گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hem

New member
سلام
منم 94 هماتو میخوام بدم البته ان شاالله...
لطفا به هم دیگه کمک کنیم
:applause:

shookooh

New member
منم مامایی خوندم میخوام تغذیه شرکت کنم. البته سال 91 شرکت کردم اما با رتبه ی 180 جایی قبول نشدم متاسفانه ! فقط یه چیزی که خیلی دیدم اینجا خیلی از شماها به 504 تکیه میکنید. نمیخوام دلسردتون کنم ولی اصلا بدرد ارشد نمیخوره . روش حساب نکنید . :whistle:

shookooh

New member
بعدشم اینکه هرکسی هر رشته ای که بخواد شرکت کنه میتونه فقط باید اصولی درس بخونه و انگیزه ی بالایی هم داشته باشه . خود من اوایل هیچ چیزی از تغذیه و بیوشیمی نمیدونستم ولی الان از بچه های خود تغذیه بهتر میتونم تست بزنم . کسی رو دلسرد نکنید . موفق باشید همگی . :rose:

Z0HRE

New member
سلام خوبید همگی؟:bunnyearsmiley:

من از فردا شروع میکنم:smilies-azardl (181

avenger.1992

New member
منم مامایی خوندم میخوام تغذیه شرکت کنم. البته سال 91 شرکت کردم اما با رتبه ی 180 جایی قبول نشدم متاسفانه ! فقط یه چیزی که خیلی دیدم اینجا خیلی از شماها به 504 تکیه میکنید. نمیخوام دلسردتون کنم ولی اصلا بدرد ارشد نمیخوره . روش حساب نکنید . :whistle:
میشه بگید چرا؟من هم تافل خوندم هم 504 به نظرم 504 سخت تره
دایره لغات باید بره بالا

mehrshad

New member
بعدشم اینکه هرکسی هر رشته ای که بخواد شرکت کنه میتونه فقط باید اصولی درس بخونه و انگیزه ی بالایی هم داشته باشه . خود من اوایل هیچ چیزی از تغذیه و بیوشیمی نمیدونستم ولی الان از بچه های خود تغذیه بهتر میتونم تست بزنم . کسی رو دلسرد نکنید . موفق باشید همگی . :rose:

bikhial.ziadam motmaen nabash betuni az bachehae taghzie behtar test bezani.

mehrshad

New member

bikhial.ziadam motmaen nabash betuni az bachehae taghzie behtar test bezani.

rahil

New member

اول 504 بعد تافل بعد آیلتس بعد لزگی بعد مدیسن بعد هم فقط متن و مرور
بیشتر علوم پزشکیا همین کارو میکنن و موفق بودن تا حالا
تعجب مبکنم میگید بدرد نمیخوره حتما شما فقط به 504 اکتفا کردید:smiliess (11):

دختر شرقی

New member
درسته نباید فقط روی 504 تکیه کنی اما لازمه کلماتش رو بلد باشی...بیشتر بچه ها وقت نمیکنن 504 رو تموم کنن و برن سراغ کتاب های دیگه .واسه همینه که توی همون 504 میمونن....
نه 504 کافیه و نه تافل...

Z0HRE

New member
خب تابستون شروع شد...حالا کسی هست که یه برنامه ی خوب ارائه بده ایا:smiliess (11):

سلام منم هستم.2روز درس میخونم ولی فقط 2 ساعت خوندم بخاطرمشکلی که دارم .مشکلم حل شه خیلی بیشتر میخونم.من سال اولم وباید حتما قبول شم

midwif.mah

New member
سلام منم میخوام واسه ارشد مامایی بخونم مامایی ها کجااااااااااااااااااااااااان پس؟؟؟؟؟:smilies-azardl (181:bunnyearsmiley:

سلاااااااااااااااااااااام من اومدم با انرژی زیاد :)
خب برنامه چیه؟؟

من علوم آزمایشگاهی رشته ام

simin30

New member
اصل موفقيت

اولين اصل موفقيت اشتياق است- يعني دانستن اينكه چه ميخواهي. اشتياق يعني كاشتن بذر اميد

Z0HRE

New member
دکتر کوچولو بی حالیه بچه ها بخاطر گرماست حتما:tonguesmiley:
h25باید بدونی از کی میخوای شروع کنی:ad54ad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا