40 روز طلایی!

parnia

New member
اینجا گروه میکروب فقط میتونن پست بزارن آیا؟؟؟؟

منه مامایی هم سخنی دارم.......عاغااا من طی 4 روز آینده 1 دورمو تموم میکنم....:auizz3ffy9vla57584x

و قرار در طول 5 هفته ی باقیمونده.....هفته ای 1 کتاب دوره کنم.....:auizz3ffy9vla57584x

هرچی خوندم از یادم رفته.:black_eyed:..ولی مهم نیست......من همه تلاشمو کردم....باقیش با خدا:smilies-azardl (181

ایشالا هر کی زحمت کشیده نتیجشو ببینه و جلو اسم همه این بچه ها که میبینم دارن میخونن کلمه قبول نوشته بشه......به امید موفقیت همتون....

bacillus.bs

New member
اینجا گروه میکروب فقط میتونن پست بزارن آیا؟؟؟؟

منه مامایی هم سخنی دارم.......عاغااا من طی 4 روز آینده 1 دورمو تموم میکنم....:auizz3ffy9vla57584x

و قرار در طول 5 هفته ی باقیمونده.....هفته ای 1 کتاب دوره کنم.....:auizz3ffy9vla57584x

هرچی خوندم از یادم رفته.:black_eyed:..ولی مهم نیست......من همه تلاشمو کردم....باقیش با خدا:smilies-azardl (181

ایشالا هر کی زحمت کشیده نتیجشو ببینه و جلو اسم همه این بچه ها که میبینم دارن میخونن کلمه قبول نوشته بشه......به امید موفقیت همتون....

پرنيا من يه چيزي بگم
اگر تركيبي بخوني بهتره
چون كتاب هايي كه هفته ي اول دوره مي خوني تا هفته ي پنجم ممكنه تو ذهنا كم رنگ بشه
ولي اگر تركيبي بخوني وقتي تست ميزني مجبور ميشي به عقب برگردي و نكات برات دوره ميشه
البته اين نظره منه
هر كسي روش مطالعش متفاوتهههه

parnia

New member
پرنيا من يه چيزي بگم
اگر تركيبي بخوني بهتره
چون كتاب هايي كه هفته ي اول دوره مي خوني تا هفته ي پنجم ممكنه تو ذهنا كم رنگ بشه
ولي اگر تركيبي بخوني وقتي تست ميزني مجبور ميشي به عقب برگردي و نكات برات دوره ميشه
البته اين نظره منه
هر كسي روش مطالعش متفاوتهههه

هوم.....خودمم تو همین فکر بودم باسیلوس جون.....احتمالا همینکارو کنم......مرسی از پیشنهادت:rose:

بانو

New member
من نمیگم جاوتز اونطور جواب میده ولی براپایه باید خونده بشه حتما هم اسونه هم پایه رو گفته برا خوندن بقیه کتابا :black_eyed:

antenyus

Active member
به به دوستان گل.....میبینم ک همه سخت مشغولید.....
خب حالا دسته گل هایی ک بنده ب اب دادم.....آناتومی های سروگردن، تنه و اندام رو ک دارم دور دومم رو تموم میکنم اگه خدا بخواد تا آخر فروردین ینی شنبه تموم میشه....آناتومی اعصاب رو ک کلا حذفش کردم برا خودم اخه حوصلشو نداشتم..... بافت و جنین هم هنو یه دور نشده ....سلولی رو هم هنو دست بهش نزدم......:(50): پیشرفتم عالیه مگه نه.....:black_eyed:

امسال رو ک کلا بیخیالش شدم....فقط موندم برا سال بعد این چیزایی ک الان خوندم رو میتونم جزو خوندنام حساب کنم یا نه !!!!! مثلا الان ک تنه رو دو دور خوندم برا سال بعد میشه کلاس بذارم بگم 4 دور خوندم :smilies-azardl (181 یا نه دوباره باید از 1 شروع کنم......:65d6a5d6s:

mohammad63

Well-known member
به به دوستان گل.....میبینم ک همه سخت مشغولید.....
خب حالا دسته گل هایی ک بنده ب اب دادم.....آناتومی های سروگردن، تنه و اندام رو ک دارم دور دومم رو تموم میکنم اگه خدا بخواد تا آخر فروردین ینی شنبه تموم میشه....آناتومی اعصاب رو ک کلا حذفش کردم برا خودم اخه حوصلشو نداشتم..... بافت و جنین هم هنو یه دور نشده ....سلولی رو هم هنو دست بهش نزدم......:(50): پیشرفتم عالیه مگه نه.....:black_eyed:

امسال رو ک کلا بیخیالش شدم....فقط موندم برا سال بعد این چیزایی ک الان خوندم رو میتونم جزو خوندنام حساب کنم یا نه !!!!! مثلا الان ک تنه رو دو دور خوندم برا سال بعد میشه کلاس بذارم بگم 4 دور خوندم :smilies-azardl (181 یا نه دوباره باید از 1 شروع کنم......:65d6a5d6s:

کلا تو فوق العاده ای.... لایک

biomar

New member
ســـــــــــــــــــلاااام!

احوالات بچه های بیوتک پزشکی!؟

من دارم سلولی رو مرور میکنم و خلاصه برداری. بله! خسته نباشم!!! :smilies-azardl (181

شیمی اصلا نمیخونم!! زبان فقط لغت بعضی روزا! میکروب هم که به اونجایی که برنامه ریزی کرده بودم نرسیدم... :riz513:ولی از فردا دوباره شروع میکنم!

ای میکروب! ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم!!!:13:

:rose:

bacillus.bs

New member
٤٠ روز نصفش پريد
55049_connie_mini_girl.gif

بالا