گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

rozita

New member
اتفاق بدی که می افته اینه که زمان داره می گذره! از این ور کورس اول بچه ها داره تموم می شه! از اون ور بایدبشینی علوم پایه بخونی!
یه آدم واقع بین ممکنه بگه چند درصد امید هنوز هست؟ من پاشم 10 ساعت بکوبم بیام یا نه؟

salam kasra jan.be nazare man omid hast.manam shanbe ya khodam miam ya kesi be jam miad.faghat kasra jan to az kodom shahr miay?

r67141

New member
آقای افشین بعنوان یك برادر خدمتت عرض می كنم به یك متخصص مجرب مراجعه كن خداوند بیماران را شفای عاجل عنایت فرمابد

hony

New member
kasra jan bacheha gharare hame bian az oromie,zahedan,shomal,shahre kord az hame ja daran mian,va hamontor ke doostemoon goft sale pish ham bacheha bad az chandin hafte natije gereftan...ishala ma ham migirim,age bavardashte bashim ke hame chi daste khodas dige post haye manfi va nazarate manfi baramon ahamiat nadare.montazere didaretoon hastim

amir.m

New member
گیر دادی به نمره افتاده ها چون خودت نفهمیدی چی شد.
بذار دقیق بهت بگم چی شد تا زیپ دهانت بسته شه: به همه هشت نمره داده شد اونا که به صد رسیدند پاس تلقی شدند . اونا که به صد نرسیدند (مثل تو) برا اینکه مدعی نمره نود نشن همون نمره قبلی شونو بهشون دادن.
به همین خاطر نمره 92- 99 نداریم تا فاصله افتاده ها و پاس شده ها بیش از حد معمول تلقی بشه. برای امثال تو که ادعا زیاد داری و ممکن بود بگی این 89 نمره خودمه در حالیکه 81 شدی.

یعنی از بیست نمره 8 گرفتی میفهمی یعنی چی؟ یعنی پزشک نمیشی هیچ.. یه چیزی در حد فاجعه ای.
فلسفه؟ حیف نیست فلسفه؟
مسخره! امتحان ندادم؟ از جیک و پیک کار همه تون خبر دارم. همه تصمیمات وزارتخونه رو هم از قبل میدونم.
حالا چون دوتا غلط تابلوی نگارشی و املایی در حد شوووت ازت گرفتم زورت اومد میگی امتحان نداده ؟.

راستی کی بیشتر رو داره؟ من یا اون که نمره نیاورده میگه حقققققققققق؟
خیلی بدبختید به خدا ... نه عید داشتید نه درس خوندید و نه به چیزی بیش از اونکه قبل عید داشتید رسیدید.

تمام این مدت جنگ اعصاب داشتین یک هفته از فیزیوپات هم رفت. :) پی کی به حقتون خواهید رسید؟
شنبه و یکشنبه هم میاد میره هیییییچ کاری نمی تونید بکنید . باز میای میگی همه چی تموم شد و لب پایینی ات زمینو جارو میکنه!
یا اون مونا میاد میزنه تو سر خودش. میگه آخخخخخ :)) چه غل... کردم! :))
هر کدومتون یه تراژی خنده دار هستید . سوژه جالبی برای ساختن کارتون و فیلم . فیلم نه همون کارتون .

ادمین گرامی !!!
من تعجب میکنم شما چرا این نظر رو حذف نمیکنید اما تا به این آقای محترم خدای نکرده (!) توهینی میشه زود پیاما حذف میشه.......................

خطاب به آقای محترم که واقعا من میبالم به فرهنگ و تربیت خانوادگیشون :

اینکه دوست من که نمره هاش و سطح درسش در حد بوقهههههه الان با نمره خوبی قبول شده ؛ یعنی قراره دکتر خوبی شه که اومدی دهنتو وا کردی داری چرند میگی که دکتر که نمیشید هیچ و از این حرفا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما که داریم حقمون رو...
بله
ح ق م و ن
رو میخوایم مریض نیستیم...
چون از سطح درسی خودمون اطلاع داریم و میدونیم که حقمون رو خوردن
شما یقینا دورو بر 30-40 زدی یا دانشجوی پزشکی نیستی .... یا بالای 80 زدی و بهت آرامبخش تزریق کردن یا بردنت پیش روانشناس هی تو گوشت خونده خودت افتادی خودت افتادی حقت نیست !!!!!!!!!!!!!!!!
خلاصه یچیت هس تو !!!
سالم و عاقل نیستی ...
و واقعا برات متاسفم
تو بدبختی نه ما !
تو اونقدر بدبختی که میای حرفای تکراریتو هزاربار مینویسی تا زورکی به چش بیای !!!
آقای دکتر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بذا بگم اینطوری یکم حس کنی عددی هستی....

حالا در کمال تعجب قراره پیام من حذف شه احتمالا از طرف ادمین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
توهین شده آخه !!!
اما پیام آقای افشین حذف نشده و نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amir.m

New member
من احساس میکنم 5تا پست قبل تر هیچ ربطی به موضوع نداره , ادمین جان نظر شما چیه ؟

من احساس میکنم حتی تو اینجا هم داره حقمون خورده میشه
همیشه بی ادبا برنده ی میدونن
ملاحظه کنید !
پیام افشین حذف نمیشه اما پیام ما.....
از همینجاس که این آقا بیشتر پررو میشه دهنشو وا میکنه
ادمین محترم لطفا شما دیگه عدالت رو برقرار کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خواهشا !!!!!!!!!!!!!!

amir.m

New member
ادمین محترم !
لطفا پیام من رو حذف نکنید ...
چون جوابی بود به پیامی که ربطی به بحث تاپیک نداشت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و از این بابت پیام من هم بی ربط بود....
به بی ربط من؛ به چشمِ بی ربطهای افشین بنگرید و حذفش نکنید !!!!!!!!!!

amir.m

New member

آخه چرا اینقدر زورتون میاد اطلاعات من زیاده؟
چرا توهین میکنی وحید؟ من که چیز بدی به تو نگفتم. راس میگه مهدی. تو اگه دارای شخصیت سالمی هستی به من توجه نکن.
تازه من اون اشتباه رو از تو نگرفتم که. من متوجه شدم که تو کمپوتی از ایرادها و ضعف شخصیتی هستی. و به حکم سکوت در برابر افراد دون من معمولا چیزی بت نمیگم.

اول اینکه پاس کردم یا نه به شما ربطی نداره . راستی خیلی زورت میاد اگه بدونی من یه جورایی بالاخره پاس کردم؟ :)
بعد اینکه حتی اگه پاس کرده باشم چرا نباید نظر بدم؟ تو چکاره ای؟
مگه من به تو گفتم نظر نده؟

یعنی چی یجورایی بالاخره پاس کردید ؟؟
یعنی با پارتی ؟
اگه اینطوریه لازم نیست من بگم
تو حلقتون گیر میکنه این حرامی که خوردید ....
اما من بازم پای حرفم هستم
شما دانشجوی پزشکی نیستی ..
اگر هم هستی یچیزی هستید درحد بووووووووق !!! 30-40 زدید فوقش

dr.mona

New member
منکه گفتم هر پستی به نفع افشین نباشه حذف میشه مگر اینکه جوابی واسش داشته باشه ...که این پستم هم حذف کردن!!! راستی ip رو چطور میشه چک کرد؟؟؟ این افشین که من و شما هیچ کاری به کارش نداشتیم و نداریم با ایراد الکی از تایپ و شیوه نگارش بچه ها و غلط املایی پیدا کردن و...بد و بیراه گفتن و...خلاصه داره به هر دری میزنه که مطرح شه
میگه آشنا دارم تو وزارت اونم از اون گنده هااااش که نمره نمیدن میبینید چقدر ته دل ( به خیال خودش!!! )خالی میکنه؟؟ اما سر کلاسهای فیزیوپات میره !!!!خوب حتما میخواد پایش قوی شه واسه سال آینده...آخی...
مگه اینجا میدون جنگه؟ به دوستم میگه بچرخ تا بچرخیم و...بعد چقدر بی ادب!!! به من میگه غل....میکنی, میزنی تو ....! اصلا این حرفا نبوده و بعیده از ماها...
اگه دانشجوی پزشکی هستی که به گفته امیر نیستی همه شک دارن....ما عیدمون خراب شد,عید تو هم... ما بد بختیم, ببخشید اما تو هم... ما دنبال نمره میریم؟تو که میری سر کلاس فیزیوپاااااات !!!! ما حالمون گریه داره , حال تو از گریه گذشته...ما همه "تلاشمون" رو میکنیم به نتیجه برسیم به هم اطلاع رسانی کنیم تو بشین کارتون بساز...
خودت بازم واسه مطرح شدن به خودت فحش دادی البته اگه اگه اگه دانشجو پزشکی باشی....................خوب سرگرم شدی این چندوقت... حالا یا حذفش کن یا از توش یه چیزی در بیار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

1soshiant

New member
دوستان هرکی بیاد بالاخره به نفع خودشه نه کسی دیگه
ما هم داریم 25 ساعت رو با قطار میایم! دیگه 10ساعت که چیزی نیست... همت کنید دوستان!

dr.mona

New member
ما خیلی دوست داریم همه حداقل اینجا خیال راحت داشته باشن اما انگار 1نفر نمیخواد ....من از همه که صرفا برای اخبار علوم پایه میان اینجا عذرخواهی میکنم اما تو پستی که اسم من آورده میشه و بهم توهین میشه خیلی نمیتونم ساکت باشم
دوستان شنبه هر کسی از هرجایی که هست بیاد...باید تجمع 15-16 تکرار بشه ...فقط باید حضور داشته باشیم همین , اجتماع ما خودش بیانگر هزار حرفه...قرار نیست جمع بشیم کار خاصی انجام بدیم...ما معترضیم به تبعیضی که بینمون قائل شدن همین , با جمع شدن و وحدتی که داریم اینو نشون میدیم , هرکسی که 15-16 اومده بازم امکانشو داره که بیاد...با 1بار اومدن که درست نمیشه باید پیگیر بود و هماهنگ...ما اصرار نکنیم رو خواستمون هیچکس از مسئولین اصلا یادش نمیمونه نمره ای داده نشده...عمری تلف شده...شنبه بیایید ....ما باید خودمون به خودمون کمک کنیم 1نفر هم "1نفر" حساب میشه دست رو دست نزارید که بقیه برن! خیلیا از 5 و 15ام هرروز وزارت بودن اما 1 دست صدا نداره باید با هم باشیم....از بچه های این سایت هانی و دوستش , 3تا از دوستهای شهرستانی که از 5 عید خونه اقوام موندن و قید همه چیز رو زدن اما تنهان...تجمع 20-25 نفری کارو پیش نمیبره باید همه با هم باشیم این , هفته پیش ثابت شد ...هنوز دیر نشده واسه فیزیوپات نشستن فرصت هست اما آخرین فرصتهاست...با هم باشیم امید هست

آخرین ویرایش:

pezeshki88

New member
درود بر شرفتون

به نام حق
حق دادنی نیست گرفتنیه
کسی که نا امید بشه به خودش ظلم کرده
درود بر شرف کسایی که از 28 اسفند اعتراض کردن و خسته نشدن
درود بر شرف مونا و وحید و امیر و نیلوفر و ... که ستون عدالت خواهی دانشجو های پزشکی افتاده اسفند 90 رو تا الان سر پا نگه داشتن.
درود بر شرف همتون که منم با شما هم دردم
درود بر شرف دانشجو های پزشکی که از 5 فروردین توهین شنیدن و ساکت ننشستن
درود بر شرفتون همکارای آینده منم افتادم و 5 و 6 و 14 و 15 تهران بودم
هم خدا میدونه هم نسل سراجی و هم محققی میدونه و هم هممون میدونیم که ما به ناحق موندیم پشت این علوم پایه کذایی که از 45 دوره پیش سخت تر بود و ارفاقای 30 نمره ای که همیشه رسم بوده شامل حال ما نشده و حالا شده تربیت پزشک مجرب و از این حرفا ...
اومدم بگم منم دارم شنبه میام تهران
اومدم بگم شرم باد بر من که پسرم و که الان خونه نشستم و یه دختر روزهای مداومه که شب و روز نشسته جلوی وزارت نشسته تا بگه حق ما رو خوردی نسل سراجی - حق ما رو خوردی دکتر محققی ... و از گفتنش خسته نشده
یه سوال دارم ازتون :
به نظرتون ارزش داره که ما حالا که عیدمون خراب شد ما که یک ماهه که در تلاشیم ما که تا الان مقاومت کردیم الان ناامید بشیم؟! دیگه الان وقت نا امید شدن نیست الان که خیلی به نتیجمون نزدیک شدیم فقط یک هفته تلاش مونده تا قبول بشیم.
این امتحان همش اشکال داشت :
کلی غلط داشت – به بعضیا ارفاق کردن به بعضیا نه مثلا تو علوم پایه پزشکی
به بالای 91 دادن به 90 هم حتی ندادن تو دندون به بالای 81 دادن و ...
من تا 6 ماه دیگه میشینم جلو در وزارت تا به همه بگم من با نمره ای افتادم که شهریور با نمره ای 30 تا کمتر از من هم قبول شده.
بازم میگم این هفته که میاد خیلی سرنوشت سازه هرکی میتونه که قطعا هم میتونه بیاد و دوستاشم بیاره یا فامیلاشم بیاره که بیشتر دیده بشیم.
بچه ها من یه چند تا سایت رو هر روز سر میزنم تا از خبرهای اعتراضا و نتیجش مطلع بشم این سایتا تا حالا خبر های اعتراض رو پوشش دادن آدرسشونو به شما هم میدم حتما برین :
اولین سایت همین تاپیک هست که اولین مرجعه.
پزشکی 88 بندرعباس
Paviun پاویون
SNN.ir - .:Student News Agency:. - خبرگزاري دانشجو
http://dr88.mihanblog.com
وعده همه ما شنبه 26 فروردین 1391 و یکشنبه 27 فروردین 1391 جلو وزارت بهداشت
درود برشرف کسایی که شنبه و یکشنبه میان مثل من.

dr.mona

New member
بابا مونا جان کجای کاری...سمیو اخراشه...بعدشم امتحان میگیرن !! بشین فرزندم و با توکل به به نام خداوند جان و خرد کزين برتر انديشه برنگذرد/ خداوند نام و خداوند جاي خداوند روزي ده رهنماي/ خداوند کيوان و گردان سپهر فروزنده ماه و ناهيد و مهر... خرد را و جان را همي سنجد اوي در انديشه*ي سخته کي گنجد اوي... توانا بود هر که دانا بود ز دانش دل پير برنا بود/ از اين پرده برتر سخن*گاه نيست ز هستي مر انديشه را راه نيست ......درستو بخون و با پشتکاری که داری انشا الله و به امید خداوند قادر و توانا شهریور پاس خواهی شد..

نه , عزیز من دیر نشده...با اطلاعاتی که من گرفتم و صحبتهایی که با آموزش دانشگاهمون داشتم نمره قبولی که بیاد اجازه ی سر کلاس رفتن همه دروس هست...عقب موندن ها هم جبرانی میزارن...افتاده ها تو اکثر دانشگاهها از 3نفر بیشتره که اینم یه امتیاز مثبته...وقتی وزارت بگه قبولید دانشگاه میدونه چکار کنه چرا که قبلا تو این شرایط بودن و وارد اند...
بابا دوستهای من پارسال تو همین شرایط 3هفته بعد عید جواب گرفتن , بخدا که دروغ نیس...پزشکیا مشکلی نداشتن , دندونا که کلینیک میرفتن هم با اینکه 2نفر بودن بازم کارشون حل شد...3هفته از کلاسها رفته بود....
میدونم که خیلی از دانشگاهها هم کورسها از اردیبهشت شروع میشه...یزد , گیلان , تنکابن...."
آخرین چیزی که میمیرد امید است..."

آخرین ویرایش:

hony

New member
من احساس میکنم حتی تو اینجا هم داره حقمون خورده میشه
همیشه بی ادبا برنده ی میدونن
ملاحظه کنید !
پیام افشین حذف نمیشه اما پیام ما.....
از همینجاس که این آقا بیشتر پررو میشه دهنشو وا میکنه
ادمین محترم لطفا شما دیگه عدالت رو برقرار کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خواهشا !!!!!!!!!!!!!!
amir jan niazi nis aslan tavajoh koni va javab bedi...yadete ke man az hame bishtar javabe in agha ro midadam ama vahti moshakhase ke mikhad khod namai kone niazi nistesh hatta kochiktarin javabi bedi...doostan azatoon KHAHESH mikonam aslan javabe ishono nadin khahesh mikonam azatoon

dr.mona

New member
پیداش نمیکنی چون من اصلا این حرف رو نزدم....این تصورات منفی شما بوده که اشتباهی عوضی خوندی...زیاد اشتباه میکنی 1بارم گفتی نصیحت! که اصلا اینطور نبود
در ضمن ما دوست بودیم...تازه نیست...معلومه که دوستام مهمن!
نگفتی چرا سر کلاسها میری؟ تو که زیاد میگی نمره نمیدن....چرا خودت پیشگوییهاتو خراب میکنی مگه قرار نبود "چون روی دیدن همکلاسی ها رو نداریم" نریم؟ چی شد زودتر از ما تو کلاس صندلی گرفتی که !!! بابا ای بابا ....

dr.mona

New member
پترس ؟ حالت خوبه؟! دکتر نشدیم اما تا یه جاهایی میتونیم کمکت کنیم اااا...بهر حال سعی کن پست مرتبط با موضوع باشه...میدونی که...
اون بابا هم 1% اگه باورمون شده بود اینهمه جلو وزارت مقاومت نمیکردیم و تا الان پرونده باز نمیموند;)

pezeshki88

New member
بچه ها چرا بیخودی وقتتونو برای بحث کردن با یه بی سروپایی مثل افشین و افشین 2 و afshin و afshin 2 و پترس و ... تلف میکنین اینا که همش یه نفره یه روانی که هدفش جلب توجه و تلف کردن وقته .

بچه ها اصلا نه پست هاشو بخونین نه جوابشو بدین انگار که نمیبینینش و تحریمش کنین تا بسوزه.

آخرین ویرایش:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
لطفا فارسی تایپ کنید
ارسالهای فینگلیش حذف میشوند

بالا