-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abtin13

New member
شما ک تو تجمع قبل بودین بگین دقیقا چیکار کردین مدتی ک منتظر اذنشون بودین?

اولش که فقط بنر بود و چنتا شعار که توکاغذ نوشته بودیم کاملا ساکت.بعد نماینده ها رفتن با یه نفر از زیردستها حرف زدن چون گفتن ضیایی جلسه داره نتیجه ای نگرفتن.اونا که اومدن اینبار شروع کردیم به شعار دادن بعد 10 دیقه جلسه ضیایی تموم شد نماینده ها رفتن با اون حرف زدن.همین

ROJO

New member
بنظر من باید شعار بدیم ن ک زیاد شلوغش کنیما ولی یکاری کنیم ی تجمع فعال باشیم

وانسیم مگس بپرونیم تا نماینده بره و بیاد

مقواهای نسبتا بزرگ دست بگیریم و روش کاهش ظرفیتا یا اینکه مثلا: هماتو را به اهواز برگردانید!
ی همچین چیزایی ک هم قضیه کاهش ظرفیتا و هم بلوک شدن دانشگاهها بچشم بیاد

هاشمی حمایت و اعتراض دارم و جملاتی ازین دست بکار ما نمیاد

golabatun

New member
بچه ها من 2 هفته پیش زنگ زدم به 6133
به شمام پیشنهاد میکنم زنگ بزنین...
چون واقعا پیگیرن....
خودش گفته دوباره زنگ میزنن من که منتظر میمونم اگه نزدن دوباره زنگ میزنم 6133

mri13

New member
abtin متوجه نشدم یعنی چی متن ویرایش شده نامه اولو برای rainy بزارم؟ من اون متنو ویرایش کردم فرستادم دیگه حالا نمیدونم نامه چندمو یا برای کیه

abtin13

New member
بنظر من باید شعار بدیم ن ک زیاد شلوغش کنیما ولی یکاری کنیم ی تجمع فعال باشیم

وانسیم مگس بپرونیم تا نماینده بره و بیاد

مقواهای نسبتا بزرگ دست بگیریم و روش کاهش ظرفیتا یا اینکه مثلا: هماتو را به اهواز برگردانید!
ی همچین چیزایی ک هم قضیه کاهش ظرفیتا و هم بلوک شدن دانشگاهها بچشم بیاد

هاشمی حمایت و اعتراض دارم و جملاتی ازین دست بکار ما نمیاد

مقوا و ماژیک میاریم همونجا می نویسیم شعار ها رو

abtin13

New member
abtin متوجه نشدم یعنی چی متن ویرایش شده نامه اولو برای rainy بزارم؟ من اون متنو ویرایش کردم فرستادم دیگه حالا نمیدونم نامه چندمو یا برای کیه

فرستادی؟کجا فرستادی؟ کدوم رو فرستادی؟2 تا نامه بود.اولی برای روز تجمع که روی یه بنری چیزی بنویسیم بیاریم که یه کد خبر توش بود من اونو میگم که برای rainy بذاری تا بنرش کنه.دومی قرار بود به خبرگزاری ها فرستاده بشه که توش دوتا کد خبر بود

mahii

New member
Orkideh-Flowers-www-YasGroup-ir-23.jpg

golabatun

New member
بچه ها باور کنید مایی که نمیتونیم بیاییم ....دوستانی که اعتراض میکنن که ما میریم شما فقط حرف میزنیدو.....خدا میدونه من هرکار از توانم بربیاد انجام میدیم...
ما که دوریم نه من بلکه همه دوستانم که واقعا نمیتونن بیان از صمیم قلبمون میخایم موفق بشیم...
به امید اینکه اطلاعیه افزایش ظرفیت تو سایت بزنن....

Rasti

New member
یه چیز جالب میدونستید ظرفیت کنکور علوم تجربی هم که کاهش داده بودن ،امروز افزایش دادن؟؟؟؟ فقط به اعتراض ما اهمیت نمیدن:sadsmiley::sadsmiley:

asayesh

New member
روجو جون اگه میتونی جلوی اسامی که نوشتی رشته هاشونم بنوییسی که اگر رشته ای هست که هنوز کسی به نمایندگی نیومده توی انجمنهاشون بهشون خبر بدیم اگر حداقل هر رشته ای یه نماینده داشته باشه خودش میسه 50 60 نفر که خیلی خوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا