گفت‌وگوی خواندنی ماه عسل احسان علیخانی با یک بیچاره! ( طنز)

bahar.zr93

New member

محسن‌ حدادی در مطلبی طنز که خبرآنلاین آن را منتشر کرده است:
(مجری در حالی که پاهایش را سه برابر عرض شانه باز کرده با همین حال به دوربین نزدیک و نوک پنجه قدم بر می‌دارد و پلاتو می‌گوید؛ او یک پیراهن زرشکی با کت صورتی و
شلوار سرمه‌ای خالدار پوشیده است)

- مردم برنامه ما همینه! الکی پیامک ندین، تو سایت‌ها و روزنامه‌ها هم شلوغش نکنین. شما نگرفتین دیروز ما چی می‌خواستیم. اون خانوم برگشت گفت من بدبختم، منم گفتم همه خانوما بدبختن. من منظورم همه خانوما نبود، بعضی خانوما بود که اونجا توی اون کانتکست می‌شد همه خانوما. حالا شمام دیگه شلوغش نکنین. هی زنگ نزنین و ... الهی فداتون بشم، امسال میخوایم دم افطار دور هم باشیم. یه کم اشک بریزیم و آه بکشیم و یاد بدبختی‌ها و قسط‌ها و کرایه خونه و ... بیفتیم و نهایت یا سنگ‌کوب کنیم یا از فشار غصه و اشک، فشارمون بیفته و دست آخر متنبه شیم!

(بعد از پخش موسیقی)

مجری: خب خانوم خیلی خوش اومدین. تعریف کنین ببینیم داستان زندگی شما چیه؟

خانم: من در یک خانواده بیچاره متولد و بزرگ شدم ولی الان پاک پاکم.

مجری: یعنی چی بیچاره؟ توضیح بدین.

خانم: یعنی بدبخت.

مجری: یعنی چی؟

خانم: یعنی فلاکت‌زده، یعنی نکبتی، یعنی داغون، یعنی آواره، یعنی گشنه، یعنی کثیف ... یعنی (بغض مهمان می‌ترکد)

مجری: خانم من اصراری ندارم شما همه چیز رو بگین ها. اونایی که فکر می‌کنین مردم قبل افطار بشنون و حال می‌کنن و حالشون جا میاد و دیگه دور خطر و خطا نمی‌رن رو بگین. والا بعدا نگین احسان گفت بگو ... خب بعدش؟

خانم: پدرم معتاد بود. همین اعتیادش ما رو بدبخت کرد.

مجری: معتاد بود یعنی چی؟ بدبخت کرد رو هم توضیح بدین.

خانم: یعنی هروئین و تریاک می‌کشید.

مجری: دو تاشو با هم؟

خانم: بعله.

مجری: چه جوری اونوقت؟

خانم: نشون بدم؟

مجری: نه نه نه! منظورم اینه که آیا ممکن هست اصلا هروئین و تریاک؟

خانم: بله. زوج و فرد می‌کرد.

مجری: اونوقت جلوی شما؟

خانم: بله.

مجری: نه خانم. من اصراری ندارم که شما همه چیزو بگین و نشون بدین ولی اگه بگین که برنامه جذاب‌تر می‌شه و ما بیشتر فحش می‌خوریم و من میام می‌گم این همه فحش به خاطر دیده شدن برنامه‌اس و خیلی هم خوبه. خب بعدش؟

خانم: من و مادرم مجبور بودیم بریم براش کار کنیم.

مجری: چه کاری؟ دقیقا میشه توضیح بدین؟ البته در جریان هستید که ما در ماه عسل اصلا اصراری نداریم شما توضیح بدین.

خانم: می‌رفتیم تو خونه‌های مردم کار می‌کردیم ولی بیشتر دزدی می‌کردیم تا پول اعتیاد بابا رو دربیاریم.

مجری: دزدی؟ واقعا؟ میشه توضیح بدین؟ البته داستان اصرار نداشتن ما سر جاشه!

خانم: نه، چه اشکالی داره؟ شما که دیگه آبرو واسه من نذاشتین. بذارین منم کامل بگم مردم حال کنن!

مجری: خب می‌گفتین. پس با مامان به بهانه کار تو خونه‌های مردم، می‌رفتین سرقت و جیب ملت رو خالی می‌کردین و منجلاب فساد توی خونه رو باهاش پر می‌کردین.

خانم: بله. مامان کار می‌کرد و من دزدی می‌کردم. گاهی هم با پسرای خونه‌ها دور هم جمع میشدیم ...

مجری: یعنی چی؟ دقیقا این دور هم جمع شدنه چی بود؟

خانم: خب به هر حال اونا یه کارایی داشتن و من هم پول می‌خواستم. یه معامله دیگه.

مجری: خب بگذریم دیگه ایناش خوب نیست. تو خونه خودتون چی‌ می‌شد؟

خانم: تو خونه‌ هم من و مادرم کار می‌کردیم و بابام می‌کشید.

مجری: یعنی چی دقیقا؟

خانم: (با بغض) مامان مث سگ کار می‌کرد. بابا هم مث اسب می‌کشید. منم مث خر تو گل گیر کرده بودم. اون ما رو می‌زد و سرمون بلا می‌آورد. آخرشم که خودش من و مامان رو معتاد کرد ... (بغض مهمان می‌ترکد)

مجری: بلا می‌آورد دقیقا یعنی چی؟ ... بله تذکر دادن که دیگه ادامه ندیم ... خانم درباره پدر و مادر اینطوری حرف نزنین. خودتون حالا مهم نیست ولی به هر حال. گفتین پدرتون شما رو معتاد کرد. نچ نچ نچ نچ ... واقعا؟ چطوری؟

مجری: نه خانوم. اصلا از پدرتون بگین. دوستش نداشتین؟ از کی فهمیدین که معتادتون کرده؟

خانم: پدر؟ کدوم پدر؟ مرتیکه ...

مجری: نه دیگه، نشد. درسته شما معتاد شدین و گند زدین به حیثیت خانواده و خانوم‌ها و از گوشه خیابون جمعتون کردن ولی دیگه درباره پدرتون اینطوری حرف نزنین. من مجبورم همین‌جا حرف شما رو قطع کنم.

من دو تا مهمان دیگه هم دارم؛ فری دست قیچی، رئیس باند قاچاق اعضای بدن در تهران که بچه‌های مردم رو می‌گرفته و می‌کشته و اعضاشون رو قاچاق می‌کرده. امشب قراره بیاد دقیق توضیح بده چه جوری دلش می‌اومده دختر هفت ساله رو مثله کنه و کلیه‌اش رو بفروشه. حالا این هیچی، از این کاراش فیلم هم گرفته قراره اونا رو هم نشون بدیم تا درس عبرتی بشه برای همه.

و سهراب. سهراب یکی هست مث شراره. اونم گرفتار یه پدر عوضی بوده که بهش مواد داده و معتادش کرده و بعد الان ایدز گرفته و رفته خواستگاری و بهش جواب منفی دادن. پریروز داشته خودکشی می‌کرده، بچه‌های ما دیدنش آوردنش اینجا. قراره بگه چرا خودکشی کرده و دیگه خودکشی نکنه ...

این «بدپدری»، بد دردیه مردم. من قربونتون برم از پای تلویزیون تکون نخورین برنامه ادامه داره تا قبل از افطار.

(مجری با همان پاهای سه برابر عرض شانه باز شده به سمت دکور بر می‌گردد...)

mj1919

New member
بنظر بنده ی حقیر، اجرای "جنازه ی فرزاد حسنی" از "احسان علیخانی" بهتره!
لاقل این بنده خدا دیگه از فاز شلوار "بادمجونی" پوشیدن دیگه در اومده، دغدغه اش، بالا بردن ببیننده به هر روش "سخیفی" نیست!

bahar.zr93

New member
لاقل این بنده خدا دیگه از فاز شلوار "بادمجونی" پوشیدن دیگه در اومده، دغدغه اش، بالا بردن ببیننده به هر روش "سخیفی" نیست!

بفرمایید دکتر. اینم واسه شما که فرزاد حسنی رو بیشتر میپسندین.
تصاویری از مراسم ازدواج آزاده نامداری و فرزاد حسنی در حضور حسن خمینی

mj1919

New member
بفرمایید دکتر. اینم واسه شما که فرزاد حسنی رو بیشتر میپسندین.
تصاویری از مراسم ازدواج آزاده نامداری و فرزاد حسنی در حضور حسن خمینی

نه اشتباه نشه بهار خانم
من از خود فرزاد حسنی صحبت نمی کنم، اتفاقا از بعضی کارهای فرزاد حسنی خوشم نمیاد، مثلا یکی همینی که الان شده نقل تاپیک "حکم ابرو برداشتن آقایان"

ولی در کل اگه از قدیم کارهای اجرای تلویزیون و رادیو رو دنبال کرده باشید، فرزاد حسنی یک پدیده بود، که شیوه ی جدید اجرا رو به تلویزیون آورد، اون شیوه ی میکروفون قورت داده رو کلا زیرو رو کرد!

Asena90

New member

محسن‌ حدادی در مطلبی طنز که خبرآنلاین آن را منتشر کرده است:
(مجری در حالی که پاهایش را سه برابر عرض شانه باز کرده با همین حال به دوربین نزدیک و نوک پنجه قدم بر می‌دارد و پلاتو می‌گوید؛ او یک پیراهن زرشکی با کت صورتی و
شلوار سرمه‌ای خالدار پوشیده است)

- مردم برنامه ما همینه! الکی پیامک ندین، تو سایت‌ها و روزنامه‌ها هم شلوغش نکنین. شما نگرفتین دیروز ما چی می‌خواستیم. اون خانوم برگشت گفت من بدبختم، منم گفتم همه خانوما بدبختن. من منظورم همه خانوما نبود، بعضی خانوما بود که اونجا توی اون کانتکست می‌شد همه خانوما. حالا شمام دیگه شلوغش نکنین. هی زنگ نزنین و ... الهی فداتون بشم، امسال میخوایم دم افطار دور هم باشیم. یه کم اشک بریزیم و آه بکشیم و یاد بدبختی‌ها و قسط‌ها و کرایه خونه و ... بیفتیم و نهایت یا سنگ‌کوب کنیم یا از فشار غصه و اشک، فشارمون بیفته و دست آخر متنبه شیم!

(بعد از پخش موسیقی)

مجری: خب خانوم خیلی خوش اومدین. تعریف کنین ببینیم داستان زندگی شما چیه؟

خانم: من در یک خانواده بیچاره متولد و بزرگ شدم ولی الان پاک پاکم.

مجری: یعنی چی بیچاره؟ توضیح بدین.

خانم: یعنی بدبخت.

مجری: یعنی چی؟

خانم: یعنی فلاکت‌زده، یعنی نکبتی، یعنی داغون، یعنی آواره، یعنی گشنه، یعنی کثیف ... یعنی (بغض مهمان می‌ترکد)

مجری: خانم من اصراری ندارم شما همه چیز رو بگین ها. اونایی که فکر می‌کنین مردم قبل افطار بشنون و حال می‌کنن و حالشون جا میاد و دیگه دور خطر و خطا نمی‌رن رو بگین. والا بعدا نگین احسان گفت بگو ... خب بعدش؟

خانم: پدرم معتاد بود. همین اعتیادش ما رو بدبخت کرد.

مجری: معتاد بود یعنی چی؟ بدبخت کرد رو هم توضیح بدین.

خانم: یعنی هروئین و تریاک می‌کشید.

مجری: دو تاشو با هم؟

خانم: بعله.

مجری: نه نه نه! منظورم اینه که آیا ممکن هست اصلا هروئین و تریاک؟

خانم: بله. زوج و فرد می‌کرد.

مجری: اونوقت جلوی شما؟

خانم: بله.

مجری: نه خانم. من اصراری ندارم که شما همه چیزو بگین و نشون بدین ولی اگه بگین که برنامه جذاب‌تر می‌شه و ما بیشتر فحش می‌خوریم و من میام می‌گم این همه فحش به خاطر دیده شدن برنامه‌اس و خیلی هم خوبه. خب بعدش؟

خانم: من و مادرم مجبور بودیم بریم براش کار کنیم.

مجری: چه کاری؟ دقیقا میشه توضیح بدین؟ البته در جریان هستید که ما در ماه عسل اصلا اصراری نداریم شما توضیح بدین.

خانم: می‌رفتیم تو خونه‌های مردم کار می‌کردیم ولی بیشتر دزدی می‌کردیم تا پول اعتیاد بابا رو دربیاریم.

مجری: دزدی؟ واقعا؟ میشه توضیح بدین؟ البته داستان اصرار نداشتن ما سر جاشه!

خانم: نه، چه اشکالی داره؟ شما که دیگه آبرو واسه من نذاشتین. بذارین منم کامل بگم مردم حال کنن!

مجری: خب می‌گفتین. پس با مامان به بهانه کار تو خونه‌های مردم، می‌رفتین سرقت و جیب ملت رو خالی می‌کردین و منجلاب فساد توی خونه رو باهاش پر می‌کردین.

خانم: بله. مامان کار می‌کرد و من دزدی می‌کردم. گاهی هم با پسرای خونه‌ها دور هم جمع میشدیم ...

مجری: یعنی چی؟ دقیقا این دور هم جمع شدنه چی بود؟

خانم: خب به هر حال اونا یه کارایی داشتن و من هم پول می‌خواستم. یه معامله دیگه.

مجری: خب بگذریم دیگه ایناش خوب نیست. تو خونه خودتون چی‌ می‌شد؟

خانم: تو خونه‌ هم من و مادرم کار می‌کردیم و بابام می‌کشید.

مجری: یعنی چی دقیقا؟

خانم: (با بغض) مامان مث سگ کار می‌کرد. بابا هم مث اسب می‌کشید. منم مث خر تو گل گیر کرده بودم. اون ما رو می‌زد و سرمون بلا می‌آورد. آخرشم که خودش من و مامان رو معتاد کرد ... (بغض مهمان می‌ترکد)

مجری: بلا می‌آورد دقیقا یعنی چی؟ ... بله تذکر دادن که دیگه ادامه ندیم ... خانم درباره پدر و مادر اینطوری حرف نزنین. خودتون حالا مهم نیست ولی به هر حال. گفتین پدرتون شما رو معتاد کرد. نچ نچ نچ نچ ... واقعا؟ چطوری؟

مجری: نه خانوم. اصلا از پدرتون بگین. دوستش نداشتین؟ از کی فهمیدین که معتادتون کرده؟

خانم: پدر؟ کدوم پدر؟ مرتیکه ...

مجری: نه دیگه، نشد. درسته شما معتاد شدین و گند زدین به حیثیت خانواده و خانوم‌ها و از گوشه خیابون جمعتون کردن ولی دیگه درباره پدرتون اینطوری حرف نزنین. من مجبورم همین‌جا حرف شما رو قطع کنم.

من دو تا مهمان دیگه هم دارم؛ فری دست قیچی، رئیس باند قاچاق اعضای بدن در تهران که بچه‌های مردم رو می‌گرفته و می‌کشته و اعضاشون رو قاچاق می‌کرده. امشب قراره بیاد دقیق توضیح بده چه جوری دلش می‌اومده دختر هفت ساله رو مثله کنه و کلیه‌اش رو بفروشه. حالا این هیچی، از این کاراش فیلم هم گرفته قراره اونا رو هم نشون بدیم تا درس عبرتی بشه برای همه.

و سهراب. سهراب یکی هست مث شراره. اونم گرفتار یه پدر عوضی بوده که بهش مواد داده و معتادش کرده و بعد الان ایدز گرفته و رفته خواستگاری و بهش جواب منفی دادن. پریروز داشته خودکشی می‌کرده، بچه‌های ما دیدنش آوردنش اینجا. قراره بگه چرا خودکشی کرده و دیگه خودکشی نکنه ...

این «بدپدری»، بد دردیه مردم. من قربونتون برم از پای تلویزیون تکون نخورین برنامه ادامه داره تا قبل از افطار.

(مجری با همان پاهای سه برابر عرض شانه باز شده به سمت دکور بر می‌گردد...)

:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

bahar.zr93

New member
نه آقای دکتر من سنم به قدیما قد نمیده والله...:smiliess (8):
از وقتی تلویزیئن بین شدم!!! همین شیوه بوده خب...
یعنی مثلا از حدود 15- 16 سالگیم... میشه 5 سال پیش!!

padideh

New member
كاري ب اجراي احسان عليخاني ندارم اما خدايي خيلي بد راه ميره!!!!!!
يه مجري جلو دوربين نبايد اينجوري راه بره

mohana

Well-known member
ولی به نظر من ماه عسل فقط با اجرای علیخانی دیدنیه....یک سال علی ضیا اومده بود اصلا خوب نبود...علیخانی جدا از تیپش!!!:whistle: خوب اجرا میکنه

mahnam

New member
ولی به نظر من ماه عسل فقط با اجرای علیخانی دیدنیه....یک سال علی ضیا اومده بود اصلا خوب نبود...علیخانی جدا از تیپش!!! خوب اجرا میکنه

دقیقا :smilies-azardl (113 ماه عسل فقط احسان ... تیپشم خیلی خوبه... :25r30wi:
روز اول ماه رمضون مادر بزرگ پدربزرگم اینجا بودن ... ییهو ماه عسل شروع شد ... منم مثه خنگا ار اتاق دوییدم اومدم بیرون محکم دست زدم گفتم آخ جووووون احسااااااااااااااان... !!!!!
ییهو دیدم مامانم لبشو گاز میگیره ؟؟ ( که یعنی عیبه ! ) برگشتم دیدم آقا جونم داره اینجوری نگام می کنه... :5: ( اونم چی؟؟!!! آقا جون نگو یه پا ابهت ! )
بابا من منظورم اجراااش بود خوووو... خودشو که نمیگم ... ( من دیگه سنی ازم گذشته ! :smilies-azardl (12) )
خلاصه اینکه اون روز آقا جون نذاشت من برنامه رو ببینم ... گفت بابا جان اینو عوض کن بزن یه جای دیگگه ....!!! مااااارو میگی !!!

mohana

Well-known member
دقیقا :smilies-azardl (113 ماه عسل فقط احسان ... تیپشم خیلی خوبه... :25r30wi:
روز اول ماه رمضون مادر بزرگ پدربزرگم اینجا بودن ... ییهو ماه عسل شروع شد ... منم مثه خنگا ار اتاق دوییدم اومدم بیرون محکم دست زدم گفتم آخ جووووون احسااااااااااااااان... !!!!!
ییهو دیدم مامانم لبشو گاز میگیره ؟؟ ( که یعنی عیبه ! ) برگشتم دیدم آقا جونم داره اینجوری نگام می کنه... ( اونم چی؟؟!!! آقا جون نگو یه پا ابهت ! )
بابا من منظورم اجراااش بود خوووو... خودشو که نمیگم ... ( من دیگه سنی ازم گذشته ! ) )
خلاصه اینکه اون روز آقا جون نذاشت من برنامه رو ببینم ... گفت بابا جان اینو عوض کن بزن یه جای دیگگه ....!!! مااااارو میگی !!!

:25r30wi:
این اتفاقا طبیعیه:25r30wi:

MAHSABANOO

New member
حالا این کدوم برنامش بوده /؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه چیزی فردایه اون روز که گفت شلوارم بادمجونی بوده و قرمز جیغ دیده شده یه صندلی گذاشته بودن دقیقا بادمجونی بود نمیدونم اون چرا قرمز نشد خخخخخخخخخخخخ

mexin

Well-known member
بنظرم تلویزیون به افرادی مثل احسان علیخانی , فرزاد حسنی و عادل فردوسی پور آزاده نامداری و ............ نیاز داره .چون حرف دل آدم رو میزنن. ترسی هم ندارن و اینکه جذاب هست برنامه هاشون.
یکم تعصب رو بذاریم کنار و به حرفاشون گوش کنیم.خوب حرف میزنن و اکثرا حرف دل مردم!! چرا اینجوری راه میره و کتو لباسش چرا اینجوریه برمیگرده به سطحی نگری محض !!

STRUCTURE 66

New member

دکتر نمیدونم چرا همش دوس دارم باهات مخالفت کنم !!! (مزاح بود)
میدونید فرزاد و احسان و ......! هرکسی بیاد 70 میلیون سلیقه رو باید راضی کنه ! میشه بنظرتون ! کار سختیه ! یکی میگه خشک بود ! یکی میگه جلف بود ! یکی میگه لوس بود! یکی میگه .....!
ولی واقعا فرزاد حسنی یه چیز دیگه است ! هم تو سوادش و هم کارش !!!
باید قبول کرد در زمینه مجری کشور فقیری هستیم ! در حد گواتمالا !!!

mahnam

New member
حالا این کدوم برنامش بوده /؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه چیزی فردایه اون روز که گفت شلوارم بادمجونی بوده و قرمز جیغ دیده شده یه صندلی گذاشته بودن دقیقا بادمجونی بود نمیدونم اون چرا قرمز نشد خخخخخخخخخخخخ

مهسا بانو جان نداشتیمااااااا... :smilies-azardl (12)
خودتم مجرییااااااااااااااا!!! :motat: خوبه امشب منم به لباست گیر بدم ؟؟!!! هااا؟؟ خوبه؟؟؟!! :sdasdasd:
اون طفلی فقط یه کم علاقش به اسمارتیز زیاده ! همین ! :tonguesmiley:

MAHSABANOO

New member
مهسا بانو جان نداشتیمااااااا... :smilies-azardl (12)
خودتم مجرییااااااااااااااا!!! :motat: خوبه امشب منم به لباست گیر بدم ؟؟!!! هااا؟؟ خوبه؟؟؟!! :sdasdasd:
اون طفلی فقط یه کم علاقش به اسمارتیز زیاده ! همین ! :tonguesmiley:
نگفتم خوشم نمیاد که ازش خوشم میاد منظور میگم نمیدونن چطوری باید سوتی را جمع کنن دیگه
علاقه به اسمارتیزم خوب اومدی خخخخخخخخخخخخخخخخ
مهنام فک کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من فقط موقع افطار اون شکلیم وگرنه همیشه مرتبم با رنگایه ست شده خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

mahnam

New member
نگفتم خوشم نمیاد که ازش خوشم میاد منظور میگم نمیدونن چطوری باید سوتی را جمع کنن دیگه
علاقه به اسمارتیزم خوب اومدی خخخخخخخخخخخخخخخخ
مهنام فک کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من فقط موقع افطار اون شکلیم وگرنه همیشه مرتبم با رنگایه ست شده خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

به به ! چشااام روشن !!! :14: خب که ازش خوشتم میاااد پس؟؟!!! :sdasdasd:
سوتی رو موافقم ... :tonguesmiley:
100 البته ... :(40):
خوووو دیگه ، فقط خواستم بگم به مجریه محبوب ما گیر نده به مجریه محبوب انجمنتون گیر میدیماااااا...

ketabsabz

Well-known member
آقا هم اجرا خوبه هم خودش خوبه ه م ... ، جدی اگه علیخانی این برنامه رو اجرا نمیکرد اصلا دیدن نداشت میشد مثل اون سالی که حسن جوهرچی اومد به جاش اجرا کرد که واقعا دیدن نداشت به نظرم ،

ghazal26

New member
من با لباس و تيپ مجري كار ندارم چون سليقه اي هستش. آقاي عليخاني تو اين چندسال اخير اجراشون خيلي بهتر شده.. من رك بودن مجري ها رو خيلي ميپسندم اما بي احترامي به مهمان......!!!!!!!!!!!!!!!

توي برنامه ماه عسل نميدونم ايراد از چيه كه دوست دارن مهمان رو زير سوال ببرن! چه پارسال كه آقاي ضيا بود چه وقتي آقاي عليخاني هست (البته بازم ميگم آقاي عليخاني نسبت به قبلا خيلي بهتر شده) پارسال يه مخترع جوون 20ساله رو اورده بودن از هر اختراعيش كه ميگفت ضيا قه قه ميخنديد و با بي احترامي ميگفت واقعا فك ميكني اختراع كردي! اينا كه قبلانم اختراع شده بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!
من نميدونم وقتي يه نفرو ميخوان تحقير كنن چه لزومي داره اين كارو جلوي هفتاد و شش ميليون نفر انجام بدن؟؟؟ رك بودن، صريح صحبت كردن و به چالش كشيدن افكار خيلي فرق داره با اين كاري كه بعضي از مجري هاي عزيز انجام ميدن!!
اما اجراي آقاي فرزاد حسني رو دوست دارم

بالا