ای در كلك و مداد ساحرم و در علم و سواد ماهر. ملك الملوك كلامم و معلم مسائل حلال و حرام. در كل ممالك محروسه اسم و رسم دارم. درهرعلم معلم و در هراصل موسسم .در كلك عماد دومم درعالم، درعلم وحكم مسلم كل امم سرسلسله اهل كمالم اما كوطالع كامكار و كو مرد كرم؟> >دلمرده آلام دهرم. كوه كوه دردها در دل دارم. مدام در دام وام، و علي الدوام در ورطه آلام دهرم هر سحر و مسا در واهمه و وسواس كه مداح که گردم و كرا واسطه كار آرم كه مهامم را اصلاح دهد و دو سه ماهم آسوده دارد. مكرر داد كمال دادم و در هر مورد مدح معركه ها كردم. همه گوهر همه در، همه لاله همه گل، همه عطار روح همه سرور دل، اما لال را مكالمه و كررا سامعه و كور را مطالعه آمد. همه را طلا سوده در محك ادراك آورده احساس مس كردم و لامساس گو آمدم. اما علامه دهرم، ملولم و محسود و عوام كالحمار محمود و مسرور ... لا اله الا الله وحده وحده دلا در گله مسدود دار در همه حال كه كارهاي همه عكس مدعا آمد علاوه همه دردها و سرآمد كل معركه ها عروس مهر در آرامگاه حمل در آمد. عالم و عام لام و كرام، صالح و طالح، صادر و وارد، كودك و سالدار، گدا و مالدار، همه در اصلاح اهل و اولاد و هر كس هر هوس در معامله و سودا دارد آماده و اطعمه و هر سماط گرد آورده، حلوا و كاك، سركه و ساك، كره و عسل، سمك و حمل، گرمك و كاهو، دلمه و كوكو، امرود و آلو، الي كلم كدو، همه در راه، مكر دعاگو كه در كل محرومم و در حكم كاالمعدوم. اگر موهوم و معلول معدل سه صاع و دو درم ارده گردد حامد و مسرورم. مگر كرم سر كار اعلي كه سرالولد و سرالوالد در او طلوع كرده و دادرس آمده، درد ها دوا، وامها ادا و كامها روا گردد.> >له طول عمر كطول المطر سواء له الدرهم، و كه المدر دهد مرد را كام دل كردگار همه عمر آسوده و كامكار دل آرا همه كار و كردار او ملك در سما مادح كار او طول الله عمره و دمره حاسده، هلك اعدانه، اعطه ماله، اصلح احواله و اسعد اولاده مدام السماء. >  >> >> >__,_._,___

shayeste

New member
اول سلام دوم، به به چه عجب از اینورا؟!!!!!!!! سوم، اونیکه اول باید آماده کتک باشه تویی نه من. از وقتی فهمیدی قبول شدی انگار دیگه انجمن اومدن واستون کسر شأن شده. کلا بیمعرفت شدی مائده خانوم! حیف نمیتونم شکلک بذارم ،وگرنه میفهمیدی الان چه حسی دارم...
راحله من از 8 شهریور رفتم مسافرت تا 21 ام اما بازم دو سه بار رفتم کافی نت اومدم.به امید فعالیت بیشتر بچه ها

biosta

Well-known member
>شاهکار ادبــی - نامــه بــدون نقــطه >> >>نامه بدون نقطه یک رعیت در زمان ناصرالدین شاه>به گزارش پارسینه، نوشته اي كه ذيلا از نظر خواننده گرامي مي گذرد نامه اي است كه مرحوم ميرزا محمد الويري به مرحوم احمدخان امير حسيني سيف الممالك فرمانده فوج قاهر خلج رقمي داشته كه شروع تا خاتمه نامه تمام از حروف بي نقطه الفبا انتخاب و در نوع خود از شاهكارهاي ادب زبان پارسي به شمار مي آيد. انگيزه نامه و موضوع آن قلت در آمد و كثرت عائله و تنگي معيشت بوده است. اين نامه در زمان ناصرالدين شاه بوده.> > >نامه :> >سر سلسله امرا را كردگار احد، امر و عمر سرمد دهاد. دعا گو محمد ساوه ای در كلك و مداد ساحرم و در علم و سواد ماهر. ملك الملوك كلامم و معلم مسائل حلال و حرام. در كل ممالك محروسه اسم و رسم دارم. درهرعلم معلم و در هراصل موسسم .در كلك عماد دومم درعالم، درعلم وحكم مسلم كل امم سرسلسله اهل كمالم اما كوطالع كامكار و كو مرد كرم؟> >دلمرده آلام دهرم. كوه كوه دردها در دل دارم. مدام در دام وام، و علي الدوام در ورطه آلام دهرم هر سحر و مسا در واهمه و وسواس كه مداح که گردم و كرا واسطه كار آرم كه مهامم را اصلاح دهد و دو سه ماهم آسوده دارد. مكرر داد كمال دادم و در هر مورد مدح معركه ها كردم. همه گوهر همه در، همه لاله همه گل، همه عطار روح همه سرور دل، اما لال را مكالمه و كررا سامعه و كور را مطالعه آمد. همه را طلا سوده در محك ادراك آورده احساس مس كردم و لامساس گو آمدم. اما علامه دهرم، ملولم و محسود و عوام كالحمار محمود و مسرور ... لا اله الا الله وحده وحده دلا در گله مسدود دار در همه حال كه كارهاي همه عكس مدعا آمد علاوه همه دردها و سرآمد كل معركه ها عروس مهر در آرامگاه حمل در آمد. عالم و عام لام و كرام، صالح و طالح، صادر و وارد، كودك و سالدار، گدا و مالدار، همه در اصلاح اهل و اولاد و هر كس هر هوس در معامله و سودا دارد آماده و اطعمه و هر سماط گرد آورده، حلوا و كاك، سركه و ساك، كره و عسل، سمك و حمل، گرمك و كاهو، دلمه و كوكو، امرود و آلو، الي كلم كدو، همه در راه، مكر دعاگو كه در كل محرومم و در حكم كاالمعدوم. اگر موهوم و معلول معدل سه صاع و دو درم ارده گردد حامد و مسرورم. مگر كرم سر كار اعلي كه سرالولد و سرالوالد در او طلوع كرده و دادرس آمده، درد ها دوا، وامها ادا و كامها روا گردد.> >له طول عمر كطول المطر سواء له الدرهم، و كه المدر دهد مرد را كام دل كردگار همه عمر آسوده و كامكار دل آرا همه كار و كردار او ملك در سما مادح كار او طول الله عمره و دمره حاسده، هلك اعدانه، اعطه ماله، اصلح احواله و اسعد اولاده مدام السماء. >  >> >> >__,_._,___

