▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

shahrzad_a

New member
ممنون آقا احسان انشاءلله شما هم نتیجه دلخواهتون روبگیرید

یا علی مدد!! چقدر تک رقمی داریم. هزار ماشالا، رشته ی سختیه، تبریـک میگم هم بابت رشته هم رتبه
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif
[/QUOTE]

mid.margaret

New member
سلام و تبریک به همگی.من بیشتر از اینکه خوشحال شم شوکه شدم.آخه با دو تا بچه از جنوب چطور برم مشهد!!!!!!!!!!!!!!نا شکری هم نمیکنم.
کسی از انتقالی دانشجویان استعدادهای درخشان اطلاعی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mexin

Well-known member
سلام و تبریک به همگی.من بیشتر از اینکه خوشحال شم شوکه شدم.آخه با دو تا بچه از جنوب چطور برم مشهد!!!!!!!!!!!!!!نا شکری هم نمیکنم.
کسی از انتقالی دانشجویان استعدادهای درخشان اطلاعی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب دوست عزیز چرا با دو تا بچه مشهد رو زدی؟ شهرای نزدیک رو چرا نزدی؟؟

mexin

Well-known member
بله داش حمید
716519_shame.gif

تو پاییز دفترچمو پست می کنم. یه سال پشت لیسانس نشستم، یه سالم ارشد، دیگه نمیکشم. یکی از بچه های دکترا هم مث خودت بهم مشورت داد گفت یه سال برو بعد سال دومت خدمتت رو بشین بخون.
میخوام بار فکریم کم بشه، این سربازی شده بلای جونم!!!

خب بسلامتی الان دو نوع آش خور داریم : یکی سربازهای آش خور یکی هم دانشجوهای قبولی ارشد ترم اولی آش خور ..موفق باشید ...:tonguesmiley:

آسمون

New member
احسان زود باش بهم تبریک بگو؟؟
ایمنی مازندران:)
بیوشیمی الزهرا تهران:)
انتخابم ایمنی.
صندلی الزهرارو میفروشم آغا:-d

stf

New member
آسمون راست میگه
به منم تبریک نگفتییییییییی:New (6)::whistle::sdasdasd::motat:

goleyakh

New member
منم آناتومي شهيد بهشتي قبول شدم,رتبمم14
به همه قبول شده ها هم تبريک ميگم...ايشالا هميشه موفق باشيد
ارزوي موفقيت هم براي دوستاني که امسال متاسفانه قبول نشدن.مطمئن باشيد با تلاش بيشتر حتما سال ديگه قبوليد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

Fariba 90

New member
من با رتبه ١٤ مامايي مدرس قبول شدم اما اصلا خوشحال نيستم البته انتخاب اولم هم بود... نميدونم چرا چنين حسي رو دارم؟؟!!!شايد واسه اينكه دلم بهشتي گيره... از بچه هاي مدرس كسي نيست؟؟

منم با اینکه ایران قبول شدم و اولویت اولم بود زیاد خوشحال نیستم البته خدا رو شکر میگم

منم دقیقا حس شما رو دارم وخیلی خوشحال نیستم چون به خاطر شرایطم انتخاب اولم شهر خودم بود و فیزیک پزشکی همونجا رو قبول شدم.رتبه ام 30شد اگه تهران و یا اصفهان رو اول میزدم میاوردم. ولی این جمله رو واسه امضا م گذاشتم که یادم نره سال قبل به هر شهری راضی بودم و امسال باید شکرگذار خدا باشم :

"آرزوهايت را يادداشت کن...خداوند آنها را فراموش نميکند اما تو از خاطرت ميرود آنچه امروز داري خواسته ی ديروز بوده است... "

ایشالله دکترا شرایطم جور شه تهران قبول شم.

midwif.mah

New member
منم دقیقا حس شما رو دارم وخیلی خوشحال نیستم چون به خاطر شرایطم انتخاب اولم شهر خودم بود و فیزیک پزشکی همونجا رو قبول شدم.رتبه ام 30شد اگه تهران و یا اصفهان رو اول میزدم میاوردم. ولی این جمله رو واسه امضا م گذاشتم که یادم نره سال قبل به هر شهری راضی بودم و امسال باید شکرگذار خدا باشم :

"آرزوهايت را يادداشت کن...خداوند آنها را فراموش نميکند اما تو از خاطرت ميرود آنچه امروز داري خواسته ی ديروز بوده است... "

من امسال اولين سالم بود و از همون اولم ميگفتم يا تعران يا هيچ جا به شهرستان راضي نبودم به خاطر شرايطم...
اما در كل بايد راضي به رضاي خدا بود كه مسلما بهترين ها رو اون واسمون رقم ميزنه و هر بدي تو زندگي به دست و اشتباهات خودمونه... واسه من به شخصه كه اينجور بوده...قربون خدا بشم كه هر چي دارم از نعمت ها ولطف بي دريغ اونه...
خدا يا شكرت

- - - Updated - - -

من امسال اولين سالم بود و از همون اولم ميگفتم يا تعران يا هيچ جا به شهرستان راضي نبودم به خاطر شرايطم...
اما در كل بايد راضي به رضاي خدا بود كه مسلما بهترين ها رو اون واسمون رقم ميزنه و هر بدي تو زندگي به دست و اشتباهات خودمونه... واسه من به شخصه كه اينجور بوده...قربون خدا بشم كه هر چي دارم از نعمت ها ولطف بي دريغ اونه...
خدا يا شكرت

shahrzad_a

New member
خوابگاه علوم پزشکی تهران،اونی که توی کوی هستش حرف نداره
خواستی خوابگاه بگیری همه تلاشتو بکن که اونجا رو بهت بدن

من زیاد وارد نیستم میشه یکم بیشتر برام توضیح بدی فکر می کردم اصلا خوابگاه نمیده ممنون میشم راهنماییم کنی

shahrzad_a

New member
فریبا جون بهت تبریک می گم منم فیزیک پزشکی تهران اوردم شما کدوم شهر؟

بالا