✔✔✔ اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

asalmasal

New member
نخل جان توی رشته ما اتفاقا برعکس بقیه رشته ها هم سطح سوالات آزاد از بهداشت سختتر هم ظرفیتش فوق العاده کم دیگه خودت میدونی توی بهداشت تا 350 نفرم بر میدارم ولی آزاد فقط55 نفر!!
نگران نباش دانشگاه آزاد تهرانم هم سطحش بالاست هم خیلی سخت گیرن .موفق باشی.

سلام.من علوم تحقیقات میکروب قبول شدم کسی می دونه شهریش چقدره؟

Azin E

New member
من علوم دارویی تهران میکروب قبول شدم به نظرتون ارزش داره ؟

سطح دانشگاه سراسری قطعا بالاتر از آزاده.طبق تحقیقاتی که من از چند جا مثل رویان کردم مدرک آزاد رو خیلی قبول ندارن.واسه دکترا هم معمولا تو مصاحبه دانشگاه سراسری ردشون میکنن.البته داشتن پایان نامه قوی و مقالات خوب میتونه شرایط رو عوض کنه.رو حرف کسایی هم که چون خودشون آزاد خوندن میخوان سطح دانشگاه رو بالا ببرن حساب نکن.از چند نفر با تجربه بپرسی به نتایج من میرسی.در کل اگه توان داری واسه سال دیگه وزارت بهداشت بخونی خیلی بهتره ولی اگه نه سعی کن تو دانشجوییت مقالات قوی بدی

nakhl

New member
نخل جان توی رشته ما اتفاقا برعکس بقیه رشته ها هم سطح سوالات آزاد از بهداشت سختتر هم ظرفیتش فوق العاده کم دیگه خودت میدونی توی بهداشت تا 350 نفرم بر میدارم ولی آزاد فقط55 نفر!!
نگران نباش دانشگاه آزاد تهرانم هم سطحش بالاست هم خیلی سخت گیرن .موفق باشی.

متشکرم بچه ها که اینقدر خوب راهنمایی می کنید............من خیلی نگرانم...راستش تو خانواده ما و اطرافیان کسی دانشگاه آزادی نبوده راجبش خیلی اطلاعات کمی دارم برای همین نگرانم ........متاسفانه دانشگاهمون اساتیدش اصلا حوصله حرف زدن باهات رو ندارن چه برسه راهنماییت کنن...باورتون نمیشه اگه بگم درمورد ارشدم هرچه ازشون راهنمایی یا مشاوره خواستم متاسفانه به جایی نرسیدم..............دیگه میخام خودم تصمیم بگیرم براساس هدفم:a2d3: درعوضش تا هبه رو داریم غم نداریم..هروقت خواستیم راهنماییش واقعابجا بوده.....متشکرم بچه ها:bunnyearsmiley:

Immunity

Well-known member
هزینه میکروب علوم تحقیقا فک کنم ترمی 2200 بیفته بلکم باااتر..تماس بگیر یسوال کن

lodestar1110

New member
اگه تو شنیدی من دیدم حتی:ph34r-smiley:

همه پایان نامه هاشونو که میدن بیرون انجام میده یا کپی پیسته(البته خوب هم پیدا میشه توشون)
تو همه چی سراسری اوله ....

بعضی از واحدهای دانشگاه آزاد(مثل علوم تحقیقات، علوم دارویی، علوم پزشکی) از نظر علمی واقعا بالاتر از بعضی از واحدهای دانشگاه سراسری هستند.(نمیخوام اسم ببرم اما بعضی از دانشگاههای سراسری واقعا سطحشون پایین تر از آزاده)

lodestar1110

New member
سطح دانشگاه سراسری قطعا بالاتر از آزاده.طبق تحقیقاتی که من از چند جا مثل رویان کردم مدرک آزاد رو خیلی قبول ندارن.واسه دکترا هم معمولا تو مصاحبه دانشگاه سراسری ردشون میکنن.البته داشتن پایان نامه قوی و مقالات خوب میتونه شرایط رو عوض کنه.رو حرف کسایی هم که چون خودشون آزاد خوندن میخوان سطح دانشگاه رو بالا ببرن حساب نکن.از چند نفر با تجربه بپرسی به نتایج من میرسی.در کل اگه توان داری واسه سال دیگه وزارت بهداشت بخونی خیلی بهتره ولی اگه نه سعی کن تو دانشجوییت مقالات قوی بدی

معمولا تو مصاحبه دانشگاه سراسری ردشون میکنن!!!!!!!!!!!!!!!! اصلا اینطور نیست. یکی از دوستان من داروسازی واحد علوم دارویی آزاد خوند و تخصص دانشگاه تهران قبول شد. یکی دیگه از دوستانم هم ارشد صنایع غذایی علوم تحقیقات خوند و دکترا علوم پزشکی (یکی از شهرهای شمالی)سراسری قبول شد.

Azin E

New member
معمولا تو مصاحبه دانشگاه سراسری ردشون میکنن!!!!!!!!!!!!!!!! اصلا اینطور نیست. یکی از دوستان من داروسازی واحد علوم دارویی آزاد خوند و تخصص دانشگاه تهران قبول شد. یکی دیگه از دوستانم هم ارشد صنایع غذایی علوم تحقیقات خوند و دکترا علوم پزشکی (یکی از شهرهای شمالی)سراسری قبول شد.

عزیزم من نوشتم معمولا نه همیشه.بعدم گفتم اگه پایان نامت خوب باشه فرق میکنه.من که حرف رو از خودم در نیوردم که مثال نقض میزنی،حرف اساتیده.به نظرم اگه کسی با چشم باز انتخاب کنه خیلی بهتره. اگه کسی قبول کنه چون سطح دانشگاش پایین تره پس باید مقالات بهتری بده و بیشتر تو دانشجوییش زحمت بکشه خیلی بهتره تا بخوایم جلوه بدیم دانشگاها یکیه.استثنا قطعا زیاده.موردی که بررسی نمیکنیم.وضعیت کلی جامعه رو گفتم

Azin E

New member
خودم امسال چون واسه بیوتک پزشکی وزارت بهداشت میخوندم و کلا 4تا درس داشتیم،سر کنکور آزاد که 9 تا درس بود خراب کردم و 4 تا درسمو زیر 10 درصد زدم.ولی. سراسری قزوین قبول شدم و آزاد تهران.همین نشون میده که پذیرش تو ارشد آزاد هم سطح علمی پایین تری میخواد.در ضمن با وجود سختی راه میخوام سراسری رو برم.و از نظرم ارزششو داره.اگه کسی هم سراسری و هم آزاد جفتشو تو یه شهر قبول شد و دانشگاه آزادو انتخاب کرد اونوقت حق داره بگه سطح آزاد بالاست.وگرنه هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه

nurse 82

New member
متشکرم بچه ها که اینقدر خوب راهنمایی می کنید............من خیلی نگرانم...راستش تو خانواده ما و اطرافیان کسی دانشگاه آزادی نبوده راجبش خیلی اطلاعات کمی دارم برای همین نگرانم ........متاسفانه دانشگاهمون اساتیدش اصلا حوصله حرف زدن باهات رو ندارن چه برسه راهنماییت کنن...باورتون نمیشه اگه بگم درمورد ارشدم هرچه ازشون راهنمایی یا مشاوره خواستم متاسفانه به جایی نرسیدم..............دیگه میخام خودم تصمیم بگیرم براساس هدفم:a2d3: درعوضش تا هبه رو داریم غم نداریم..هروقت خواستیم راهنماییش واقعابجا بوده.....متشکرم بچه ها:bunnyearsmiley:

عزیزم اگه هر رشته ای بجز پرستاری بودی می‌گفتم ارزش داره یه ساله دیگه بخونی برای ارشد ولی ارشد پرستاری فرق میکنه ،من خودم کارشناسیمو از آزاد تهران گرفتم باورت نمیشه اما برای مادران فقط همون کتابی که استاد به عنوان منبع معرفی کرده بود و از روش تدریس کرده بودو خوندم 73% زدم، میتونی بری دانشگاه خودت از نزدیک در مورد اساتید تحقیق کنی.

lodestar1110

New member
خودم امسال چون واسه بیوتک پزشکی وزارت بهداشت میخوندم و کلا 4تا درس داشتیم،سر کنکور آزاد که 9 تا درس بود خراب کردم و 4 تا درسمو زیر 10 درصد زدم.ولی. سراسری قزوین قبول شدم و آزاد تهران.همین نشون میده که پذیرش تو ارشد آزاد هم سطح علمی پایین تری میخواد.در ضمن با وجود سختی راه میخوام سراسری رو برم.و از نظرم ارزششو داره.اگه کسی هم سراسری و هم آزاد جفتشو تو یه شهر قبول شد و دانشگاه آزادو انتخاب کرد اونوقت حق داره بگه سطح آزاد بالاست.وگرنه هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه

یکی از مهمترین دلایل که شما با درصدهای پایینتر دانشگاه بهتر آزاد قبول میشین اینه که خیلی ها به خاطر هزینه های بالای آزاد فقط سراسری شرکت میکنن مسلماً وقتی تعداد شرکت کننده ها کمتر باشه درصد قبولی بالاتر میره

mah2

New member
من علوم دارویی تهران میکروب قبول شدم به نظرتون ارزش داره ؟

به نظر این دوستان که نه قطعا... تمام نظرات و اطلاعاتشون متعصبانه و جاهلانه هست متاسفانه بدون هیچ اطلاعی نظر می دن

Immunity

Well-known member
ا
به نظر این دوستان که نه قطعا... تمام نظرات و اطلاعاتشون متعصبانه و جاهلانه هست متاسفانه بدون هیچ اطلاعی نظر می دن

جنابعالی که نظر اگاهانه عاقلانه داری پست بذارین تا دیگران هم مستفیض بشن

sa@@ra

New member
ا

محمد جالبه بدونی پارسال با اصرار مامانم بیا برو کنکور ازاد بده...هی من گفتم نمیرم....پنهانی از چشم بابا و داداشم من رفتم
روز کنکور ...چیزی که ما دیدیم داوطلبینش خیلی زیاد بود از کنکور علوم امسال
بعد تو کلاسشم عین مدرسه ها همه جفت جفت مناسب تقلب...یکی از دوستای من منو دید...گفت سارا به این دو نفری که کنارتن برسون
التماس میکردن که ما باید ارشد قبول شیم...خسته شدییم میخوایم یه جا بریم:))
یعنی مخ منو خوردنااااااااا
حتی سوالای ساده زبانش که ترجمه داده بودن عین اب خوردن بود بلد نبودن:)))
بعد دیدم دارم روانی میشم زود تمومش کردم رفتم بیرون:)))
حالا تو دیگه ببین
البته خوب هم هست منکر این نیستیم

- - - Updated - - -

ا

محمد جالبه بدونی پارسال با اصرار مامانم بیا برو کنکور ازاد بده...هی من گفتم نمیرم....پنهانی از چشم بابا و داداشم من رفتم
بعد تو کلاسشم عین مدرسه ها همه جفت جفت مناسب تقلب...یکی از دوستای من منو دید...گفت سارا به این دو نفری که کنارتن برسون
حالا تو دیگه ببین

nakhl

New member
حالا تو دیگه ببین

- - - Updated - - -

حالا تو دیگه ببین

رشته های دیگه رو نمیدونم من از سراسری اونجا رو انتخاب کردم رتبه م رو شاید اگه الان بگم باورتون نشه با این رتبه آزاد علوم پزشکی تهران قبول شدم... به نظر میاد خیلی رشته ها باهم فرق داره...

nakhl

New member
بماند.................درکل هرکی هرهدفی داره از درس خوندن ایشالله بهش برسه

آخرین ویرایش:

oloom_az

New member
خدا ريشه دانشگاه آزاد و هر دانشگاه پولي كه هست رو بخشكونه:smilies:
خدا رو شكر شايد تو اين مملكت مدرك خريدني باشه اما هيچ جا علم خريدني نيست ...

eeeeeeehsan

New member
منم نظرکی بدم حالا که بحثش رو راه انداختین؛
دانشگاه آزاد داریم تا دانشگاه آزاد، رشته داریم تا رشته.. همشون مث هم نیستن.
بعضی دانشگاه آزاد ها هستن که استاداشون پروازین، از اون کله گنده های ایرانن، اینا بار علمی دانشگاهشون خیلی بالاست و هرسال زیاد قبولی میدن.
ولی کسی بخواد واسه پایان نامه و مقاله بسنجه دانشگاه آزاد اکثریتشون خسیسن، یه ذره واسه آزمایشگاه و اینا کمک نمی کنن.
من خودم لیسانسم رو آزاد گرفتم، 4تا شدیم خواستیم راجع به یه باکتری کار کنیم زورشون میومد یه محیط کشت بدن یا روز جمعه فلان ساعتی رو در آزمایشگاه رو باز کنن واسمون.

در کل اول علمتون، بعد جنمتون، بعد وزارت بهداشت، بعد علوم، بعد آزاد. ولی قبلش از سیر تا پیاز دانشگاهتون تحقیق کنید.

mia80

New member
بچه ها منم دانشگاه آزاد ژنتيك علوم تحقيقات قبول شدم
ولي اينجوري فك ميكنم كه خيلي به خود آدم بستگي داره
اگه كسي نميتونه يه سال ديگه بخونه و خوندنشم كار سختيه واقعا خب بره آزاد
اما تمام تلاششو بكنه كه يه پايان نامه خوب بده
حتي ميتونه واسه انجام پايان نامش يه دانشگاه يا پژوهشگاه ديگه بره
به هر براي موفقيت توي دانشگاه آزاد راه سخت تري داره

بالا