هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

sanaz

New member
واسه ما کلاسا تشکیل شدن دیروزو امروز با دکتر بهرام پور استنباط و روشها آمار زیستی داشتیم...

Minaa.Gh

New member
کلاسهای مام از دیروز تشکیل شده‏!‏ چون توو سایت نزدن ما بی اطلاع بودیم‏!‏ ایشالا منم فردا تهرانم‏(‏: همه موفق باشید.

rahele.t

New member
چرا وقتی یکی سرش تو لاک خودشه و کاری به کار کسی نداره، دیگران به کارش کار دارن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

rahele.t

New member
چرا در نظر بعضیا تهمت زدن اینقد آسونه؟؟؟!!! چرا فکر میکنن اون دنیا با پارتی بازی از عذابش فرار کنن؟؟؟!!! چرا فکر میکنن بعد گفتنش، با یه نماز و دو صفحه قرآن و یه بار گفتن "خدایا توبه"، همه چی تمومه؟؟؟!!!

rahele.t

New member
همیشه میگن "ببخش تا بخشیده بشی"... ولی واقعا بعضی چیزا رو حتی به سختی هم نمیشه بخشید...

sanaz

New member
چرا در نظر بعضیا تهمت زدن اینقد آسونه؟؟؟!!! چرا فکر میکنن اون دنیا با پارتی بازی از عذابش فرار کنن؟؟؟!!! چرا فکر میکنن بعد گفتنش، با یه نماز و دو صفحه قرآن و یه بار گفتن "خدایا توبه"، همه چی تمومه؟؟؟!!!

راحله جان همونطور که خودت گفتی همچین آدمای خودشون فکر میکنن که اینطوریه نه اینکه واقعا اینطور باشه برات مهم نباشه کی چی میگه حتی درستترین راهم بری یکی پیدا میشه حرفی توش در بیاره و مطمئن باش کسی تهمت ناحق بزنه بالاخره روزی جائی نتیجشو میبینه شک نکن
اصلا عکس بده جنازه تحویل بگیر:motat:

rahele.t

New member
Immortal و ساناز ممنون از همدردیتون. کسی منو اذیت نکرده ولی موضوع مربوط به کسیه که واقعا دوسش دارم و خیلی برام عزیزه. اونقد که وقتی دربارش همچین چیزی شنیدم گریه کردم. اونم سر نماز. فقط دلم میخواد اون طرفو ببینم و چنان سیلی ای بهش بزنم که...

sts92

New member
اولین روز دبستان باز گرد!
کودکی شاد و خندان باز گرد!
درسهای سال اول ساده بود!
آب را بابا به سارا داده بود!
درس پند آموز روباه و خروس!
روبه مکار و دزد و چاپلوس!
با وجود سوز و سرمای شدید!
ریز علی پیراهن از تن میدرید!
تا درون نیمکت جا میشدیم!
ما پر از تصمیم کبری میشدیم!
کاش هرگز زنگ تفریحی نبود!
جمع بودن بود و تفریقی نبود!
کاش میشد باز کوچک میشدیم!
لااقل یک روز کودک میشدیم!
"مهر بر همه بچه مدرسه ای های قدیمی مبارک"

mavi

New member
سلام دوستان من کنکور ارشد امسالو قبول نشدم کسی پایه هست با هم درس بخونیم از تهران

rahele.t

New member
دوست عزیز mavi، بعضی از دوستان با اینکه از یه شهر نیستن ولی تلفنی با هم در ارتباطن. میتونی به کسانی که تمایل داری باهاشون در ارتباط باشی پ خ بدی. اگه اونام مایل بودن که حله.

بالا