▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

fate-gh

New member
دوستانی که دانشگاه تهران قبول شدید بی زحمت هر اطلاعاتی رسید دستتون بگین... مثلا این هسته تحقیق و نظر دهی (گزینش) چیه؟ بعد اینکه خوابگاه کی می دن و چطوری باید گرفت... ممنونم دوستان

zy zy

New member
ارشیدا،باید بربم و برگردیم.فک نمیکنم کلاسا از 22 شروع بشه

نه بابا 22 ام نیست همون 29 ام که گفتن اصل مدارک رو بیارید میشه شروع کلاسا ، 22 تازه روز آخر ثبت نامه هنوز تکلیف خوابگاهام مشخص نشده

zy zy

New member
میگم نکنه واقعا مث استخدامیا گزینش بشیم؟؟؟؟:smiliess (11): منکه هیچی بلد نیستم !!! کسی از وضعیت حجاب و پوشش و... دانشگاه تهران خبر داره ؟

zy zy

New member
بچه ها این فرمای گزینش یخورده مبهمه ، مثلا 3 نفر مورد اطمینان شامل فامیل دورم میشه:smiliess (4):؟؟؟
سه تا از اساتید مقطع کارشناسی منظورشه دیگه؟

love virology

New member
اطلاعيه ها-معاونت آموزشی - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران-قابل‌توجه پذيرفته‌شدگان آزمون دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته س?

گزینش سوال حضوری نیست که مثله حفاضت اطلاعات سربازی میمیونه بچه هایی که سربازی رفتن میدونن چی میگم

- - - Updated - - -

http://education.tums.ac.ir/IPPWebV1C037/Persian_WebUI/Templates/WebSiteTemplate1/WebSiteFile984.aspx?MainInformationID=2108

گزینش سوال حضوری نیست که مثله حفاضت اطلاعات سربازی میمیونه بچه هایی که سربازی رفتن میدونن چی میگم

mahsa.parmis88

New member
دوستانی که دانشگاه تهران قبول شدید بی زحمت هر اطلاعاتی رسید دستتون بگین... مثلا این هسته تحقیق و نظر دهی (گزینش) چیه؟ بعد اینکه خوابگاه کی می دن و چطوری باید گرفت... ممنونم دوستان
بچه هایی که نگران این گزینش هستید من فامیلم جز روز اول گزینشه!!15 ام که رفتم واستون میپرسم.البته اکه جز اسامی روزهای آخرباشید به دردتون میخوره!بعدشم گزینش یعنی بردن حضوری مدارک.کاری ندارن که باهامون!

آخرین ویرایش:

mia80

New member
متاسفانه بی ارزشه
من تحقیق کردمواصلا نباید انتظار داشته باشی عین بقیه بچه های روزانه با تو برخورد شه...تو انتخاب موضوع و استاد محدودیت تو همه چی
دکتراشم که دیگه ....

مرسي
فك ميكردم امسال كه زدن توي مدرك هيچ اسمي ازش نميادو مثل روزانس مدركش فرق كنه و يه كم اعتبار داشته باشه
ولي مثه اينكه اينجوري نيست
فقط ميشه بگين شما از كيا پرسيدين؟كه خودمم باز بپرسم كه قطعي شه چون متاسفانه خانوادم اصرار زيادي دارن كه دانشگاه ايران باشم

mahasty

New member
سلام
دانشگاه علوم پزشکی قزوین یکی از شرایط پذیرش شاغل نبودن دانشجو است. و اطلاعیه داده : دانشجویان دوره های روزانه که در موسسات دولتی مشغول به کار می باشند موظفند موافقت نامه بدون قید و شرط از محل کار به همراه حکم مرخصی بدون حقوق و یا حکم ماموریت آموزشی ارائه نمایند.بدیهی است در غیر این صورت شروع و ادامه تحصیل آنان مقدور نمی باشد.
اداره محل کار من حتی حاضر نیست موافقت نامه بدهد.میگه اگه می خوای ادامه تحصیل بدی مشکل نداره ، از مرخصی هات استفاده کن ولی موافقت نامه منع قانونی داره.آیا موافقت نامه نبرم ثبت نام می کنند و مشکلی برام پیش نمی آید؟ دوستانی که اطلاعاتی در این خصوص دارتد لطفاً پاسخ دهند.

sa@@ra

New member
مرسي
فك ميكردم امسال كه زدن توي مدرك هيچ اسمي ازش نميادو مثل روزانس مدركش فرق كنه و يه كم اعتبار داشته باشه
فقط ميشه بگين شما از كيا پرسيدين؟كه خودمم باز بپرسم كه قطعي شه چون متاسفانه خانوادم اصرار زيادي دارن كه دانشگاه ايران باشم

اتفاقا من تماس داشتم و برام هم حضوری رفتن پرسیدن گفتن که توی مدرک نهایی قید میشه با پرداخت شهریه
از اساتید و دوستایی که بینالملل خوندن
توی دکترا هم به دید خوبی بهت نگاه نمیشه
اگر میخوای به هر قیمتی بری که فقط بگن علوم پزشکی رفته میتونی اینکارو کنی
من خودمم به خاطر تهران بودن بین الملل هارو زدم

sa@@ra

New member
مرسي

به شما گفته شدن که زده نمیشه توی مدرک؟

hidena

New member
میگم نکنه واقعا مث استخدامیا گزینش بشیم؟؟؟؟:smiliess (11): منکه هیچی بلد نیستم !!! کسی از وضعیت حجاب و پوشش و... دانشگاه تهران خبر داره ؟

salam
azizam man lisans daneshgahe tehran bodam
asan negarane hejabo gir dadano eina nabash
vaghean daneshgahe tehran nesbat be baghiye daneshgaha kheyli behtare

mia80

New member
به شما گفته شدن که زده نمیشه توی مدرک؟

آره توي سايت دانشگاه ايران زده
ميتونيد ببينين توي اطلاعيه جديدش زده
نوشته بود عنوان مدرك همانند روزانه ها بدون هيچ گونه عبارت اضافه
به هر حال ممنون
اميدوارم تصميم درستو بگيرم
اگه دانشجوي بدي بودم دوره ليسانسم شايد برام مهم نبود ولي وقتي مجبور بودم به اين انتخاب ميترسم كه باهام بد برخورد شه

XXIII

New member
اطلاعيه ها-معاونت آموزشی - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران-قابل‌توجه پذيرفته‌شدگان آزمون دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته س�

- - - Updated - - -

اطلاعيه ها-معاونت آموزشی - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران-قابل‌توجه پذيرفته‌شدگان آزمون دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته س�

آقا من رفتم سربازی
حالا نمیشد تاریخشو یه طوری تنظیم می کردن که نریم و برگردیم؟!
ذوق کرده بودیم ثبت نام اینترنتیه
کلی ک.ل.ا.س اومدیم!!!

nahid7

New member
آره توي سايت دانشگاه ايران زده
ميتونيد ببينين توي اطلاعيه جديدش زده
نوشته بود عنوان مدرك همانند روزانه ها بدون هيچ گونه عبارت اضافه
به هر حال ممنون
اميدوارم تصميم درستو بگيرم
اگه دانشجوي بدي بودم دوره ليسانسم شايد برام مهم نبود ولي وقتي مجبور بودم به اين انتخاب ميترسم كه باهام بد برخورد شه
میتونی لینک خبر رو اینجا بذاری
یکی از دوستامم شرایط شما رو داره ، میخوام بهش نشون بدم

mia80

New member
میتونی لینک خبر رو اینجا بذاری
یکی از دوستامم شرایط شما رو داره ، میخوام بهش نشون بدم

ببخشيد با اين وسيله اي كه هستم نميتونم لينك بذارم
ولي سايت دانشگاه ايران
معاونت بين الملل
پرديس بين الملل
دانشكده ها
تحصيلات تكميلي