▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

eeeeeeehsan

New member
تبررریک به همگی
من ژنتیک انسانی اضفهان قبول شدم.

مبارک باشه، ایشالا دکتراتو ژنتیک پزشکی تهران قبول بشی
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

zy zy

New member
وای بچه ها منم خیلی خوشحالم براتون
منم ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای ساری قبول شدم.. فقط روزانه ست دیگه؟ باز بین الملل نیس که؟ اره؟
سپیده جونم روجو جونم بیاید ببینید منم قبول شدم.اخه ناراحت بودم قبلش
خیلی عالیه :smilies-azardl (113 من کارشناسیمو اونجا بودم
سپیده شهید بهشتی قبول شد ، ولی روجو هنو خبری ازش نیست :33:

midwif.mah

New member
من با رتبه ١٤ مامايي مدرس قبول شدم اما اصلا خوشحال نيستم البته انتخاب اولم هم بود... نميدونم چرا چنين حسي رو دارم؟؟!!!شايد واسه اينكه دلم بهشتي گيره... از بچه هاي مدرس كسي نيست؟؟

mahsaa

New member
بچه ها تبریـــــــــــک به همه قبولی هامون تو انجمن :rose:
منم علوم تغذیه دانشگاه تهران.....رتبه 9 :smilies-azardl (113

eeeeeeehsan

New member
من قبول نشدم بعد یکسال خوندن و امید و انتظار و توقع خانواده و ... با یه رتبه مرزی چند نفر مونده به قبولی با چه امیدیدیگه درس بخونم .... این همه شکست

دوست گلم امیدت رو از دست نده، من سه سال پشت کنکوری هم تو همین سایت سراغ دارم که سال بعدش قبول شد.
الآن تجربت از سال قبل بیشتره، بشین شروع کن بخون اگه رتبت مرزی بوده شک نکن امسال قبول میشی.
:riz304::riz304::riz304::riz304:

nafasn

New member
خیلی عالیه :smilies-azardl (113 من کارشناسیمو اونجا بودم
سپیده شهید بهشتی قبول شد ، ولی روجو هنو خبری ازش نیست :33:

سلام زی زی جونم.منم بهت تبریک میگم.افرین
خودمم کارشناسیمو همونجا بودم عریزم

Hamidvet

New member
من با رتبه ١٤ مامايي مدرس قبول شدم اما اصلا خوشحال نيستم البته انتخاب اولم هم بود... نميدونم چرا چنين حسي رو دارم؟؟!!!شايد واسه اينكه دلم بهشتي گيره... از بچه هاي مدرس كسي نيست؟؟

مدرس اتفاقا خیلی هم دانشگاه دلباز و خوبیه؛ من خودم دکترا همونجام :thumbsupsmileyanim: خوووب جائی قبول شدی آبجی ... :motat:

sajad93

New member
منم با اینکه ایران قبول شدم و اولویت اولم بود زیاد خوشحال نیستم البته خدا رو شکر میگم

eeeeeeehsan

New member

تبریک میگم بهت

چرا؟ مدرس مگه چشه؟؟
اگه شهید بهشتی رو انتخاب اول میزدی قبول نمیشدی؟

eeeeeeehsan

New member
بچه ها تبریـــــــــــک به همه قبولی هامون تو انجمن :rose:
منم علوم تغذیه دانشگاه تهران.....رتبه 9 :smilies-azardl (113

به به، تبریـــــــک میگم بهت،
ایشالا دکترات هم تک رقمی بشی :)

ماشالا بچه های تغذیه امسال ترکوندن :smiliess (8):

midwif.mah

New member
مدرس اتفاقا خیلی هم دانشگاه دلباز و خوبیه؛ من خودم دکترا همونجام :thumbsupsmileyanim: خوووب جائی قبول شدی آبجی ... :motat:

واقعا؟؟؟!!! آخه هر كي ميشنوه اونجا رو زدم خيلي شوكه ميشه كه چرا بهشتي يا تهران رو اول نزدم...در مورد دانشگاهش هم هيچي نميدونم.. اصلا هيچ وقت بهش فكر نميكردم.. قبل از كنكور ميگفتم ميخوام حتما بهشتي بخونم.. قسمت... هر چي پيش مياد ان شالله كه فقط به صلاح و مصلحت اون بالايي باشه...
رشته اي بر گردنم افكنده دوست
ميكشد هر جا كه خاطر خواه اوست

بالا