گروه اپیدمیولوژی و آمار زیستی دانشگاه تهران

epi_info

New member
سلام به دوستان عزیز گروه اپیدمیولوژی دانشگاه تهران
از اونجایی که دانشگاه تهران خاطرخواه زیاد داره من از دوستان اپیدمیولوژی که دارن تو این گروه درس میخونن تقاضا دارم بدی ها و خوبی های این گروه رو بهمون از دیدگاه خودشون بگن. چونکه بعضی ها بین انتخاب تهران و شهرستان و خصوصا انتخاب تهران و شهید بهشتی بر سره دوراهی می مونن. یکیش من خودم که دوست ندارم از گروه قبلیم که چیزای بسیار زیادی ازش یاد گرفتم جدا شم و از سوی دیگه اسم دانشگاه تهران هم وسوسه کنندست. پس در راه تصمیم درست مارو یاری کنید و اطلاعات خوب برای تصمیم گیری به من و بقیه دوستان بدید. با تشکر از همه شما
لطفا از کپی و پست مطالب سایت دانشگاه تهران در مورد تاریخچه گروه اپیدمیولوژی خودداری کنید و نظرات و تجربیات خودتون رو بگید

با سلام و عرض ادب
آقا ما که از تهران اومدن خود پشیمون شدیم وقتی اینجا را با شهید بهشتی و در پایین ترین سطح با ایلام مقایسه می کنم خیلی ضعیفتر می بینم اینجارو. گروه اپیدمیولوژی دانشگاه تهران فوق العاده از نظر عملی ضعیف هستن و از اونجایی که در بحث نمره دهی هم خیلی سرسری نمره میدن و دانشجو هم خودش که نمی خونه تحت این شرایط البته این نظر شخصی من نیس و اکثر بچه ها اینجوری هستن و فقط بخاطر اینکه اسم دانشگاه تهران تو مدرک میاد ضعیف بودن گروه توجیه میشه.
تمامی دوستانی که قصد یاد گرفتن رو دارن بی خیال تهران بش چون اینجا حتی روش تحقیق تئوری هم یاد نمی گیره دانشجو و اگه کسی کاری می کنه بخاطر دانسته های خودشه نه تهران
من اگه قصد ادامه تحصیل داشته باشم برای همیشه دانشگاه تهران را ترک خواهم کرد و به شهرستانا میرم احتمالا...... جان از بچه ها داشتم می پرسیدم واقعا عالیه کار دکتر سوری و اساتیدتون سعی کن همونجا بمون و بی خیال تهران شو

آخرین ویرایش توسط مدیر:

epi_info

New member
با سلام و عرض ادب
آقا ما که از تهران اومدن خود پشیمون شدیم وقتی اینجا را با شهید بهشتی و در پایین ترین سطح با ایلام مقایسه می کنم خیلی ضعیفتر می بینم اینجارو. گروه اپیدمیولوژی دانشگاه تهران فوق العاده از نظر عملی ضعیف هستن و از اونجایی که در بحث نمره دهی هم خیلی سرسری نمره میدن و دانشجو هم خودش که نمی خونه تحت این شرایط البته این نظر شخصی من نیس و اکثر بچه ها اینجوری هستن و فقط بخاطر اینکه اسم دانشگاه تهران تو مدرک میاد ضعیف بودن گروه توجیه میشه.
تمامی دوستانی که قصد یاد گرفتن رو دارن بی خیال تهران بش چون اینجا حتی روش تحقیق تئوری هم یاد نمی گیره دانشجو و اگه کسی کاری می کنه بخاطر دانسته های خودشه نه تهران
من اگه قصد ادامه تحصیل داشته باشم برای همیشه دانشگاه تهران را ترک خواهم کرد و به شهرستانا میرم احتمالا...... جان از بچه ها داشتم می پرسیدم واقعا عالیه کار دکتر سوری و اساتیدتون سعی کن همونجا بمون و بی خیال تهران شو
سلام عباس جان. والا اون روز گفتی آمار 3 بهتون نگفتن شوکه شدم. ما تو آمار 3 متاآنالیز، شبیه سازی آماری، رگرسیون لوجستیک، تحلیل مطالعه مورد همگروهی، تحلیل نمودار راک و شاخص های روایی پایایی و ... رو بهمون گفتند و حتی به صورت عملی تو سایت کامپیوتر دونه دونه انجام دادیم. تازه خود دکتر شخصا اومد درس گفت نه دانشجو. خودمم هم تهران داره از چشم می افته ولی هنوز دو دلم. ما اینجا دانشجوی دکترامون مقاله اش تو امریکن ژورنال اپیدمیولوژی با ایمپکت 5 و ژورنال دیابت با ایمپکت 10 چاپ شد و دفاع کرد ولی بچه های دکترای دانشگاه تهران با یدونه مقاله فارسی دیدم دفاع کرده. به هرحال ممنون از راهنماییت

epi_info

New member
با سلام و عرض ادب
سلام عباس جان. والا اون روز گفتی آمار 3 بهتون نگفتن شوکه شدم. ما تو آمار 3 متاآنالیز، شبیه سازی آماری، رگرسیون لوجستیک، تحلیل مطالعه مورد همگروهی، تحلیل نمودار راک و شاخص های روایی پایایی و ... رو بهمون گفتند و حتی به صورت عملی تو سایت کامپیوتر دونه دونه انجام دادیم. تازه خود دکتر شخصا اومد درس گفت نه دانشجو. خودمم هم تهران داره از چشم می افته ولی هنوز دو دلم. ما اینجا دانشجوی دکترامون مقاله اش تو امریکن ژورنال اپیدمیولوژی با ایمپکت 5 و ژورنال دیابت با ایمپکت 10 چاپ شد و دفاع کرد ولی بچه های دکترای دانشگاه تهران با یدونه مقاله فارسی دیدم دفاع کرده. به هرحال ممنون از راهنماییت

epi_info

New member
خداییش حیف شد تو تهران قبول شدی چون مثل دانشگاه تهرانی ها غرور کاذب نداری. تو اینجا بهتر پیشرفت می کردی. البته امسال اینجا هم تعداد دانشجو رو زیاد کردن گند زدن بهش.

epi_info

New member
تقصیر مدیر گروهتونه. مدیرگروهتون بسیار آدم بی منطقیه و فکر میکنه از اونجای فیل افتاده. در صورتی که هیچی نداره. با چندتا مقاله فارسی و مکیدن خون دانشجو استاد تمامیشو گرفت بخدا. مجله اپیدمیولوژِی ایران رو نگاه کن ببین چه گندی زدن بهش. تو این مجله فقط اسم هاست که سنگینی میکنه نه دانش. پره غلط و اشتباه است مقاله هاش. هم غلط تایپیی هم جدول کشیدن و هم علمی. به خاطره همین چیزاست که تمایلی به تهران ندارم.

بی ریا

تقصیر مدیر گروهتونه. مدیرگروهتون بسیار آدم بی منطقیه و فکر میکنه از اونجای فیل افتاده. در صورتی که هیچی نداره. با چندتا مقاله فارسی و مکیدن خون دانشجو استاد تمامیشو گرفت بخدا. مجله اپیدمیولوژِی ایران رو نگاه کن ببین چه گندی زدن بهش. تو این مجله فقط اسم هاست که سنگینی میکنه نه دانش. پره غلط و اشتباه است مقاله هاش. هم غلط تایپیی هم جدول کشیدن و هم علمی. به خاطره همین چیزاست که تمایلی به تهران ندارم.

عزیز جان "غرور" تنها چیزی ست که باعث میشه جلوی پیشرفت آدما گرفته بشه و کسایی که مغرورن فقط باعث خراب شدن خودشون میشن. شکر خدا از اول مغرور نبودم و الان نیستم چون واقعا چیزی ندام که مغرور باشم بهش. نه عزیزم اینجا خبری از آمار 3 نیست تازه اون آ»ار 2 هم که پاس کردیم خیلی خیلی تئوری و بچه های دکتری آمار گفتن بهمون و در نهایت چیزی یاد نگرفتیم و سواد آمارمون همون چیزیه که واسه ارشد خونده بودیم. خیلی دلگیرم از گروه اپید اینجا من خیلی برنامه خوبی واسه ارشد داشتم که همش تباه شد اینجا ای کاش می تونستم در مهظر دکتر صبور باشم چون می شناختم از قبل بقیه رو که نمیشناسم ولی تعریفشون رو شنیدم خوش به حالتون....
در هر صورت ما که تلاشامون رو می کنیم خدا شاهد و ناظر بر اعمالمونه برای تو عزیز هم ار ته دل آرزوی موفقیت می کنم و البتده از ته دل دعا می کنم تهران قبول نشی و شهید بهشتی قبول شی......
دو ترمه درسامون تموم شد حتی روش تحقیق تئوری هم درست حسابی یادمون ندادن چ برسه متاآنالیز و رگرسیون و .... تنها چیزی که دکتر هلاکویی یادمون داد قدرت حرف زدن خوب بود که اونم فک کنم همه جایی می شد یاد گرفت و الا از نظر علمی تهران صفره صفره خود دکتر هم اقرار کرد و گفت ک ما اینکار رو می کنیم تا دانشجوا بی خیال تهران شن و برن شهرستانا اینم توجیه منطقی ایشون بود:smiliess (11):
اگه دوستانی این کامنت منو خوندن به حساب دل پری من از تهران نذارن می تونید سوال کنید از کسایی که تهران هستن و البته شاید غرورشون نذاره راستشو بگن واسه همین از کسایی مثل خانم دکتر اکبرپور و دکتر بختیاری که ارشد رو شهید بهشتی بودن و الان دکتری اینجان بپرسید که راسشتو حتما میگن.....
برای همه کسانی که به موفقیت می اندیشند تو رشتمون آرزوی موفقیت می کنم و مارو هم دعا کنید دوستان

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بحث ما در مورد اپیدمیولوژی و اساتید اپید هستش...... نمی تونم در خصوص آماری ها نظر بدم با عرض معذرت

آقایون میشه لطف کنید و بگید به ترتیب چه شهرهایی را انتخاب کنیم و چند روز هم دانشگاه میرید از نظر کیفیت و ... دانشگاه لااقل این بحث پر ثمرتر میشه

من تهران زندگی میکنم

یک سوال دیگه برای یکی مثل من که 10 سالی لای هیچ کتابی را باز نکرده چقدر باید بخونه تا قبول شه لازم به ذکر است که من اصلا هیچی از آمار هم نمی دونم

این های کنکور چطوره کدومش بهتره جواب میده برم ثبت نام کنم

من دانشجوی کارشناسی بهداشت عمومی شهید بهشتی فارغ التحصیل 79 هستم:thanks:

لطفا راهنمایی کنید

بالا