phd های فیزیولوژی بیان اینجا

faridez

New member
okkkkkkkkkkkkkkkkk
pas enshalah sale dige doktora hatman bayad ghabol beshim
shoare ma:ma mitavanimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
moafagh bashin:smilies-azardl (181

faridez

New member
سلام-واقعا که بچه های فیزیولوژی یا خیلی سرتون رو با درسا شلوغ کردین یا این که واقعا خیلی تنبلیم

faridez

New member
من اول استارت میزنم:من میخوام شروع کنم برا دکترا خوندن هر چند که مقرن با شروع امتحانات ترمه!کتابایی که مدخوام بخونم:آناتومی بهرام الهی,خلاصه و آزمونهای کاتزونگ(فارماکو),بیوشیمی هنوز جزوش به دستم نرسیده(دکتر خلیلی),فیزیو گایتون-گانونگ-برن+جزوات و زبان هم فعلا راهنمای واژگان ضروری تافل
اگر شما منابع بهتری سراغ دارین حتما خبر بدیننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن! در ضمن اینقد بیبخارررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر نباشینننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن:smiliess (2):

jeghele68

New member
عاشق رشتتونم.منم دارم اماده ميشم.دعا كنين قبول بشم امسال.خيلي دارم براش تلاش ميكنم
دست راست شما روي سر من:riz304::smilies::1dco2x0p1lilzhfpg1t

jeghele68

New member
سلام دوستان.من با بازار كار اين رشته كاري ندارم.چون فوق العاده به اين رشته علاقه دارم.فقط از جنبه اطلاعاتم ميپرسم.ارشد و دكتري اين رشته چه تاثيري تويه اينده شغلي و بازار كار داره؟

jeghele68

New member
سلام دوستان.من با بازار كار اين رشته كاري ندارم.چون فوق العاده به اين رشته علاقه دارم.فقط از جنبه اطلاعاتم ميپرسم.ارشد و دكتري اين رشته چه تاثيري تويه اينده شغلي و بازار كار داره؟

maryam_monjezi

New member
شاید فکر کنید خیلی خوش خیالم .ولی من از همین الان خودم رو یه محقق تصور میکنم. تصویری که همیشه از نوجونی از خودم تو ذهنم داشتم. برای رسیدن بهش تمام تلاشمو میکنم.

miler

New member
بچه های محقق... :motat: من اصلا رشتمو دوس ندارم ..... اما کاش ی جایی گریزی به بالین داشت

saarak

New member
میشه بچه ها منابع ذکترا رو بگین ممنون میشم[/QU

سلام
فیزیولوژی : فیزیولوژی برن و لوی- گایتون- گانونگ
آناتومی: کلیات آناتومی دکتر داوود رمزی- برای کامل تر بودن آناتومی اسنل
فارماکولوژی: کاتزونگ
بیوشیمی:لنینجر یا هارپر-دکتر امیره نجات شکوهی خیلی خوبه اما این چند ساله خیلی جوابگو نیست.
موفق باشی

داوطلب

New member

سلام
بیوشیمی:لنینجر یا هارپر-دکتر امیره نجات شکوهی خیلی خوبه اما این چند ساله خیلی جوابگو نیست.
موفق باشی

مرسی saarakجان. ببخشید یه سوال.فقط مطالعه آناتومی اسنل کفایت میکنه یا نه؟
کتاب داوود رمزی معتبره واقعا؟

rozmina

New member

سلام
موفق باشی

مرسی ممنونم sarak جان

بالا