Fc انجمن یونایتد ((((((:

شفق بانو

New member
:j58r36j3gcr4suxymupآرزو باز رفتی با شفق چی زدید ..خدا نیگا کن مرضیم باشون بوده..
مکسینو سالی هم حتما رفتن قلیون زدن ..ریضام باشون بوده فک کنم ذغالا و آب قلیونم خورده ک شده ++......
شوکا ومهنا رو یه چن ساعت نمیذاشتی درس بخونن بعد تست بدن ...
:mad_majidonline:سارا باز تو میخا یه شبه راه صد ساله بری حتما میخا توپ طلای امسالم ببری ...ولی این راهش نیس؟
سپید و کژال بهتون اعتماد کرده بودم؟؟؟
..............................................
ولی در کل غصه نخورید حالا ایندفه حلالتون ب سپ بلاتر میگم یجوری سروتشو هم بیاره...ولی تکرار نکنید ..ها؟

داداش مکسین من که پاک پاکم ، شما هم فک کنم یه چیزی زدین منو اشتباهی دیدین
:whistle:

شما دوباره عازمایش بدین :smiliess (8):مشکوک میزنید.

BBT

New member
اصن من میرم تیم بقلی فایده نداره بذا یه 10 -20 تا گل خفن بهتون بزنم اون وخت بیبیتی بفهمه مربی ینی چی تو باید انالیزت قوی باشه تورو از کدوم دهاتای افغان خریدن اخه؟؟من اعتراض دارم مکسین بیا مربی رو عوض کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arezoo90

arezoo90

New member
من اعتراض دارم این چه وضعشه.....................................:p7977cujr38iyymsu8:
نوتر نوتر ابادی حالا که دیدی دارید میبازید شایعه پراکنی میکنی واقعا که این حرکتت دور از اخلاق ورزشیه ..................:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
من کاملا سالم وحرفیه ای داشتم تمرین میکردم....................تازه شم سیگارمم ترک کردم........................:whistle:سوت رو شرمنده ام خخخخخخخخخخخخ
مربی تو هم که شوتی که داداش :65d6a5d6s:من دفاع ام ولی قابلیت بازی درتمام نقاط زمین رو دارم البته....... ولی خرج داره هاااااااااا اصن این اسپانسورا رسیدگی نمیکنن اصلا ...............این چه وضعشه...........................

mexin

Well-known member
هههههههههه مکسین من خودم خط حملم قویه میخای بزن کنار خودم تنهایی حریفم

والا ما چندین ساله فوتبال بازی میکنیم و میبینیم ولی تابحال اصطلاح خودم خط حمله ام قویه رو نشنیدم ..!!:5::smiliess (15)::21:

arezoo90

New member
آخیش من پاکم ...خدا شکر...دمت جیز نوتر

نخیرنوتر پارتی بازی کرده................:65d6a5d6s:
ببین همش دارن فوتبال وبه حاشیه میکشن .............................:sdasdasd:
خوب نیس ورزشکارجماعت انقد عصبی باشه ..........................................این روانشناسمون کو..........................:black_eyed:
جهنم و ضرر قراردادمو فسخ میکنم میرم باشگاه خارجیه با پولش ضرر اینم میدم ............................تازه اونجا ادمو بیشتر تحویل میگیرن......................
این علی که خسیسه به تمام معناس کردن اسپانسور........................
کتابم که فقط پول کتاب ورزشی میده فکر شکم ما نیس نمیگه بازیکنم باید الان یه ماشین زیر پاش باشه ........................
بگید وکیلم بیادعاقا.....................

arezoo90

New member
والا ما چندین ساله فوتبال بازی میکنیم و میبینیم ولی تابحال اصطلاح خودم خط حمله ام قویه رو نشنیدم ..!!

الان مثلا چی وخواستی ثابت کنی هان؟!که حرفه ای هستی؟!که چندساله فوتبال بازی میکنی؟!
نه برادر من نیستی اگه بودی این اصطلاحا برات ناشناخته نبودن ما طبق اخرین علم فوتبال دنیا صحبت میکنیم .............:smiliess (4):
خواهشا کمی اطلاعاتتوبالا ببر زشته.................:smiliess (7):

biotechnologist

New member
نخیرنوتر پارتی بازی کرده................:65d6a5d6s:
ببین همش دارن فوتبال وبه حاشیه میکشن .............................
خوب نیس ورزشکارجماعت انقد عصبی باشه ..........................................این روانشناسمون کو..........................:black_eyed:
جهنم و ضرر قراردادمو فسخ میکنم میرم باشگاه خارجیه با پولش ضرر اینم میدم ............................تازه اونجا ادمو بیشتر تحویل میگیرن......................
این علی که خسیسه به تمام معناس کردن اسپانسور........................
کتابم که فقط پول کتاب ورزشی میده فکر شکم ما نیس نمیگه بازیکنم باید الان یه ماشین زیر پاش باشه ........................
بگید وکیلم بیادعاقا.....................

کی عصبیه؟ بفرست بیاد پیشم ریلاکسیشن باش کار کنم:tsimuzpzwoap1t9y3o7 بعدم بفرستمش تاپیک خنده بازار حال و هواش عوض شه. خیالت راحت. دوباره به اوج برمیگردونمش:smilies:

mexin

Well-known member
maxin جان نتایج تست از آزمایشگاه کلن آلمان رسیده تصمیم با خودت:

مدیر بخش جون ...منکه تست ندادم چجور جوابش اومد از آلمان؟....اصلا خود این مدیر بخش مشکوکه ..فردا شب برنامه نود باید پاسخگو باشی ...بندازیدش زندان انفرادی تا فردا شب....:motat:

mexin

Well-known member
الان مثلا چی وخواستی ثابت کنی هان؟!که حرفه ای هستی؟!که چندساله فوتبال بازی میکنی؟!
نه برادر من نیستی اگه بودی این اصطلاحا برات ناشناخته نبودن ما طبق اخرین علم فوتبال دنیا صحبت میکنیم .............:smiliess (4):
خواهشا کمی اطلاعاتتوبالا ببر زشته.................:smiliess (7):

میخوای کارنامه ورزشیمو بهت بدم ؟! تعتعطیلات عید باید 45 مرتبه از روی کارنامه ورزشیم بنویسی:25r30wi:...بله ..تا تو باشی دیگه ....:motat:

biotechnologist

New member
پس من چیم؟!:smilies-azardl (12)
شما خودت یه سر بیا پیشم ببینم چرا اینقدر عصبی هستی؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7:28: حالا اگه کارت خوب بود تو روانشناس باش من خودم هزارتا کار ریخته سرم. کلی مصدوم تو تمرین اول داشتیم دارم اونارو درمان میکنم
:whistle:

biotechnologist

New member
:riz481:
...........................................................................
:mad_majidonline:اشل پ فک کردی ما کم الکیم ...با همه جاما برمیگردیم و با همشون کنار هم میخا عکس یادگاری بگیریم پ چی
تازه سپردیم رو کاربرای تازه واردم کار کنن برای تیمای پایه مسولیتشم با biotechnologist
بابا مگه نگفتی چند شغله نباید باشی؟ مگه من چندتا دست دارم؟ دیدی هنوز دستمزد نخواستم گفتی تیم پایه رو بهش بندازیم؟ این تازه واردا دو بار دور زمین دوییدن از حال رفتن. آقا این پست و بده یکی دیگه.:smiliess (7):

arezoo90

New member
میخوای کارنامه ورزشیمو بهت بدم ؟! تعتعطیلات عید باید 45 مرتبه از روی کارنامه ورزشیم بنویسی:25r30wi:...بله ..تا تو باشی دیگه ....:motat:

هههههههههههه کارنامه ورزشی!!!!!!!!!!!!!!!!!

منو از تمرین میترسونی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگر به ژستمان در زمین بنگری مشخصه کدوم ورزشکایم خخخخخخخخخخخخخخخخ
ورزشکار سیگارنمیکشه :eek:t0837h0nn8zfqu8ultادعاشم میشه...................
درضمن من حرف بازیکن سارا رو تایید نکردم فقط خواستم بگم حواستون باشه...............

آخرین ویرایش:

ketabsabz

Well-known member
من اعتراض دارم :p7977cujr38iyymsu8:

منکه پولش شما تمام کمال دادم که آرزوووووووو دارم صب و شب بتون چلو کباب میدم این همکار من کو بیاد دفاع کنه ازمون :mad_majidonline:

mexin

Well-known member
هههههههههههه کارنامه ورزشی!!!!!!!!!!!!!!!!!

منو از تمرین میترسونی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگر به ژستمان در زمین بنگری مشخصه کدوم ورزشکایم خخخخخخخخخخخخخخخخ
ورزشکار سیگارنمیکشه :eek:t0837h0nn8zfqu8ultادعاشم میشه...................
درضمن من حرف بازیکن سارا رو تایید نکردم فقط خواستم بگم حواستون باشه...............

زود باش از امشب باید از رو کارنامه ورزشیم بنویسی بهونه نیار...از پشت درحت هم بیا بیرون نیمی از ژیتت پشت درخته نمیبینیم ..خخ:whistle:

mexin

Well-known member

منکه پولش شما تمام کمال دادم که آرزوووووووو دارم صب و شب بتون چلو کباب میدم این همکار من کو بیاد دفاع کنه ازمون :mad_majidonline:

چلوکباب دادی به داور ..به ما ندادی که ...بله ..:whistle:

arezoo90

New member

نه خیر ..........................چلوکباب ندیدیم ما یه نون وماست نخوردیم ..............

وضع بچه ها داغونه عاقا .........................
همکارتون جیباش تار عنکبوت بسته.....................

من بازی نمیکنم...................................:j58r36j3gcr4suxymup

ketabsabz

Well-known member
چلوکباب دادی به داور ..به ما ندادی که ...بله ..:whistle:

عه مکسین باز تو اومدی همه چیو حاشا کنی

حیف اون همه چلو کبابی که من میدم

اینم مدرکشه
pauply-chelokubide.jpg

بالا