▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

mahsast

New member
دوستان به نظرتون قیمت غذاها زیاد نشده؟ ما ک وزارت علوم بودیم گرونترینش 500 تومن بود.صبحانه هم 300 تومن.
خداکنه کیفیتش خوب باشه.
بهداشت پارسال همش 500 بود امسال بیشتر شده تازه فک نمیکنم کیفیتش خوب باشه :21:هر سال که قیمت اضافه میشد کیفیتش هیچ فرقی نمیکرد به نظر من بدتر هم میشد :shocked:

آخرین ویرایش:

mahsast

New member
دوستان الان رفتم سایت ثبت نام فرم تاییدیه موقت یه تغییر کوچولو کرده شماره دانشجویی بهش اضافه شده اگه خواستین دوباره دانلودش کنین:smiliess (3):

negarnbi

New member
دوستان الان رفتم سایت ثبت نام فرم تاییدیه موقت یه تغییر کوچولو کرده شماره دانشجویی بهش اضافه شده اگه خواستین دوباره دانلودش کنین:smiliess (3):

مرسی که اطلاع دادید
فکر کنید میرفتیم اونجا بهانه میاوردن واسشششش

elahe01

New member
برا وزارت علوم که 6تا میخواست. اینجا هم فکر نکنم زیاد بخواد

من شبانه تهرانم
دیروز رفتم مدارکو تحویل دادم
اینا رو میخواستن:

6 تا عکس
کپی از تمام صفحات شناسنامه
کپی از کارت ملی
تاییدیه هسته گزینش
تاییدیه ثبت نام موقت
فرم تعهد
فرم ثبت نام پذیرفته شدگان
کپی مدرک فارغ التحصیلی

nazanin s

New member
بچه ها واقعا وقتی پست هاتون رو میخونم انرژی میگیرم منم قبول نشدم امسال باید صبر کنم طرحم تمو بشه تا بتونم شرکت کنم دوباره میشه سال 95 .چقدر دلم میخواد قبول بشم خیلی زیاد!
برام دعا کنین و اگه راهنمایی میتونید بهم بکنین
به همتون تبریک میگم
و برای همه کسایی که قبول نشدن آرزو میکنم قبول بشن و به آرزوشون برسن
ممنون

zy zy

New member
دوستانی که خوابگاه درخواست دادن سابقه سکونت رو چک کردین امروز ؟ اینا که گفتن 72 ساعت بعدش مشخص میشه ولی خبری نیست !! :smiliess (12)::65d6a5d6s:

mz18

New member
دوستانی که خوابگاه درخواست دادن سابقه سکونت رو چک کردین امروز ؟ اینا که گفتن 72 ساعت بعدش مشخص میشه ولی خبری نیست !! :smiliess (12)::65d6a5d6s:

کدوم کار دانشگاه تهران با برنامس که این باشه!من که اصن امید ندارم تو اون زمانی که مشخص کردن تکلیف خوابگاه معلوم بشه:65d6a5d6s:

XXIII

New member
جالب اینجاست میگن بعضی از رشته هارو یه ساله تموم میکنن و دیگه میرن سر وقت پایان نامه
خدا خودش رحم کنه
خراب نشی دانشگاه تهران با اون نظمت
شیطونه میگه بری اونجا اون نمادشو بزنی تخریب کنی تا دیگه اثری ازش به جا نمونه
(دوستان نگران نشید، شوخی می کنم، نه که هنوز شماره دانشجوییم نیومده دیگه دارم آروم آروم داغ میشم):auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:
بالا