گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

*فرناز*

New member
thelittlesun مهمون دارن خونشون و باید حسابی دعواش کنم که ساعت مطالعش پایین اومده ولی آفرینم داره که زبان میخونه هنوز

jonothan

New member
سلام بچه ها من امروز بعد اینکه از سرکار برگشتم نیم ساعت خوابیدم بعد درسیدم تا الان و شام خوردم هووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااا یعنی میشه یه روزی ما اسممون تو قبولی ها باشه

mw.ashel

New member
سلام دوستان.منم امروز چون عصری وقتم آزاد بود تا الان 6 ساعت درسیدم.

mw.ashel

New member
سلام بچه ها من امروز بعد اینکه از سرکار برگشتم نیم ساعت خوابیدم بعد درسیدم تا الان و شام خوردم هووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااا یعنی میشه یه روزی ما اسممون تو قبولی ها باشه

دوست عزیز ، خوب داری پیش میری و حتما قبول میشی و نتیجه تلاشتو میبینی.:smilies-azardl (113

fate

New member
سلام من امروز صبح 2 ساعت مديريت خوندم ديروز عصر هم نتونستم .خيلي كار داشتم . توي سرويس هم مقداري دوره كردم .
اميدوارم همگي موفق باشيد و خدا قوت از دلگرمي دوستان عزيزم هم ممنون اميدوارم همگي موفق باشيم

scarlet

New member
asal jan, afarin , khob mikhony, man boroneraro mikhonam, chon parastariye jarahi sherkat mikonam va dakheli-jarahi zaribesh 4,albate hamasho na, mabahese mohemo az boroner mikhonam , baghiaro az darsname,ta alan tanafos ro tamum kardam

darya63

New member
سلام دوستای خوبم
من دیروز 5ساعت درسیدم و شبش از سردرد افتادم. اخه صبح زودش ساعت7:30 بیدار شده بودم برا اون بود اخه دارم عادت لنگه ظهر بیدار شدنم و کنار میذارم
امروز هم 7:30بیدار شدم و الانم یه کم سر درد دارم اما تونستم 6 ساعت بخونم:thumbsupsmileyanim:
اما از عصر تا الان فقط کارم تمیز کردن خونه و اشپزی و ظرف شستن و جارو کردن و پاک کردن بود...الان تمام بدنم درد میکنه :(
قابل توجه مجردا قدر لحظاتتونو بدونید و خوب خوب بخونید:riz277:
اما خوشحالم که تونستم 11 صبح بیدار شدنمو به 7:30برسونم.انشالله هرروز همین جور ادامه میدم:1dco2x0p1lilzhfpg1t
به امید قبولی همه مون:thanks:

آخرین ویرایش:

jonothan

New member
سلام بچه ها من امروز بعدظهر خوابیدم خیلی خسته بودم ولی بعدش بلند شدم خوندم و در جبرانش اصلا به اینترنت وصل نشدم و اهنگم گوش ندادم 6 ساعت خوندم

fate

New member
سلام به همگي خسته نباشيد و روز بخير ديروز زبان كنكور سال قبل از passage و vocab كاملا حل كردم و توي G5 نوشتم امروز صبح مرور كردم و همچنين مديريت مقداري از واگر رو خوندم سرعتم پايينه ولي خدا رو شكر خوب ياد گرفتم . واقعا خيلي به درس خوندن علاقه مند شدم . حيف وقتم كمه

bandar

New member
سلام به همگي خسته نباشيد و روز بخير ديروز زبان كنكور سال قبل از passage و vocab كاملا حل كردم و توي G5 نوشتم امروز صبح مرور كردم و همچنين مديريت مقداري از واگر رو خوندم سرعتم پايينه ولي خدا رو شكر خوب ياد گرفتم . واقعا خيلي به درس خوندن علاقه مند شدم . حيف وقتم كمه

خداقوووت . خدا را شکر کن که چنین اراده و پشتکاری داری . کاش منم داشتم . هی .....:smiliess (7):

lmama

New member
سلام من امروز ویلیامز یه فصلشو خوندم یکی بهم کمک کنه من صبح وعصر توم مطبم خیلی خسته میشم آخه کارای خونه هم دارم:21::ad54ad:

maryam_rose2012

New member
سلام
امروز 27 آذره
منم می خوام واسه ارشد مهندسی پزشکی وزارت بهداشت بخونم
تازه میخوام شروع کنم
به نظرتون دیر شده؟
کسی هست کمکم کنه

آخرین ویرایش:

mohsen_rok

New member
سلام
امروز 27 آذره
منم می خوام واسه ارشد مهندسی پزشکی وزارت بهداشت بخونم
تازه میخوام شروع کنم
به نظرتون دیر شده؟
کسی هست کمکم کنه

:thumbsupsmileyanim:بستگی به خودت داره اگه اصولی و منابع درستی رو انتخاب کنی
هنوز وقت هم زیادی میاری

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا