!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

diptera

New member
سلام بچه ها .... یکی یه چیزی به من بگه که برم مثل بچه آدم بشینم درسمو بخونم ............ دارم دلزده می شم به خدا..... یکی یه چیزی بهم بگه خواااااااهش می کنم .....

reza.n

New member
سلام دوست عزیزم.اگه دقت کنی میبینی که همه دارن میخونن پس تو هم تا از قافله جا نموندی بشین درستو بخون خب.چرا دل زده؟من پیشنهاد میکنم از ساعت مطالعاتی پایین شروع کنی.روزی 4 ساعت مثلا که دلزده هم نشی.چوطوره رفیق؟ها؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7

RBC!

New member
پاشو برو درست رو بخون!!!!!!!
دو ساعت در روز درس خوندن انقد سخته که نمیتونی؟:p7977cujr38iyymsu8:

اول منابع آزمون رو پیدا کن
بعد برنامه ریزی کن و درس بخون.
چنتا هم رشته ای هم پیدا کن و باهاشون هماهنگ شو

faridehmk

New member
به نظر من اصلا دير نشده تازه هنوزم زوده به نظرم....:smiliess (3):
بهرحال اصلا وقت رو از دست ندادي فقط يه چيزي كه خيلي مهمه اينه كه 2ماهه آخر، زمانيه كه تو بايد با تمام توانت بخوني پس يه زماني شروع كن كه اون موقع خسته نشده باشي و كم نياري.
موفق باشي:ad54ad:

karshenasgh

New member
چرا داری دلزده میشی؟ مگه رشته ای رو که انتخاب کردی دوست نداری؟ باید اول برای خودت یه هدفی انتخاب کنی که بتونی برای رسیدن به اون هدف در خودت انگیزه ایجاد کنی... وقتی انگیزه کافی داشته باشی خود به خود و با اشتیاق به طرفش میری... شاید اولش که میخوای شروع کنی برات یه کم سخت باشه اما وقتی روی روال بیوفتی و به شرایط جدید عادت کنی برات عادت میشه و بیشتر و با علاقه تر می تونی بخونی... پس اول ایجاد هدف تا انگیزه ایجاد شود بعد یه یا علی بگو و از کم شروع کن مثلاً روزی 2 ساعت و کم کم به ساعات مطالعه ات اضافه کن تا بهش عادت کنی... برنامه ریزی رو هم فراموش نکن! فعلاً هم به هیچ چی جز درس خوندن فکر نکن! موفق باشی.... :ad54ad:

mikhak s

New member
سلام بچه ها .... یکی یه چیزی به من بگه که برم مثل بچه آدم بشینم درسمو بخونم ............ دارم دلزده می شم به خدا..... یکی یه چیزی بهم بگه خواااااااهش می کنم .....

سلام ديپترا خوبي؟ خبري ازت نبود. از الان دلزده شدي؟؟ مگه چكار كردي؟ تو 1 سال فرصت داري از الان نبايد اين حرفو بزني ،احتمالا خيلي داري به اين قضيه فكر ميكني،فكر كردن فقط باعث ميشه خودتو آزار بدي، ذهنتو مشغول اين چيزا نكن،اصلا نگراني نداره تفريحاتتو داشته باش بعد كم كم شروع كن به خوندن جزوه هات از ساعت كم هم شروع كن به خودتم فشار نيار به همين راحتي سخت نگير عزيزم:thanks:

mikhak s

New member
سلام دوست عزیزم.اگه دقت کنی میبینی که همه دارن میخونن پس تو هم تا از قافله جا نموندی بشین درستو بخون خب.چرا دل زده؟من پیشنهاد میکنم از ساعت مطالعاتی پایین شروع کنی.روزی 4 ساعت مثلا که دلزده هم نشی.چوطوره رفیق؟ها؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7

اونوقت 4 ساعت ساعت پايينته ساعت بالات چقدره آقا رضا؟:smiliess (11):

mahtab khanom

New member
شماها كه انقدر بچه بامرامي هستين كمي هم منو نصيحت كنين موندم هر كس يه چيزي ميگه يكي ميگه درس نخون يكي ميگه بخون يكي ميگه بري ارايشگري بهتره واقعا تحصيل تو ايران تو اين رشته ارزش داره؟
نميتونم تصميم بگيرم بخونم يا برم دنبال يه حرفه اي و تجارت و پول؟

mikhak s

New member
:e:بالا 12 برا من.این به فرض بیکاری مطلقه دیگه.من خودم متوسط 7 ساعت و بسی دوس میدارم.معتدله.:d:

4 ساعت يعني بيكاري مطلق؟:smiliess (15): :wacsmiley: واي خداي من،*پس بفرما من دربرابر تو يه اپسيلون هم درس نخوندمو نميخونم. شما يه كاري

كن :smiliess (4):: خواستي كسيو نصيحت يا راهنمايي كني از ساعت درس خوندنت چيزي نگو كه مطمئنا طرف با اولين چيزي كه پيدا كنه خودشو ميكشه،*اگه قبل از

امتحانم اينو ميدونستم افسرده ميشدم:13:

waria

New member
:whistle:بالا 12 برا من.این به فرض بیکاری مطلقه دیگه.من خودم متوسط 7 ساعت و بسی دوس میدارم.معتدله.:dadad4:
12 ساعت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
smileyvault-cute-big-smiley-animated-014.gif
وای اگه من روزی 12 ساعت درس میخوندم که تا حالا یه نوبلی چیزی گرفته بودم که
laugh3.gif
...حتی شوخیشم قشنگ نیست...تازه 7 ساعت و میگه معتدل(شما یه شکلک خنده ی دیگه تصور کنید...)

mikhak s

New member
شماها كه انقدر بچه بامرامي هستين كمي هم منو نصيحت كنين موندم هر كس يه چيزي ميگه يكي ميگه درس نخون يكي ميگه بخون يكي ميگه بري ارايشگري بهتره واقعا تحصيل تو ايران تو اين رشته ارزش داره؟

تا حالا فكر ميكردم اين رشته(سم) بازار كارش خوبه ولي الان بچه ها چيزاي ديگه اي ميگن،*ولي بازم همين رشته رو ميخونم چون بهش علاقه دارم، پس تو هم اول اولويت هاتو در نظر بگير،* اگه به اين رشته علاقه نداري صرفا براي كارشه ادامه ندي به نفعته. داشتن يه حرفه كه خيلي خوبه ، ميتوني دنبال آرايشگري بري اگه بهش علاقه داري و ميدوني توش موفق ميشي اين راهو برو فوقش بعدش كه توي اين كار موفق شدي ميتوني بعدا درستم ادامه بدي دير نميشه براي درس خوندن، و ميدونم توي اين كار تو از منو امسال من موفق تر ميشي چون به فكر به دست آوردن يه حرفه و تجارت هم هستي.
موفق با
شي:thumbsupsmileyanim:

reza.n

New member
بابا 7 ساعت روزی متوسط دیگه خوبه.یعنی مثلا هفته ای 50 ساعت.زیاد نیست اصن.من خودمم زیاد 12 ساعت نخوندم.بعضی وقتا.اغراق کردیم خاستیم بگیم ما هم آره.:motat:

mikhak s

New member
بابا 7 ساعت روزی متوسط دیگه خوبه.یعنی مثلا هفته ای 50 ساعت.زیاد نیست اصن.من خودمم زیاد 12 ساعت نخوندم.بعضی وقتا.اغراق کردیم خاستیم بگیم ما هم آره.:motat:

پس تو هم آررررررررررررررره؟ خوب خيالم راحت شد،جدي داشتم افسرده ميشدم :sad:

veghar khodayari

New member

سلام عزیز به نظرت با این رشته اونم تو کارشناسی می تونی پول در بیاری مجبوری دو دستی همین رشته رو بچسبی!!!!!!!!!!!!!!!!!:auizz3ffy9vla57584x

veghar khodayari

New member
سلام واقعا عالیه این مدت زمان روزانه برا درس خوندن ممنون میشم اگه راهنمایی کنین که چطوری به این تایم رسیدین

mikhak s

New member
سلام واقعا عالیه این مدت زمان روزانه برا درس خوندن ممنون میشم اگه راهنمایی کنین که چطوری به این تایم رسیدین

رسيدن به اين تايم فقط به خود طرف بستگي داره يعني شما بايد خودت بخواي اونوقت مطمئن باش به روزي 12 ساعت و حتي بيشتر هم ميرسي،*

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا