گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

drmeysam

New member
بر اساس خبرهای رسیده ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه به دانشجویان اعلام کردند که از طریق برخی از قوانین و تبصره های موجود در قانون میتوانند که به اعتراضات دانشجویان در مجلس رسیدگی کنند و وزارت رو مکلف به رعایت عدالت در اعلام نتایج نمایند.

لذا نمایندگان مجلس خواستار حضور مداوم دانشجویان در مجلس، وزارت شده اند تا بتوانند به پشتوانه آنها ، کار اعلام نتایج به اعتراضات را پیگیری نمایند.

حال دانشجویان موظف هستند جهت حمایت بیشتر از شنبه 26 فروردین ماه باز به تجمعات خود ادامه دهند.

همچنين، روز گذشته حدود 250 نفر از دانشجويان معترض دانشگاه هاي علوم پزشكي نيز مقابل وزارت بهداشت تجمع داشتند كه با مذاكرات صورت گرفته با دكتر زاكاني، نماينده مجلس شوراي اسلامي قرار شد ماجراي تجمع دانشجويان معترض دانشگاه هاي علوم پزشكي امروز در صحن علني مجلس مطرح شود.

amir.m

New member
کوتاه نیاید بچه ها....
قوی باشید....
قوی و یک دل فریاد میزنیم اعتراضمون رو شنبه
از مشت هامون باید خون بچکه !!!!
نه !!
من زیادی شلوغش نکردم....
به خدای یگانه ؛ که ما فقط حقمون رو میخوایم ....
پس وایستید بچه ها....
قوی باشید
ما باید بتونیم حقمون رو بگیریم
من به سطح علمی شما و صلاحیتتون به ادامه ی این رشته ی مقدس ایمان دارم.....
نبازید خودتون رو بخاطر چند تا سوال تستی شانسی
شمارو بخدا با اراده ی آهنین بیاید شنبه

rozita

New member

ببخشید میتونید با یه چیزی این حرفارو ثابت کنین یا اینکه فقط حرفه ؟؟؟ از این 250 نفر عکسی دارین ؟؟؟ تو خبرگذاری یا جایی زدن که ما هم بتونیم ببینیم...یا حرف نماینده های مجلس هم همینطور ؟؟؟؟ یا فقط میخواین امید واهی بدین ؟؟؟؟؟لطفا واسه حرفاتون سند بیارن یا در غیر این صورت حرفی که فقط حرفرو نزنین شاید یه عده با این همه امیدی که شما میدین و شاید نشه دچار مشکل بشن.....پس بگین از کجا شنیدین یا دیدین تا ماهم مطمئن بشیم...

salam.kheili bebakhshid mishe shoma vase harfatoon sanad biarin ta ma kotah biaym?

rozita

New member
بر اساس خبرهای رسیده ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه به دانشجویان اعلام کردند که از طریق برخی از قوانین و تبصره های موجود در قانون میتوانند که به اعتراضات دانشجویان در مجلس رسیدگی کنند و وزارت رو مکلف به رعایت عدالت در اعلام نتایج نمایند.

لذا نمایندگان مجلس خواستار حضور مداوم دانشجویان در مجلس، وزارت شده اند تا بتوانند به پشتوانه آنها ، کار اعلام نتایج به اعتراضات را پیگیری نمایند.

حال دانشجویان موظف هستند جهت حمایت بیشتر از شنبه 26 فروردین ماه باز به تجمعات خود ادامه دهند.

امید است که این تجمعات با عنایت خداوند کریم، در دولت مدعی به عدالت نتیجه بخش باشد.

همچنین:

به گزارش خبرنگار علمي «خبرگزاري دانشجو»، اعتراض و تحصن دانشجويان دانشگاه هاي علوم پزشكي به روند برگزاري آزمون هاي جامع وزارت بهداشت همچنان در مقابل اين وزارتخانه ادامه دارد، اما تا كنون مسئولان وزارت بهداشت جوابي به معترضين نداده اند.

همچنين، روز گذشته حدود 250 نفر از دانشجويان معترض دانشگاه هاي علوم پزشكي نيز مقابل وزارت بهداشت تجمع داشتند كه با مذاكرات صورت گرفته با دكتر زاكاني، نماينده مجلس شوراي اسلامي قرار شد ماجراي تجمع دانشجويان معترض دانشگاه هاي علوم پزشكي امروز در صحن علني مجلس مطرح شود.

بنا بر اين گزارش، حدود 60 نفر از دانشجويان معترض دانشگاه هاي علوم پزشكي با نظارت نيروي انتظامي شب گذشته را تا صبح مقابل وزارت بهداشت به سربردند كه طبق اعلام اين دانشجويان اعتراض آنها تا رسيدن به نتيجه همچنان ادامه دارد.

rozita

New member

کتر جبرائيل نسل سراجي - رئيس مرکز سنجش آموزش پزشکي : اگر دانشجويي نتواند نيمي از نمره را کسب کند شايستگي ادامه تحصيل در اين رشته را ندارد چرا که ارفاق در حد 3 تا 5 نمره طبيعي است نه 20 نمره.

اینم دلیل من . تو اینترنت سرچ کنین متن کاملو میتونین ببینین....من میگم امید خوبه ولی نه امید واهی .....

harfe shoma dorst vali mantegh ham mige toye hich eterazi az hamoon aval nayomadan be moetarezin began shoma rast migin!dar zemn chetor to ye dore ghabl erfagh dar hade 30 nomreh boode?! benazaram shoma ham ye kam omid be KHODA dashte bashin behtare

amir.m

New member

امید است که این تجمعات با عنایت خداوند کریم، در دولت مدعی به عدالت نتیجه بخش باشد.

همچنین:

به گزارش خبرنگار علمي «خبرگزاري دانشجو»، اعتراض و تحصن دانشجويان دانشگاه هاي علوم پزشكي به روند برگزاري آزمون هاي جامع وزارت بهداشت همچنان در مقابل اين وزارتخانه ادامه دارد، اما تا كنون مسئولان وزارت بهداشت جوابي به معترضين نداده اند.

بنا بر اين گزارش، حدود 60 نفر از دانشجويان معترض دانشگاه هاي علوم پزشكي با نظارت نيروي انتظامي شب گذشته را تا صبح مقابل وزارت بهداشت به سربردند كه طبق اعلام اين دانشجويان اعتراض آنها تا رسيدن به نتيجه همچنان ادامه دارد.

برای اونایی که اون شب اونجا بودند از ته ته دلم ارزوی موفقیت میکنم
پزشکان واقعی اونا بودند
نه کسایی که با نمره های بوووووووووقی (!) الان پاس شدن
بهشون افتخار میکنم
و اراده شون رو میستایم

amir.m

New member

کتر جبرائيل نسل سراجي - رئيس مرکز سنجش آموزش پزشکي : اگر دانشجويي نتواند نيمي از نمره را کسب کند شايستگي ادامه تحصيل در اين رشته را ندارد چرا که ارفاق در حد 3 تا 5 نمره طبيعي است نه 20 نمره.

اینم دلیل من . تو اینترنت سرچ کنین متن کاملو میتونین ببینین....من میگم امید خوبه ولی نه امید واهی .....

به به !!!
چه دلیل زیبایی !!!
تبریک میگم...
اوا ...جدی تو نت هست متن کاملش ؟؟
من حفظ کردمش اون متن کاملشو از شوق زیاد ....
و هربار که خوندم پامو بیشتر کوبیدم زمین
و مشتمو محکم تر بردم بالا
و فریاد کشیدم حقمون رو بدید
دلیلای زیبات هم منو کشته !!!!! :))

amir.m

New member
این فرد اسکیزوفرنی در حال تمرین کردن نقش رهبری است.

کاربرد کلمات انتزاعی مانند "خون" و "حق" و "مقدس" و "خدا" تنها تقلیدی کلیشه ای برای اوست تا ضعف خود را پشت این سخنان رهبرمآبانه پوشش دهد.

استفاده از فونت بسیار بزرگ و رنگ مایل به سرخ نشانه ای از وجود رفتار آمیخته با خشونت در نیمه پنهان اوست.

آزمونی که برخی افراد خاص دانشگاه ها در آن نمره های چشمگیر کسب کرده اند ، ایشان آن را شانسی پنداشته است و خود را معیار کامل سنجش علم معرفی کرده است.

ضمن او بارها در پست خود پلیدترین کلمات را نثار هر کس که با رهنمودهایش موافق نیست کرده است. این فرد با iq زیر %65 خود به زودی معنی حرفهای مرا درک کرده و به این تست روانشناسی پاسخ شدید هنجارشکنانه خواهد داد .

به به !!!
آفرین....
همه ی خصوصیاتمو گفتی
آی کیو تو برعکس من خیلی بالاس ولی !!!!
تبریک میگم آقای دکتر قلابی !!!!!
خوشم اومد از نتیجه گیریات درمورد شخصیتم....
آفرین !!!
ادامه بده
تو دکتر که نمیشی
شاید مشاور یا روانشناس شدی حداقل!!! :))

:))

rozita

New member
salam doostan.doostane aziz az shoma be onvane pezeshkane ayande mikham asabe khod ro ba harfhaye alaki khord nakonin.hamoontor ke doostaye ghablimoon eshare kardan tavajoh be postaye manfi nakonin.

chakavak

New member
سلام به همه ی بچه های ورودی 88
مرسی ازهمه ی کسانی که شرافتمندانه برای گرفتنه حقمون دارن دفاع میکنن ...راستش من وقتی بانمره ی 89 افتادم و صمیمی ترین دوستم با5 نمره بالاتر از من پاس شد14 ام کاملاخودجوش اومدم دروزارت برای اعتراض...اون موقع فک نمیکردم اون تجمع پراکنده ی بچه ها واون موج امیدواری و نامیدی ک بینه بچه ها درجریان بود بتونه الان ب اینجابرسه ...من شک نداشتم که وزارت ب هیچ عنوان نمره اضافه نمیکنه اما حالا که با درایته بچه ها ونماینده هامون کاربه مجلس کشیده شده حتما جواب میگیریم من شک ندارم که خداهم کمکمون میکنه....
راستش باخوندن این 66 صفحه گفتگوهمین امشب عضوشدم که نکاتی روبه این اقایی که داره ب اعتقادخودش بچه هارو به راه راست هدایت میکنه یادآوری کنم ولی حالاکه تصمیم گرفتین جوابشوندین یخیال شدم..
ازاولش توکل کردیم به خدا حالا هم امیدداریم که تنهامون نمیذاره و انشاالله حقمون رومیگیریم....:riz304:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
خطاب به کاربر افشین.
شما یکبار روز اول گفتی این کارها بی فایدس همه شنیدند و به نظرت احترام گذاشتن و اعتراضی نکردند ولی تکرار همین جمله در هر روز یعنی اذیت و آزار روان دیگران

نیاز به هیچ دلیل بیشتری برای بن شدن شما وجود نداره

با ساختن دهمین اکانت جدید! در انجمن و تکرار همون حرف روز اولت ثابت کردی دوست داری بیشتر در مرکز توجه قرار بگیری...

مراحل بن کردن یک نفر در انجمن توسط مدیریت :
1: کلیک روی نام کاربر خاطی
2: کلیک روی دکمه حذف کاربر و تمامی ارسالهای آن
مجموعا 3 ثانیه!

حالا هی شما برو ایمیل بساز و اکانت فعال کن

drmeysam

New member
آقا ممنون که ما رو به راه راست هدایت کردی ...یه بار گفتی,دو بار گفتی,صد بار گفتی...بسه دیگه...

