▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

havash

New member
بچه هایی که شهید بهشتی قبول شدن یه سر به سایت دانشگاه بزنن اطلاعیه جدید زدن.

sss

New member
سلام دانشگاه اهواز امروز اطلاعیه جدید زده:ثبت نام غیر حضوری 12 تا 14
ثبت نام حضوری 15 تا 18 شهریور
ولی هنوز مدارک مورد نیاز رو نداده .سه روز پیش اطلاعیه فرق میکرد. قابل توجه قبولی های اهواز

midwif.mah

New member
بچه هاي تربيت مدرس اطلاعيه رو زدن.....
امروز و فردا رو وقت داريم تا اينترنتي مدارك رو واسشون بفرستيم

arash.tom

New member
يعني مزخرف تر و بي نظم تر از مدرس جايي و نديدم!همين امروز اطلاعيه بزنن و امروز و فردا هم وقت ثبت نام باشه.

midwif.mah

New member
آخه چيز خاصي هم نميخواد... فقط يه اسكن مدارك لازم داره... ثبت نام من فقط ١٠ دقيقه طول ميكشه... البته اگه مثل من خوابگاه نخواهيد...

arash.tom

New member
واسه خوابگاهش بايد بريم محضر و مسخره بازي هاي ديگه!شايد اين وسط يه نفر كاراي فارغ التحصيليش هنوز كامل انجام نداده و منتظر اطلاعيه شون بوده!چي ميشد دو روز پيش همين اطلاعيه رو ميزدن؟

sajad93

New member
با دانشگاه ایران تماس گرفتم گفتن لینک ثبت نام تا فردا فعال میشه

midwif.mah

New member
واسه خوابگاهش بايد بريم محضر و مسخره بازي هاي ديگه!شايد اين وسط يه نفر كاراي فارغ التحصيليش هنوز كامل انجام نداده و منتظر اطلاعيه شون بوده!چي ميشد دو روز پيش همين اطلاعيه رو ميزدن؟

البته فكر كنم تمديد هم بكنن... شما زود الان برو فقط واسه تعهد محضري كه خوابگاه ها رو از دست نديد...
بقيه رو فردا و .. انجام بده.. موفق باشيد

arash.tom

New member
البته فكر كنم تمديد هم بكنن... شما زود الان برو فقط واسه تعهد محضري كه خوابگاه ها رو از دست نديد...
بقيه رو فردا و .. انجام بده.. موفق باشيد

آره الان همين كارو كردم! پدرمو فرستادم واسه كارهاي محضري.فقط شرمنده واسه ثبت نام شما چه مداركي و بايد اسكنشو بفرستيم؟

midwif.mah

New member
عكس و پايان طرح و گواهي موقتم رو فرم هايي كه گفتن رو بايد پر كنيم... اما هنوز قسمت فرم هاي آموزشي باز نميشه... نميدونم چرا؟؟

zy zy

New member
بچه ها راجع به شرایط ضامن چیزی ننوشته ، بازنشسته هام میتونن ضامن بشن ؟

maryam1368

New member
سلام
دانشگاه علوم پزشکی قزوین یکی از شرایط پذیرش شاغل نبودن دانشجو است. و اطلاعیه داده : دانشجویان دوره های روزانه که در موسسات دولتی مشغول به کار می باشند موظفند موافقت نامه بدون قید و شرط از محل کار به همراه حکم مرخصی بدون حقوق و یا حکم ماموریت آموزشی ارائه نمایند.بدیهی است در غیر این صورت شروع و ادامه تحصیل آنان مقدور نمی باشد.
اداره محل کار من حتی حاضر نیست موافقت نامه بدهد.میگه اگه می خوای ادامه تحصیل بدی مشکل نداره ، از مرخصی هات استفاده کن ولی موافقت نامه منع قانونی داره.آیا موافقت نامه نبرم ثبت نام می کنند و مشکلی برام پیش نمی آید؟ دوستانی که اطلاعاتی در این خصوص دارتد لطفاً پاسخ دهند.
سلام شما استخدامید یا قراردادی؟اصلا موقع ثبت نام نگید شاغلید.

sss

New member
نوشته اصلی توسط mahasty
سلام
دانشگاه علوم پزشکی قزوین یکی از شرایط پذیرش شاغل نبودن دانشجو است. و اطلاعیه داده : دانشجویان دوره های روزانه که در موسسات دولتی مشغول به کار می باشند موظفند موافقت نامه بدون قید و شرط از محل کار به همراه حکم مرخصی بدون حقوق و یا حکم ماموریت آموزشی ارائه نمایند.بدیهی است در غیر این صورت شروع و ادامه تحصیل آنان مقدور نمی باشد.
اداره محل کار من حتی حاضر نیست موافقت نامه بدهد.میگه اگه می خوای ادامه تحصیل بدی مشکل نداره ، از مرخصی هات استفاده کن ولی موافقت نامه منع قانونی داره.آیا موافقت نامه نبرم ثبت نام می کنند و مشکلی برام پیش نمی آید؟ دوستانی که اطلاعاتی در این خصوص دارتد لطفاً پاسخ دهند.
[SIZE=2]سلام من هم مشکلم همینه.[/SIZE]

maryam1368

New member
نوشته اصلی توسط mahasty
سلام
شما کجا کار میکنین؟استخدامید؟

- - - Updated - - -

نوشته اصلی توسط mahasty
سلام
شما کجا کار میکنین؟استخدامید؟

Proteus

New member
بچه ها براي ثبت نام دانشگاه تهران اون تعهد محضري واسه خوابگاه و وام هست ؟
يعني اگه از خوابگاه يا وام و ... نخوايم استفاده كنيم لازم نيست اين برگه رو داشته باشيم ؟

eeeeeeehsan

New member
من رتبم 100 هستش بین الملل قبول شدم.خیلی ناراحتم.........اگه ظرفیتا مثل پارسال بود امیدم بیشتر بود.

دوست عزیز کدوم دانشگاه قبول شدید و چه رشته؟

بچه ها راجع به شرایط ضامن چیزی ننوشته ، بازنشسته هام میتونن ضامن بشن ؟

اتفاقاً بازنشسته ها رو بهتر قبول می کنن. کلن ضامن به کسی میگن که بتونن پاش رو راحت و خوب گیر بندازن.
مثلن خدایی نکرده شما خراب کاری کرد، دزدی کردی، در رفتی (خدایی نکرده) ، پای اون بازنشسته ی ضامن به راحتی گیره. :)) بازم خدایی نکرده.

بالا