-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahii

New member
سلام دوستان .من با اینکه دیشب شیفت بودم و اصلا نتونستم بخوابم ولی از صبح نشستم اینجا و تمام پست ها رو خوندم.بعد هم تصمیم گرفتم تو تمام تاپیک ها اطلاع رسانی کنم.فعلا تو چهار تا تاپیک متن زیر رو گذاشتم.بعداز ظهر تمام تاپیک های انجمن رو اطلاع رسانی میکنم .فقط اگه چیز دیگه ای لازم اضافه بشه به نوشته زیر بهم بگید لطفا.

ببخشید دوستان که این مطلب رو اینجا می نویسم ولی خیلی اورژانسیه:قراره چهارشنبه 22 مرداد بچه های تمام رشته ها برای آخرین بار جلو وزارت بهداشت جمع شن برای احقاق حقمون .هر کی آینده اش براش مهمه و براش خیلی سخت نیست حتما تو تاپیک زیر اعلام آمادگی کنه.لطفا تو هر شبکه اجتماعی هم که عضوید اطلاع رسانی کنید.سرنوشت یک سال (و حتی بعضی ها چند سال) تلاشمون به این تجمع بستگی داره .هر چی تعداد بیشتر باشه بیشتر حرفمون رو می خرند. لطفا اگه میتونید کوتاهی نکنید دوستان.:riz304::riz304:
http://olumpezeshki.ir/thread13932.html
من همین متنو تو تاپیک خودمون ام ار ای گذاشتم

ROJO

New member
رجو جان دفعه پیش من بنر آورده بودم.که به یکی از اون شماره هایی که گذاشتم زنگ زده بودم.راستی مهلا و سهیل و بردیا کجان؟این 3نفر لیدرای دفعه های پیش بودن و الحق که سنگ تموم گذاشتن.

اگه متنش میخوره دوباره بیارش، البته اگه زحمتی نیست

ROJO

New member
در ضمن سهیل و بردیا هستن، مهلا هم شاید بیاد هنوز هماهنگ نشده

sinless_girl

New member
دوستای خوبم من خودم امکان اومدن ندارم، ولی صمیمانه براتون آرزوی موفقیت دارم و چند گروه و شبکه اجتماعی که عضو بودم متن رو شیر کردم... ایشاالله که اون کسایی که باید، ببینن و به گروه اضافه بشن...
امیدوارم بهترین نتیجرو از تلاشتون بگیرید دوستای خوبم
به امید موفقیت :smilies-azardl (113

ROJO

New member

فیزیک پزشکی کو نمایندت?:black_eyed:

انگل و قارچ?!!

پرستاری و ماماییم ک خدا رو شکر گویا راضی بودن?...

و الباقی رشته های بدون نماینده

تا اخر شب وقت دارید نماینده بفرستید!:riz304:

پریسا 69

New member

فیزیک پزشکی کو نمایندت?:black_eyed:

انگل و قارچ?!!

پرستاری و ماماییم ک خدا رو شکر گویا راضی بودن?...

و الباقی رشته های بدون نماینده

تا اخر شب وقت دارید نماینده بفرستید!:riz304:

از ایمنی کسی اومده؟؟؟؟
من 90 درصد میام اما دوشنبه خبر قطعیشو میدم

melinaa

New member
سلام دوستان

نظرتون چیه?!
کاری به کسانی که شنبه میرن یا نمیرن، نتیجه میگیرن یا نمیگیرن نداشته باشیم، هماهنگ بشیم 4 شنبه هفته ی بعد.

یکم امیدوار باشیم
یکم جسور
یکم هماهنگ

من باید با پرواز بیام چون فاصلم زیاده، باید با کسی بیام چون دخترم، باید مرخصی استعلاجی بگیرم چون مرخصیامو قبل کنکور گرفتم...

هرکس شرایطش از من بدتره، بهش حق میدم نیاد ولی هر کس بهتره هر کس نزدیک تره ،خواهش میکنم بیاید بعنوان اخرین تلاش شما و اولین تلاش حضوری من...

یک هفته وقت دارید ک هماهنگ کنید اونایی ک مشکل اومدن دارین، از بچه های 94ی هم میخوام بیان چون وضعیت سال دیگه اگه بدتر نشه بهترم بعید میدونم بشه...

اخرین خواهشم اینه ک بدون در نظر گرفتن دفعات قبل ک رفتین ،بدون در نظر گرفتن دفعاتی ک مایوستون کردن... بدون در نظر گرفتن همه ی ابعاد منفی، اینبار با ذهنیت مثبت قدم جلو بذارید.

دست خدا با جماعت است​

کسانیکه یا علی گفتن:

روخو، سهیل، دل آرام، یگانه، سعید، بردیا، مجتبی، آذین، آبتین، المیرا، لیدی، رامین، زهرا، mah2، علیرضا صفری، مریم فرشیدی، مریم007، یاسر، محمود، علی، سجاد، بهنوش، مامان علی کوچولو، بابای علی کوچولو، شاینی، راستی، الهه، ?

کاشکی منم میتونستم بیام بخدا...
اما من شهرستانم...نمیشه اومد....

بچه ها لطفا نگین از کدوم رشته ها نماینده اومده یا نیومده .اینجور بهتره چون بعضیا دیگه احساس مسئولیت در قبال اومدن خودشون نمیکنن.نگین به نظرم بهتره.

mri13

New member
فکر کردی فقط خودت بخاطر ساندیس نمیای!من اصلا ساندیس دوست ندارم! حالا آبمیوه پاکتی بود یه چیزی!

ROJO

New member
از نظر من هیچ رشته ای هنوز نماینده نداره اونا رو برای مثال گفتم

باید از هر رشته چنتا نماینده باشه چون موارد اعتراضی قراره رو کارتایی ک دستمون میگیریم نوشته بشه، حالا خود دانید

ما ک دوتا دست بیشتر نداریم

بچه ها لطفا نگین از کدوم رشته ها نماینده اومده یا نیومده .اینجور بهتره چون بعضیا دیگه احساس مسئولیت در قبال اومدن خودشون نمیکنن.نگین به نظرم بهتره.

ROJO

New member
فعلا 27 نفریم از بار قبلم کمتره، اینجوری فایده نداره

فردا روزی ما رفتیم سنگ رشته های خودمونو ب سینه زدیم، کسی شاکی نشه

چون جوابشو ب بدترین شکل ممکن میدم :|

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا