گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

infomdmir

New member
من امروز تا الان 7 ساعت خوندم و اگه چشمام یاری کنه تا 12 هم می خونم از دوستان می تونم خواهش کنم برنامه روزانه مطالعه هاشون رو هم بنویسن.

s.ahang

New member
من امروز تا الان 7 ساعت خوندم و اگه چشمام یاری کنه تا 12 هم می خونم از دوستان می تونم خواهش کنم برنامه روزانه مطالعه هاشون رو هم بنویسن.

infomdmir جان من برنامه دقیقی ندارم :25r30wi:ولی از فردا مینویسم
شما هم لطف کن برنامه ات را بنویس.:riz304:

am-ml

New member

سلام ؛تبریک میگم ؛خوب خوندی.
من دفتر برنامه ریزی به روش قلم چی رو توصیه می کنم ؛من البته با این دفتر بعد از فارغ التحصیلی از کارشناسی آشنا شدم و برای کنکور و ... ازش استفاده نکردم ولی توضیحاتی که در مورد نحوه برنامه ریزی و ... داره خیلی مفیده.
البته میتونین از سایت کانون قلم چی هم استفاده کنین اونجا هم در مورد نحوه برنامه ریزی چیزای خیلی مفیدی نوشته.

s.ahang

New member
:riz304:
:riz303: امروز مهمان داشنیم
بنابراین::riz303:
3........بیوشیمی همراه تست
1/30.....زبان

آخرین ویرایش:

daruosh

New member
هدف این پست چیه
اونهایی که می تونند بیشتر از 5 ساعت در روز مطالعه کنند نمیشه بیان و بگند چه طوری مطالعه می کنند
من هر کاری می کنم نمیتونم

infomdmir

New member
هدف این پست چیه
اونهایی که می تونند بیشتر از 5 ساعت در روز مطالعه کنند نمیشه بیان و بگند چه طوری مطالعه می کنند

با برنامه ریزی دقیق و زمان بندی شده. من کارمند هم هستم ولی از عصر ساعت 5 مطالعه می کنم تا 12 برنامه اصلیمه ولی صبحها رو هم از دست نمی دم و حداقل دو ساعت هم صبحها می خونم . روزهای تعطیل هم 12 ساعت رو پر می کنم

s.ahang

New member
:riz304:
3.... بیوشیمی* 1/30.... زیست* 1/10....زبان* 1.... شیمی

بعد از تلاش و فکر فروان آخرش برنامه ریزی کردم:25r30wi: و البته لطف دوستان:riz304:
انشا... از فردا اگر مشکلی پیش نیومد قراره طبق برنامه ریزی عمل کنم:smilies-azardl (181

s.ahang

New member
هدف این پست چیه

infomdmir درست میگن. خودم وقتی داشتم برنامه ریزی میکردم دیدم چقدر وقت دارم ک ب خوبی ازشون استفاده نمیکنم
البته از همون ابتدا برنامه ریزی سنگین نکن کم کم ساعات مطالعه ات را بالا ببر
ب امید موفقیت
:riz304::riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا