گوشی موبایلت چیه؟ مدل واگه عکسشو داری بذار تا بخندیم

parnian24

New member
imgnokia%2011003.jpg

یعنی نامردی اگه بگی گوشیه بدیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.
.
.
.
.
.

این یک زمانی در حد آیفون شرف داشته!
الان نگاه به حال وروزش نکن!
.
.
.
.
.
البته گوشی من این نیست،
گفتم از شرف از دست رفته ی گوشی های زیر 30 هزار تومن دفاع کنم!
اين يازده دو صفره؟تو خانواده ي ما ازينا هم هست البته دورش آبي تيره يه:black_eyed:اون موقعي كه قيمت يه سيم كارت همراه اول برابر قيمت يه خونه هفتاد متري بود ازينا خريديم.

nuter.93

New member
به نظر من يه كوشي بايد بتونه نيازهاتو برطرف كنه و دير هم خراب بشه طوري كه جند سال برات كار كنه_ من از يه كوشي تا جون داشته باشه و قابل استفاده باشه ازش استفاده ميكنم و اون رو عوض نميكنم_تو ايران بعضي ها دايم كوشي عوض ميكنن_ به نظرتون خارج از كشور هم اينجوريه عايا؟!

شوکا88

New member
22.jpg

23.jpg

24.jpg

این گوشی اخریم داغونه در حد تیم ملی 1200 بخرین ایینو نخرین...صدبار خراب شده مجبورشدم ازگوشی بقیه استفاده کنم

اینا به ترتیب ازاولی گوشیم تااخریش این وسطا گوشی موقتی هم داشتم

ps2020

New member
سلام منم سوت میزنم:whistle:

البته یه چند باری هم رفته حموم :a2d3::whistle:

ps2020

New member
+توضیح بدم که:
نه که خودش تنها!
با سیم کارتش!
تازه یه بارم روشن بود رفتش حموم:a2d3::rolleyessmileyanim::whistle::motat:

k-b

New member
آقا من اینو داشتم یعنی T700 خداییش خیلی هم دوستش داشتم بلایی که سرش نیاورده باشم وجود نداشت!!! ماه پیش یه عده آدم از خدا بی خبر اومدن با ما آب بازی کردن گوشیم خراب شد، دیگه کار نمیکنه:sad:

حالا هم این گوشیه دستمه :

ولی بابام بهم گفته اگه بچه ی خوبی باشم ، ارشدم قبول بشم، سر کارم برم با حقوق خودم یه گوشی خوب واسم میخره!!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

bahar9368

New member
آقا من اینو داشتم یعنی T700 خداییش خیلی هم دوستش داشتم بلایی که سرش نیاورده باشم وجود نداشت!!! ماه پیش یه عده آدم از خدا بی خبر اومدن با ما آب بازی کردن گوشیم خراب شد، دیگه کار نمیکنه:sad:

حالا هم این گوشیه دستمه :

ولی بابام بهم گفته اگه بچه ی خوبی باشم ، ارشدم قبول بشم، سر کارم برم با حقوق خودم یه گوشی خوب واسم میخره!!!!

آفرین به بابات عجب وعده ای بهت داده .
من بودم حسابی انگیزم بالا میرفت :tsimuzpzwoap1t9y3o7

kaveh1316

New member
سلام
میگما خداییش کم آوردم خدارو شکر apple 9 نیومده وگرنه همتون میخریدین.ماهم باید بریم سماق بمکیم
حالا گذشته از شوخی چون تو یه دوره از زندگیم تند تند گوشی عوض میکردم گفتم اطلاعات بدم
1. اگه دنبال عمر طولانی و با عزت تو گوشیها میگردی برو سراغ نوکیا شک نکن حالا هر مدلی که باشه با appilication بالا و همچنین قدرت مخفی کردن فایلا که عقل جن هم نمیرسه پیداش کنه
2. اگه دنبال ظرافت هستی و خوشکلی که هر وقت میاریش بیرون روحت شاد بشه سونی اریکسون بخر(چند سال پیش p910 داشتم هر وقت یادم میوفته اشک تو چشام جمع میشه عزیزم)
3.اگه دنبال عمر وزیبایی متوسط و در کنارش قیمت مناسب هستی سامسونگ یادت نره (یکم جواده ولی جواب میده)
4.اگه از جونت و پولت واعصابت سیر شدی برو lg و ایرانی بخر درسته که آسون از جیبت بیرون میاد ولی با آجر هیچ فرقی نمیکنه
درنهایت برای سلامتی s4 و x peria z دست بزنین که دوتاش اند گوشیه من فکر کنم کیفیت تصویر و دوربین s4 بیشتر ولی ظاهر z قشنگ تره

و اما حضرت apple در خصوص ایشون باید بگم مقایسه کردنش با سطل آشغالای دیگه کار درستی نیست و باید جداگونه بررسی بشه!!!!!!!!!!!!

kaveh1316

New member
مکتر از یک سال
سه سال
سارا من اگه میدونستم apple داری تو به هیچکس لایک نمیدادم الا شما!!!!!!!!!!!
حالا هم اگه میشه یه عکس کامل و بزرگ بزار تو تاپیک تا بزارم بک گراند کامپیترم روزمون بخیر بشه....................

kaveh1316

New member
و اگر مثل من دست پا چلفتی هستین گوشیتوم هفته دوبار میوفته تو wc وماهی یه بار میره زیر ماشین سالی 1بار گم میشه و اعصابتونم خرابه هی میزنینش تو دیوار اگه تاچ میخواین نوکیا 5800 و اگه غیر تاچ میخواین 7610 نوکیا اگه هنوز باشه بخرین بقیاش با من!!!!!!!!!!!!!!

منم ی 1100 دارم+ اکسپریا u

من هیچ بلایی سرشون نیوردم جز همین نت و اس ام اسای بی مورد ،بیچاره خودش ک زبون نداره بجاش مامانم صداشون درمیاره و میگه چی داره این گوشیا ک … شرمنده بقیشم ک میدونید دیگه

sa@@ra

New member
سلام
میگما خداییش کم آوردم خدارو شکر apple 9 نیومده وگرنه همتون میخریدین.ماهم باید بریم سماق بمکیم
حالا گذشته از شوخی چون تو یه دوره از زندگیم تند تند گوشی عوض میکردم گفتم اطلاعات بدم
1. اگه دنبال عمر طولانی و با عزت تو گوشیها میگردی برو سراغ نوکیا شک نکن حالا هر مدلی که باشه با appilication بالا و همچنین قدرت مخفی کردن فایلا که عقل جن هم نمیرسه پیداش کنه
2. اگه دنبال ظرافت هستی و خوشکلی که هر وقت میاریش بیرون روحت شاد بشه سونی اریکسون بخر(چند سال پیش p910 داشتم هر وقت یادم میوفته اشک تو چشام جمع میشه عزیزم)
3.اگه دنبال عمر وزیبایی متوسط و در کنارش قیمت مناسب هستی سامسونگ یادت نره (یکم جواده ولی جواب میده)
4.اگه از جونت و پولت واعصابت سیر شدی برو lg و ایرانی بخر درسته که آسون از جیبت بیرون میاد ولی با آجر هیچ فرقی نمیکنه
درنهایت برای سلامتی s4 و x peria z دست بزنین که دوتاش اند گوشیه من فکر کنم کیفیت تصویر و دوربین s4 بیشتر ولی ظاهر z قشنگ تره

و اما حضرت apple در خصوص ایشون باید بگم مقایسه کردنش با سطل آشغالای دیگه کار درستی نیست و باید جداگونه بررسی بشه!!!!!!!!!!!!
حضرت اپل یدونس شههریور هم جدیدش میاد :4d564ad6::4d564ad6:

بالا