گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parnia

New member
سلام بچه ها...:ad54ad: من بعد از 11 روز موفق شدم 4 فصل ویلیامز بخونم....:thumbsupsmileyanim:
خب اونجوری نگام نکنید....:dadad4: دیگه میخوام تلاشمو بیشتر کنم....از فردا شبم گزارش میدم...:ahi5slcgm04mi8jqqkl

sokout

New member
سلام
این چندروزه خوندن زبان رو کنارنزاشتم.درس سی و پنج 504م.
سیگنال فصل 2 تموم شد.
نیم نگاهی به الک هم انداختم
مدارفصل 3و2 رو نمیتونم سوالاشو حل کنم
اینجوری پیش برم حتما سال 93 به کنکور میرسم:New (6):
دارم دیوونه میشم
خسته م کرده.بعدنگین فلانی چراسیگاری شد؟!:motat:
sb help me again!
سلام خوب داری میخونی
یه کم صبر و حوصله داشته باش
مدار اولش سخته تا دستت را بیوفته
و لِمش دستت بیاد
با این سیگار کلا باید بیخیال کنکور بشی:14:

sokout

New member
سلام بچه ها من چن روزی غیبت داشتم خیلی سرم شلوغ بود تو این چن روز ریاضی مهندسی و معادلات خوندم زبانم به تسلط نسبتا خوبی رو درک مطلب رسیدم واسه واژگانم روزی 20 تا تست میزنم تا رو اینم تسلط پیدا کنم. امروز تا الان 9 ساعت درسیدم اما میخوام رکورد بزنم تا ساعت 2 شب مطالعه ام رو ادامه میدم
خدا قوت
ایشالا که با همین سرعت پایدار بخونی

jonothan

New member
سلام بجه ها من خوب بودم امروز کاش میتونستم خوابمو یه خورده کم کنم خیلی کار سخته اناتومی هم اعصابمو ترکونده:shocked:

fate

New member
بچه ها خيلي اعصابم بهم ميرزه وقتي رو برنامم جلو نميرم
ديروز رفتم خونه عموي شوهرم ( البته با اصرار شوهرم ) خيلي خيلي وقتم گرفته شد ساعت 11 شب اومديم بعدشم كارهاي خونه و غذاي امروز خيلي وقتمو گرفت نتونسم آنچنان خوب بخونم
صبح هم اينقدر خسته بودم كه نتونستم چشمامو باز كنم . خدايا خودت به همه كمك كن .

thelittlesun

New member
باراهنمایی های دوستان به سرم زدسیگاری شدن رو ازسرم بندازم بیرون:idea_majidonline:
دیروز2/5مدارباتمرکزخوندم
زبان درس سی وشش 504
و درس کلاس زبان چون هفته دیگه فاینال دارم:smiliess (13):
دیروزکلی کارخونه انجام دادم وامروز هم کلی کار تو خونه هست که بایدانجام بشه:riz303: شب 10نفری مهمون داریم:4d564ad6:

bandar

New member
خواب آلودگی

سلام و خداقوووووووووت به همگی . من کتاب بیمارستان را تمام کردم . نمیدونم چرا موقع خوندن بی حال میخونم و کسل میشم و خوابم میگیره . چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟ :sadsmiley::sadsmiley:

bacillus.bs

New member
باراهنمایی های دوستان به سرم زدسیگاری شدن رو ازسرم بندازم بیرون:idea_majidonline:
دیروز2/5مدارباتمرکزخوندم
زبان درس سی وشش 504
دیروزکلی کارخونه انجام دادم وامروز هم کلی کار تو خونه هست که بایدانجام بشه:riz303: شب 10نفری مهمون داریم:4d564ad6:
سلام دوست عزیز ترمو چند زبان هستی؟کتابت چیه؟

asal 92

New member
:sad:salam asal jon , movafagh bashi, az roy boroner mikhoni dige, doroste? man kheyli to khondane dakheli-jarahi kondam, mashala u ye hafteii ye ketabo tamom mikony, rozi chan saat mikhony?
سلام نه عزیزم داخل جراحی رو اگه از روبرونربخونی باید کنکور 94 شرکت کنی!من چند تا درسنامه جامع به جای برونر میخونم جاهایی که به مشکل برمیخورم برمیگردم به برونر درضمن ویزه ضریب 5داره اونو از روی رفرنس خوندم ولی داخلی ضریب2داره البته برای ارشدویزه:idea_majidonline:

asal 92

New member
]باراهنمایی های دوستان به سرم زدسیگاری شدن رو ازسرم بندازم بidea_majidonline:
دیروز2/5مدارباتمرکزخوندم
زبان درس سی وشش 504
دیروزکلی کارخونه انجام دادم وامروز هم کلی کار تو خونه هست که بایدانجام بشه:riz303: شب 10نفری مهمون داریم:4d564ad6:[/QUOTE]افرین چیزی نمونده 504روتموم کنی ماشا لاولی وای برمن:14:

thelittlesun

New member
asal92عزیزم توهم اگه هرروزبخونی تموم میشه.من با نرم افزارMaximum نارسیس میخونم.درکنارش کتاب رو هم نگاه میندازم گاهی.:riz304:

alipour

New member
سلام من امروز تا 12 کاراموزی بودم الانم خستم تا ساعت 5 استراحت میکنم از 5تا 1 میخوام فصل 2 سیگنالو مرور کنم و تست بزنم 20 تا تست زبانم باید بزنم بازم ساعت 1 میام که بگم چن ساعت خوندم:smiliess (10):

alipour

New member
سلااااام ساعت 1 شد و من اومدم 7 ساعت تا الان درسیدم اما کمه تا ساعت 2.30 میخوام هنوز بخونم:smilies-azardl (113

fate

New member
آفرين آقاي عليپور
خدا قوت ، اميدوارم موفق باشيد من ديروز عصر يكم درس خوندم 10 صفحه اي مرور لزگي كلا 1.5 شوهvم امروز امتحان داشت بايد خونه ور در حد تيم ملي ساكت نگه مي داشتم . نگهداري بچه با سكوت:smiliess (6): امروز صبح هم ساعت 5 بلند شدم چون ديشب خيلي كار داشتم . خيلي دير خوابيدم . خوب بود خدا رو شكر . اميدوارم همگي موفق باشيد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا