▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 94 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕‿◕

nafasmrn

New member
رتبه 4- مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه تهران
دوستمم رتبه 12 بهداشت و ایمنی مواد غذایی قزوین

- - - Updated - - -

donbeh

New member
به اونی که از دکترا دفاع می کرد می گویم

حالا کو تا فوق لیسانس ات بگیری از حالا سنگ دکترا را به سینه ات می زنی

آخرین ویرایش:

digoxin

New member
ممنون از لطفتون -کارشناسی من بهداشت محیطه

با سلام و عرض خسته نباشید و تبریک به شما . به نظر من بهترین انتخاب رشته رو انجام دادین چون مدیریت خدمات بهداشتی درمانی یکی از بی دردسرترین پست های بیمارستان رو داره و الان معوقه ی دو سال کارانه ی پرستاران 2 میلیون شده و مدیریت ها حدود 8 میلیون تومان . گر چه خودم دانشجوی پرستاری هستم ولی به نظرم انتخاب رشته ای با تدبیر و عاقلانه داشتید

mahsa0

New member
سلام فامیل ما با رتبه ۲۷ اقتصاد بهداشت تبریز روزانه قبول شده بچه های اقتصاد بهداشت بیاین رتبه و شهر قبولیتونو بذارین

hosseintorabi

New member

- - - Updated - - -

عه با دوستتون هم دانشکده ای شدم..

arezou.mehrabi

New member
راستش من قبل از انتخاب دانشگاه رفتم دانشگاه تربیت مدرس از آموزشش پرسیدم منظورتون از شرایط خاص چیه؟همشون تعجب میکردن و میگفتن نمیدونیم شرایط خاصی نداریم!
من فک کنم منظورشون همون وزارت علوم بودن و اینکه من از بقیه بچه ها که اونجا میرن شنیدم مثل اینکه ظاهر افراد براشون مهمه مثلا دخترا مانتو کوتاه نپوشن و...
البته من اینا رو شنیدم مطمین نیستم

سایت تربیت مدرس خرابی نمیدونین زمان ثبت نام و مدارکی ک میخواد چیه؟

mary.

New member
دوستان کسی میدونه زمان ثبت نام کی هستش؟
تو سایت دانشگاه پیدا نکردم

نتایج نهایی علوم هم اومده:
لطف کنید رشته شهر های قبولیتون رو همراه با رتبه موجود در کارنامه اولیه رو هم بنویسید.

خودم علاوه بر سلولی پژوهشگاه با 180:

بیوتکنولوژی میکروبی شبانه دانشگاه تهران با رتبه 220

بیوتکنولوژی میکروبی روزانه پژوهشگاه با رتبه 220

بیوتکنولوژی میکروبی روزانه فردوسی مشهد با رتبه 220

بیوتکنولوژی میکروبی صنعت روزانه تهران 220

بیوتکنولوژی میکروبی صنعت روزانه پژوهشگاه 220

سلولی روزانه شیراز 180

بیوشیمی روزانه شیراز 177

بیوشیمی فردوسی مشهد 177

سلولی روزانه رازی کرمانشاه 180

بیوشیمی روزانه رازی کرمانشاه 177

تبریک میگم دوست عزیزم متوجه شدم سلولی پژوهشگاه امسال قبول شدی دمت گرم پسر ...خیلی مردی خیلی گلی خیلی اقایی:heart:

love virology

New member
چرا امسال خلوته سنگین کنید تاپیک رو/ بچه ها خاهشا رتبه و دانشگاه و رشته قید کند سپااااااااااااااااااااااااااااس

alireza-ja

New member
تبریک میگم دوست عزیزم متوجه شدم سلولی پژوهشگاه امسال قبول شدی دمت گرم پسر ...خیلی مردی خیلی گلی خیلی اقایی:heart:

سالاری امید جان. نزدیک بود همکلاس بشیم ها!!!!

اشکال نداره phd.

هر وقت خواستی شروع کنی واسه دکترا یه ندا بده که پروژه مشترکی اگه شد انجام بدیم مقاله تألیف ترجمه و ... . واسه دکترای علوم دیگه اینطور نیست که رشته بیوتک فقط شرکت کنیم شده مثل ارشد مجموعه زیست بعد انتخاب رشته که خودت در جریانی. پس مواد امتحانیمون هم مشترکه.:auizz3ffy9vla57584x

alireza-ja

New member
دوستان من تا یکشنبه دوشنبه هفته آینده نیستم. با عرض معذرت. اگر احیانا پیام خصوصی به من دادید جواب نگرفتید تا اون روز گفتم در جریان باشید.

دست فاطمه خانم هم درد نکنه حسابی افتادن زحمت واسه لیست کردن رشته شهرهای قبولی.

واسه بار آخر: جان من رتبه هاتون رو هم بگید.

با آرزوی موفقیت همه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

alireza-ja

New member
دوستان قبل از رفتنم لازم دیدم این پاسخی که به چند تا از دوستانم دادم رو بزارم اینجا چون این سوال رو چندین بار واسم پیام خصوصی کردن:

سوال اینه که من ارشد فلان جای بهداشت یا علوم قبول شدم که دکدرا نداره حالا همه دارن بهم میگن اینجا ارزش رفتن نداره چون دکدرا نداره دیگه شانسی برای دکدرا نداریم.

پاسخ و نظر شخصی که من به این بزرگواران دادم:

سلام ممنون شما خوب باشید.

ببینید حرف همیشه هستش همیشه یه سری آدم هستن که سنگ بندازن جلو پای کسی.

اول میگن علوم نرید دکترا بهداشت قبول نمیکنن بعد میری بهداشت میگن بین المللارو آدم حساب نمیکنن بعد میری روزانه میگن یه جایی برید دکترا داشته باشه وگرنه بازم قبولتون نمیکنن بعد میری یه جایی دیگه که دکترا داره میگن اونجا فایده نداره استاداش عضو بورد نیستن بعد میری یه دانشگاهی دیگه که همه اینا رو داره بعد میگن اه دکتر فلانی که اونجاست توی بورد هیچکارس و ... .

باور کنید اینارو از خودم در نمیارم حقیقته همیشه اینارو گفتن. الانم شما ارشد بهداشت یا علوم قبول شدید بهتون تبریک میگم رتبتون هم لابد در همین حده. قبولی در دکترا رو نمره کتبی و رزومه تعیین میکنه پس با قدرت برید گوشتون هم بدهکار نباشه به این حرفا دنبال یک پایاننامه خوب رزومه باشید از هر موقع هم که تونستید شروع کنید به استارت برای دکترا.

موفق باشید.

خداحافظ همگی تا چند روز آینده.

leila89

New member
بچه ها کسی تبریز قبول نشده؟
تاریخی که سنجش داده برای ثبت نام با تاریخ اعلامی دانشگاه فرق داره؟ من الان باید با کدوم تاریخ برم؟

بالا