میدونم لذت می بری از این که باهات جر و بحث کنن و من هم دارم کار اشتباهی میکنم الان,ولی یه چیزی بهت میگم که دیگه باقیش به خودت مربوطه.الان هرکسی میاد اینجا و شما با این صحبت هات میری رو اعصابش مثل من و خیلی از دوستان اینطور مودبانه رفتار نمیکنه که بیاد بحث کنه و برات دلیل بیاره,از هر چند نفر یکی پیدا میشه که با دیدن پست هات هیچ چیز نمینویسه فقط زیر لب حرف هایی رو نثارت میکنه که یه بار توهین کردن با اونا هم برای آدم زیاد,حرفایی که تنم از فکر کردن بهشون میلرزه...من اگه جای شما بودم حتی اگه حرفم حق بود باز هم تمومش میکردم چون مسئولیتی ندارم که بخوام به خاطرش فحش بخورم....مطمئن باش بعدن هم کسی نمیاد بگه چرا این چیزا رو بیشتر گوشزد نکردی!!!
به هر حال من گفتم که بعدان به خاطرش حرص نخوری...البته باز هم تاکید میکنم من هیچوقت از این حرف ها به کسی نمیزنم ولی مطمئنم بالاخره افراد زیادی این کار رو میکنن به خاطر همین اصرار شما رو وقتی به ادعای خودتون هیچ منفعتی براتون تو این هدایتتون نیست,درک نمیکنم...حالا میشه توجیح کرد که از بی ادبی و... خودشونه ولی باز هم اگه من جای تو بودم سعی میکردم این اتفاق نیافته....از ما گفتن بود!

chakavak

New member
پیشاپیش ازهمه ی بچه ها معذرت میخوام کاملادرک میکنم که این اقاحالامنوخطاب قرارداده که چندصباحی هم به خاطره بحث کردن بامن پست های بی ربط بذاره.....
بگذریم....
بچه ها به گفته ی خودآقایونه توی مجلس دانشجویکی ازاقشارمهم توی این مملکته بالاترومقدس ترازرشته ی پزشکی مگه وجودداره که حالارسیدگی به کاردانشجوهای پزشکی کاربیهوده ای برای اهالیه خانه ی ملت باشه....
به قول یکی ازنماینده های بچه های ازمون پره ماتلاشمونومیکنیم نتیجه باخداست...
ماتمام تلاشمونومیکنیم که بعده ها افسوس نخوریم که نشستیم ودست روی دست گذاشتیم...
یاعلی...

ازمون علوم پایه اسفند 90

من یه شهرستانی ام که نمی تونم بیام تهران ولی از کسایی که امکانشو دارن میخوام از اعتراضشون دست برندارن.نمره ی من88 شده .من فقط میتونم دعاتون کنم.

drdevil

New member
من یه شهرستانی ام که نمی تونم بیام تهران ولی از کسایی که امکانشو دارن میخوام از اعتراضشون دست برندارن.نمره ی من88 شده .من فقط میتونم دعاتون کنم.

دکتر پژمان ما شهرستانی هستیم.دختر هم هستیم..شبو وزارت خونه خوابیدیم..با پدر و مادرمون سر برنگشتنمون دعوامون شد..یعنی اوضاعت از ما بدتره؟حتی اگه شده صبح بیای بعدظهر برگردی شنبه رو بیا....تعداد نفرات خیلی حیاتیه...

RzAnZ

New member
soal

سلام دوستان،میدونم سوال یه ذره نا مربوط هست ،ولی میدمنید بالاترین نمره ها چندند(کشوری)؟

fatemeh.j

New member
دوستان چي شد ؟ بالاخره تصميم گرفتن؟ هر چه زود تر بگيد تا از نگراني درآيم؟
ممنون از تلاش همتون. من خودم مشكل داشتم(مادرم تو بيمارستان بود) نتونستم بيام

drdevil

New member
دوستان چي شد ؟ بالاخره تصميم گرفتن؟ هر چه زود تر بگيد تا از نگراني درآيم؟
ممنون از تلاش همتون. من خودم مشكل داشتم(مادرم تو بيمارستان بود) نتونسبتم بيام

تلاش هممون؟کسی نیومده بود.40 نفر....به قول افشین بریم بخونیم واسه شیش ماه بعد

amir.m

New member
تلاش هممون؟کسی نیومده بود.40 نفر....به قول افشین بریم بخونیم واسه شیش ماه بعد

چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ :13:
یعنی دیگه هرگز نمره نمیدن ؟؟؟؟
:13::dadad4:
تجمع فردا لغو شد ؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا