▌▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 2

موافق قوانین این مطالعه گروهی هستین؟

• مجموع رای دهندگان
    0

eeeeeeehsan

New member
سلام
من یکم گیج شدم بس که این تاپیک اون تاپیک رفتم میگم بهتر نبود مثل پارسال فقط یک تاپیک ایمنی بود اونطوری خیلی بچه ها سرجمع تر وراحت تر بودن
اینطوری خیلی هم وقتمون گرفته میشه باید توچند تا تاپیک گزارش بدیم یا مطالبو بخونیم
الان من نفهمیدم تاپیک اصلی که باید توش بیشتر فعالیت کنیم این تاپیکه یا مطالعه گروهی ایمنی95
سلام
تو پست اول توضیح دادم که، گیج شدن نداره. تاپیک مطالعه گروهی اصلی همون تاپیک تک رقمی های 95 ایمنیه.
این تاپیک مخصوص بچه های مجموعه 2ـه که موافق قوانین و شرایط پست اول باشن.

biologisst

New member
سلام من ایمنی فصل دوم حدود 15 صفحه خوندم.
زبان هم تافل 3 درس تموم خوندم.
راستی از الان تست بزنیم؟ نمیدونم چرا من دست و دلم به تست نمی ره....از کنکـورکارشناسی تا به الان دیگه با تست زدن غریبه ام :)

Immunity

Well-known member
راستی از الان تست بزنیم؟ نمیدونم چرا من دست و دلم به تست نمی ره....از کنکـورکارشناسی تا به الان دیگه با تست زدن غریبه ام :)

سلام بله از الان تست بزن....دست ودلتو مجبور کن تا عادت کنی اینجوریم بهتر مطالبش توذهن میمونه

eeeeeeehsan

New member
خسته نباشی.
فصل 2 رو تموم کن بعد تستاش رو بزن. پشت سر هر فصل تست هاش.
مجبور هم نیستی کل تستا رو بزنی، مثلن 50 تا رو بزنی کافیه.
مرور بعدی اون فصل که تموم شد، دوباره 50 تا تست.
بعضی فصلا که تستاشون زیاده، طبیعتن اون مبحث سنگین تره و تستاش هم بیشتره، اون وقت تعداد تستات رو بیشتر می کنی، مثلن 100 تا تست.

Labkhand

New member
عزیزم رتبه من درحدی نیس ک بخام مشورت بدم چه ج/ز/و/ه ای خوبه یا بده.بعدم ب ش ا ش رو من ندیدم ولی دوستم ک رتبه اورده خیلی تاییدش میکنه.پس منم توصیه میکنم بگیرین بخونینش .من بیشتر روی خوندن چند کتاب تاکید دارم.بجز رفرنس ،حالا هرچی ک گیر اوردین بخونین ضرر نمیکنین.
ممنون از لطفت.
ایشالا منم امسال ی دانشگاهه خوب بیارم بلکه یکم حالم بهتر بشه :65d6a5d6s:
کتاب ب ش ا ش واقعا خوبه[emoji4]

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
بچه های مطالعه گروهی این تاپیک؛
از اونجایی که با وجود هماهنگی هایی که صورت گرفت، بازم دوستان کمی همکاری کردند، قوانین و برنامه های این مطالعه گروهی به صورت تعلیق در میاد تا وقتی که اعضای جدید تر و فعال تر اعلام آمادگی کنن و بتونیم برنامه هایی که در پست اول برای شما چیده شده بود رو عملی کنیم.

تاپیک این مجموعه به بخش علوم آزمایشگاهی با مدیریت farzad.lab عزیز منتقل شد.
اما همچنان منتظر گزارش و فعالیت بچه های ایمنی و هماتو به صورت مشترک در این تاپیک هستیم.
:rose:

بالا