گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

rozita

New member
دوست عزیزم
کسی از بین خودشون جوابی نمیده چون به ضررشونه یکسری هم اقدام شد واسه اینکه فردوسی مشهد رو بررسی کنیم اما یا میگن ما نمره نگرفتیم یا جوابی نمیدن

باز هم با نماینده ها باید صحبت کرد شاید راهی بود

اما دیگه یه جورایی کارمون تموم شد متاسفانه ....

من نتونستم تو وبلاگ بندرعباس ببینم اگه میتونی عین همون کامنت رو برام بفرست ممنون عزیزم ...
salam.ok arill jan barat copy mikonam.are hatman bayad in mozoe ro peygiri konim.شما که اینقدر به فکر مردمید چطوری بچه های فردوسی مشهد که از 80 به بالا شدن رو اینترن اعلام کردید ....خدا جواب این همه دورویی رو بده

rozita

New member
salam.ok arill jan barat copy mikonam.are hatman bayad in mozoe ro peygiri konim.شما که اینقدر به فکر مردمید چطوری بچه های فردوسی مشهد که از 80 به بالا شدن رو اینترن اعلام کردید ....خدا جواب این همه دورویی رو بده
dar zemn in baraye intern ha ast vali belakhare age sehat dashte bashe yani bi edalati be tamame maena!!!!!!!!!!!!!

daneshjooee

New member
با سلام مجدد

دوستان عزیز ، بنده اعلام کردم تمام این موارد شایعه است و بسیاری از افرادی که در همین تاپیک اقدام به اظهار نظر کرده اند از حراست وزارت بهداشت هستند
خواهشا درک بفرمایید که این انسانهای ظاهرالصلاح!! برای متفرق کردن دوستان و ناامید کردن آنان، به هر حربه ای متوسل شده اند

شب گذشته هم اعلام کردم غیر از سایتی که امروز پیامکش برای دوستان ارسال شد، هیچ سایت و یا وبلاگ دیگری بهیچوجه ارتباطی به ما ندارند و تمام اخبار مشهد و اصفهان و غیره تماما کذب و شایعه پراکنی می باشد
موفق باشید
یکی از نمایندگان

rozita

New member
با سلام مجدد

دوستان عزیز ، بنده اعلام کردم تمام این موارد شایعه است و بسیاری از افرادی که در همین تاپیک اقدام به اظهار نظر کرده اند از حراست وزارت بهداشت هستند
خواهشا درک بفرمایید که این انسانهای ظاهرالصلاح!! برای متفرق کردن دوستان و ناامید کردن آنان، به هر حربه ای متوسل شده اند

شب گذشته هم اعلام کردم غیر از سایتی که امروز پیامکش برای دوستان ارسال شد، هیچ سایت و یا وبلاگ دیگری بهیچوجه ارتباطی به ما ندارند و تمام اخبار مشهد و اصفهان و غیره تماما کذب و شایعه پراکنی می باشد
موفق باشید
یکی از نمایندگان
nemayandehe mohtaram salam.bebakhshid emrooz esme siti baraye man ersal nashod ke!nemayande jan yani hanooz jaye omidvari hast?

با سلام مجدد

موفق باشید
یکی از نمایندگان
جناب نماینده با سلام و خسته نباشید.باید عرض کنم خدمت شما که یک ماه گذشت با بلاتکلیفی و اضطراب .طبیعه که برای نجات پیدا کردن از این وضع ذهن همه نسبت به کوچکترین خبر خو شحال کننده یا ناامید کننده حساس شده.خواهش میکنم اگر خبری دال بر افزایش یا کاهش احتمال موفقیت هست _هر چند کوچک و غیر قابل توجه _به اطلاع همه برسونید.بازم ممنون

daneshjooee

New member
nemayandehe mohtaram salam.bebakhshid emrooz esme siti baraye man ersal nashod ke!nemayande jan yani hanooz jaye omidvari hast?

جناب نماینده با سلام و خسته نباشید.باید عرض کنم خدمت شما که یک ماه گذشت با بلاتکلیفی و اضطراب .طبیعه که برای نجات پیدا کردن از این وضع ذهن همه نسبت به کوچکترین خبر خو شحال کننده یا ناامید کننده حساس شده.خواهش میکنم اگر خبری دال بر افزایش یا کاهش احتمال موفقیت هست _هر چند کوچک و غیر قابل توجه _به اطلاع همه برسونید.بازم ممنون

در ضمن اگر امکان داره ادرس سایتی که گفتین رو توی این سایت بذارین.

با سلام
همچنان بشدت پیگیر هستیم و فقط امیدوار هستیم که نتیجه بگیریم، ناامیدی رمز شکست ما و شما خواهد بود
بعلت حضور دوستان حراست در این تاپیک از اعلام اخبار در اینجا خودداری میکنم، چرا که با منحرف کردن بحثها، دوستان را ناامید خواهند کرد
از سویی به احترام همکار بودن با گردانندگان اینجا در جامعه ی پزشکی و نیز جامعه وبمستران و همچنین بعلت رعایت قوانین اینجا از اعلام سایت مورد درخواست نیز معذورم (قانون شماره 7 و 29)
لیکن نام دانشگاهتان را پیام خصوصی بفرمایید تا رابط دانشگاهتان را به شما معرفی و متصل نماییم
دوست عزیز "پزشک بیکار" آنان هرمقدار نیز که در حق ما بدی کرده باشند، لیکن شأن ما فراتر از آنهاست که با الفاظ نامناسب خودمان را زیر سؤال ببریم
موفق باشید

kasra

New member
با سلام
همچنان بشدت پیگیر هستیم و فقط امیدوار هستیم که نتیجه بگیریم، ناامیدی رمز شکست ما و شما خواهد بود
بعلت حضور دوستان حراست در این تاپیک از اعلام اخبار در اینجا خودداری میکنم، چرا که با منحرف کردن بحثها، دوستان را ناامید خواهند کرد
از سویی به احترام همکار بودن با گردانندگان اینجا در جامعه ی پزشکی و نیز جامعه وبمستران و همچنین بعلت رعایت قوانین اینجا از اعلام سایت مورد درخواست نیز معذورم (قانون شماره 7 و 29)
لیکن نام دانشگاهتان را پیام خصوصی بفرمایید تا رابط دانشگاهتان را به شما معرفی و متصل نماییم
دوست عزیز "پزشک بیکار" آنان هرمقدار نیز که در حق ما بدی کرده باشند، لیکن شأن ما فراتر از آنهاست که با الفاظ نامناسب خودمان را زیر سؤال ببریم
موفق باشید
من این پلیس بازیا رو نمی فهمم! و نمی فهمم دلیل منطقیش چیه این کارا!
اگه هنوز امیدی هست و کاری می شه کرد خب بگین ملت پاشن بیان کمکتون! :|

سلام اقای نماینده
.ممکنه ادرس ایمیلتون رو بدین؟
چطور میتونم پیام خصوصی براتون بفرستم؟

niki

New member
اینو یکی از کارمندای وزارت تو نظرات یه سایت گذاشته:
بچه های عزیزم باید هرچه سریعتر اعتراضات خودتان را به دیوان عدالت اداری و شورای ایرانیان خارج کشور و از همه مهم تر دفتر رهبری برسانید دیگه نه راهی مانده نه فرصتی تنها راه باقیمانده شکایت و اعتراض به دفتر رهبری و سازمان بازرسی کل کشور است بچه های عزیزم اگه حتی براتون یک طنگ کوچک هم بزنن تمام کارتون ردیف می شود من بهتون قول می دهم قراره از 70 به بالا پاس شن ولی هنوز کسی به خانم وزیر فشار نیاورده فرصت از دست ندید

rozita

New member
salam doostan.man emrooz to ye siti didam yeki soal karde bood :(aya sehat dare ke yeki namayandegan majles emrooz ba dr aghajani sohbat kardan va eshoon kootah omadan?)hala vahean in ghazie sehat dare?e

daneshjooee

New member
kasra> دوست عزیز پاسخ شما در پیام خصوصی داده شد
دکتر پژمان> دوست عزیز با کلیک بر روی نام کاربری من در ستون سمت راست همین تاپیک و باز شدن منویی کوچک، بر روی گزینه پیام شخصی کلیک بفرمایید
rozita> دوست عزیز سؤالتان در همان سایت مورد اشاره پاسخ داده شد
سایر دوستان نیز که پیام خصوصی داده بودند پاسخشان داده شد

در این شبها دعا بفرمایید، مادرمان حضرت زهرا کمک نمایند
موفق باشید

ariii

New member
salam doostan.man emrooz to ye siti didam yeki soal karde bood :(aya sehat dare ke yeki namayandegan majles emrooz ba dr aghajani sohbat kardan va eshoon kootah omadan?)hala vahean in ghazie sehat dare?e

سلام دوستم ...
این حرف رو خودم پرسیده بودم ...امروز کس خاصی با د.آقاجانی صحبت نکرده ونماینده ها گفتن نظر ایشون اول منفی بوده وبعد مثل اینکه قانع شدن اما کوتاه اومدن ایشون فایده ای نداره اصل خود وزیره ...

rozita

New member
سلام دوستم ...
این حرف رو خودم پرسیده بودم ...امروز کس خاصی با د.آقاجانی صحبت نکرده ونماینده ها گفتن نظر ایشون اول منفی بوده وبعد مثل اینکه قانع شدن اما کوتاه اومدن ایشون فایده ای نداره اصل خود وزیره ...
dooste aziz salam.are alan javbesh ro didam.vali age deghat karde bashin to oon site gofte shode divane ali mitoone kari vasamoon anjam bede.

ariii

New member
dooste aziz salam.are alan javbesh ro didam.vali age deghat karde bashin to oon site gofte shode divane ali mitoone kari vasamoon anjam bede.

این رو باید به نماینده هامون تذکر بدیم ویاد آور بشیم
واسه این کار آشنا میخواد که زود پیگیری بشه

chakavak

New member
تالحظه ی شکستن به خدا اطمینان داشته باش
بدون که اون لحظه هرگزنمیاد
خدایا بحق این روزای عزیز تنهامون نذار

قاصدک

New member
سلام
واقعا افرین به این امید و تلاشتون
امیدوارم هرچه سریعتر به نتیجه برسه این همه پیگیری و زود از این بلاتکلیفی خلاص بشین........

1soshiant

New member
دوستان اطلاع رسانی در این زمینه به علت وجود برخی افراد در سایت دیگه ای انجام میشه...

بالا