آدم باید رو راست باشه ! من که نخوندم اما لایک کردم :tonguesmiley:

Minaa.Gh

New member
آدم باید رو راست باشه ! من که نخوندم اما لایک کردم :tonguesmiley:

خود من هم یکم از اولش خوندم و یکم از وسطش !!! خخخخخ ... ^_^ همکلاس قدیمیم که الان همدان آمارزیستی میخونه برام میل کرده بود یکم خوشم اومد گفتم بذارم بقیه هم بخونن ! (;

biosta

Well-known member
امروز موکل یک نفر شدم که پیش قاضی از حقش دفاع کنه ، قاضی زرنگ و وارد بود ، گول نخورد ...
طرف مقابل که شاکی بود دستش را روی قران می گذاشت تو چشم آدم نگاه می کرد و قسم می خورد
در حالی که هم خودش و هم ما می دانستیم که دارد دروغ می گوید .
اما من نگذشتم حقت موکلم که مظلوم بود ضایع بشه ،
بعد از اتمام قضاوت موکلم بلغم کرد و تو چشماش می دیدم که چقدر از این که حمایتش کردم تا حقش رو بگیرد خوشحال بود
اگر نبودم کارش تموم بود انقدر حال کردم ،احساس خوبی داشتم .

Minaa.Gh

New member
آقای کیانی‏!‏ من از ابتدا که عضو شدم توو انجمن یه سوالی برام پیش اومده بود که هر دفعه یادم میرفت ازتون بپرسم‏!‏ میخواستم بگم چرا phd اپید 90% و phd آمارزیستی 10% ؟

mw.ashel

New member
اگه هر چقدر تلاش کردی

بازم احساس کردی خدا کمکت نمیکنه

مطمئن باش خیلی دوست داره

چون میخواد یه جور خاص خوشحالت کنه ...

فقط کافیه ضربه آخرو محکم بزنی ، نا امید نباش

به خدا اعتماد کن

mw.ashel

New member
خدا به اندازه ی توان هر کسی اون رو آزمایش میکنه

پس کسایی که بیشترین کشمکش رو دارند.

قویترین بندگان برگزیده ی او هستند
.

mw.ashel

New member
بچه که بودیم

شبها فکر میکردیم فردا چی بازی کنیم...

الان فکر میکنیم

فردا زندگی قراره چه بازی ای باهامون بکنه...
:dadad4:

Sama7

New member
آقای کیانی‏!‏ من از ابتدا که عضو شدم توو انجمن یه سوالی برام پیش اومده بود که هر دفعه یادم میرفت ازتون بپرسم‏!‏ میخواستم بگم چرا phd اپید 90% و phd آمارزیستی 10% ؟

فکر کنم ماهم بعدِ یکی دو ترم بفهمیممممممممممممممممممممممممممممممممممم

Sama7

New member
امروز موکل یک نفر شدم که پیش قاضی از حقش دفاع کنه ، قاضی زرنگ و وارد بود ، گول نخورد ...
طرف مقابل که شاکی بود دستش را روی قران می گذاشت تو چشم آدم نگاه می کرد و قسم می خورد
در حالی که هم خودش و هم ما می دانستیم که دارد دروغ می گوید .
اما من نگذشتم حقت موکلم که مظلوم بود ضایع بشه ،
بعد از اتمام قضاوت موکلم بلغم کرد و تو چشماش می دیدم که چقدر از این که حمایتش کردم تا حقش رو بگیرد خوشحال بود
اگر نبودم کارش تموم بود انقدر حال کردم ،احساس خوبی داشتم .

آخرین باری که با خودم حال کردمو یادم نی :smiliess (3):

Minaa.Gh

New member
من انشاالله کلاسهام که شروع بشه، احتمالا دیگه زیاد نمیام انجمن ): راستش اوایل از فضای مجازی و اینکه چند نفر دور هم جمع بشن و راجع به موضوعی حرف بزنن خوشم نمیومد‏! همونطور که هیچوقت از facebook خوشم نیومد که نیومد‏!‏‏!‏ با اینکه عضو هم شدم ولی تا حالا نرفتم ببینم چه خبره‏!‏‏!‏‏!‏ ولی این انجمنو خیلی دوس داشتم و اینکه با بچه های هم رشته ایم راجع به کنکور و نتایج و این چیزا بحث کردم و یه چیزایی یاد گرفتم‏!‏‏!‏‏!‏ الانم که چون بلاتکلیفم و وضعیت کلاسهام هنوز کامل معلوم نیست خیلی میام و میرم انجمن‏!‏‏!‏‏!‏ در کل برای همه ی هم رشته ای های خودم آرزوی موفقیت دارم در تمام مراحل زندگیشون‏(‏:

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
من انشاالله کلاسهام که شروع بشه، احتمالا دیگه زیاد نمیام انجمن ): راستش اوایل از فضای مجازی و اینکه چند نفر دور هم جمع بشن و راجع به موضوعی حرف بزنن خوشم نمیومد‏! همونطور که هیچوقت از facebook خوشم نیومد که نیومد‏!‏‏!‏ با اینکه عضو هم شدم ولی تا حالا نرفتم ببینم چه خبره‏!‏‏!‏‏!‏ ولی این انجمنو خیلی دوس داشتم و اینکه با بچه های هم رشته ایم راجع به کنکور و نتایج و این چیزا بحث کردم و یه چیزایی یاد گرفتم‏!‏‏!‏‏!‏ الانم که چون بلاتکلیفم و وضعیت کلاسهام هنوز کامل معلوم نیست خیلی میام و میرم انجمن‏!‏‏!‏‏!‏ در کل برای همه ی هم رشته ای های خودم آرزوی موفقیت دارم در تمام مراحل زندگیشون‏(‏:

خوب کاری میکنی که آفتابی نمی شوی تو انجمن ،آره به نظرم درس در اولویت همه ی کارها هست
بعد از درس خواستی کمی این طرف ها آفتابی بشو ، در همین گفت و گوها کلی اطلاعات دستت می آید که رقیبانت برای کنکور دکتر چه کار می کنند .
مثلا" هفته ای یک بار نیم ساعت و فقط انجمن آمار زیستی فکر نکنم به جایی بر بخورد اون هم تاپیک خودتان
یعتی تاپیک دانشجویان ارشد امار زیستی که عنوان تاپیک هست
http://olumpezeshki.ir/thread3886-13.html

Minaa.Gh

New member
خوب کاری میکنی که آفتابی نمی شوی تو انجمن ،آره به نظرم درس در اولویت همه ی کارها هست
بعد از درس خواستی کمی این طرف ها آفتابی بشو ، در همین گفت و گوها کلی اطلاعات دستت می آید که رقیبانت برای کنکور دکتر چه کار می کنند .
مثلا" هفته ای یک بار نیم ساعت و فقط انجمن آمار زیستی فکر نکنم به جایی بر بخورد اون هم تاپیک خودتان
یعتی تاپیک دانشجویان ارشد امار زیستی که عنوان تاپیک هست
http://olumpezeshki.ir/thread3886-13.html
اون تاپیک که حتما هفته ای چند بار سر میزنم‏(‏: منظورم از آفتابی نشدن این بود که مثل این چند مدت خیلی نمیشه که بیام‏!‏‏!‏‏!‏ خیلی قصد دکتری فعلا ندارم‏!‏‏!‏
ولی اگه دوستان بیان چرا که نه؛من تایممو راحت میتونم تقسیم بندی کنم‏!‏

biosta

Well-known member
اون تاپیک که حتما هفته ای چند بار سر میزنم‏
(‏: منظورم از آفتابی نشدن این بود که مثل این چند مدت خیلی نمیشه که بیام‏!‏‏!‏‏!‏ خیلی قصد دکتری فعلا ندارم‏!‏‏!‏
ولی اگه دوستان بیان چرا که نه؛من تایممو راحت میتونم تقسیم بندی کنم‏!‏

به نظرم در وزارت بهداشت یکی از آسون ترین رشته های برای قبولی در دکتری آمار زیستی هست
بهرحال تو جوش که قرار بگیرید حتما" شرکت می کنید و اگر کمی حواستان طی همین دو چند ترم جمع باشه قبولید .
به نظرم قبولی آمار زیستی همچین کار سختی نیست قبولی در دکتری آمار زیستی تهران و بهشتی سخت تر هست
به عنوان یک دانشجوی ترم سه زبان انگلیسی را عامل موفقیت در کنکور دکتری می دانم .

بالا