گردهمایی داوطلبان ارشد مدیریت و اقتصاد بهداشت برای درخواست رسیدگی به گزینه الف

N@RVIN

Well-known member
دامون گرامی ببخشید من نبودم خب پیامتون رو هم ندیدم همونطور که دااش کینز جواب داد ..شما با سهمیه کار نداشته باش ..این رتبه ها یکیه و ملاکم همون رتبه در سهمیه ست .سهمیه شما هم که ازاده پس دیگه نگرانی نداره .چون من تجربه خودم دیدم مثلا اگر قراره 8 نفر روزانه قبول شن 9 نفر سر کلا..س بوده و اون یه نفر اضافی ام سهمیه رزمنده داشته پس اونا تکلیفشون جداس و شما نگران اونا نباش اصلا

در ضمن با این رتبه شما اصولا باید قبول بشی ..فقط به نظر من شهری رو که میخوای قبول شی اول انتخاب کن ترجیحا شهر محل زندگی یا نزدیکش.چون خیلی ساز و کار این ازمون معلوم نیس که ایا قبول شدن فقط بر اساس اخذ حد نصاب نمره س یا نحوه انتخاب شهر و انتخابهای اولم روش تاثیر میذاره.

اگر خلی راغب به انتخاب شهر تهران هستی اول تهران رو انتخاب کن بعد شهر محل زندگی ( این نظر منه )

موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

damoon1356

New member
2015-07-06 18.56.26.pngبچه ها این انتخاب منه خوبه

- - - Updated - - -

بچه ها این طوری خوبه خونمون سمنانه

damoon1356

New member
آزاد تهران یا شمال رفتن برای من خیلی با صرفه تر از دولتی شیراز یا اهواز رفتنه درسته؟

N@RVIN

Well-known member
مشاهده فایل‌پیوست 8196بچه ها این انتخاب منه خوبه

- - - Updated - - -

بچه ها این طوری خوبه خونمون سمنانه

انتخاب شهرت خوبه ..میتونستی بعد از تهران قزوینم بزنی اونم نزدیکه البته فکر کنم راهش تا شهرتون با مشهد و اصفهان برابری کنه.

این ضرفیت بر مازادم فکر کنم امسال اضافه شده ..شهریه می گیرن یا همون شبانه ست اسمشو عوض کردن..فقط نمیدونم این مازاد بر ضرفیتم مثل روزانه اگه ازش قبول بشی و نری محرومیت داره یا نه.

damoon1356

New member
مهم مهم تو رو خدا جواب بدین میشه در آزمون دو یا چند نفر رتبه مشابه مثلا 60 داشته باشند
خیلی نگرانم داداش کینز یا داداش ناروین زودتر جواب بدین

damoon1356

New member
داداشای گلم تو رو خدا زودتر جواب بدین دارم از استرس میمیرم!!!!!!!

کینز

New member
سلام داداش:)
پارسال توی رشته ی اقتصاد بهداشت دوتا رتبه28بودن دوتاشونم اصفهان قبول شدن.فکر کنم رتبه مشابه باشه البته رتبه توی سهمیه فکر میکنم مشابه باشن وگرنه رتبه کل باید با هم فرق داشته باشن
انقدر نگران نباشید قبولید انشالا:)

staabbodij

New member
سلام به همه دوستان
فرم بررسی نتیجه آزمون تو سایت قرار گرفته.
می تونید به این شیوه تعیین رتبه بندی بر اساس تراز -که از نمره به تراز یکباره و بدون اطلاع هنگام ثبت نام تغییر کرد- اعتراض بگذارید. لطفا حتما این کارو بکنید.
بنده خودم با مرکز سنجش آموزش پزشکی تماس گرفتم، گفتن تو فرم بررسی نتیجه آزمون اعتراض بگذارید.
مطمین باشید که تاثیر میذاره.
هرچی تعداد نفرات زیادتر باشه بهتره.
شماره های ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی:
81452808-81452574-81452575 با کد تهران021
میتونید به آدرس های
arshad94@sanjeshp.ir
info@sanjeshp.ir
هم متن اعتراضی خودتون رو بفرستید.
باتشکر

N@RVIN

Well-known member
مهم مهم تو رو خدا جواب بدین میشه در آزمون دو یا چند نفر رتبه مشابه مثلا 60 داشته باشند
خیلی نگرانم داداش کینز یا داداش ناروین زودتر جواب بدین

داداش دامون چقد استرس داری

ببین وقتی رتبه ها یکی میشه اون موقع معدل و سهمیه اینا تاثیر میذاره..مثلا وقتی دو نفر 20 شدن اونیکی که معدلش بالاتره احتمال قبولیش بیشتره

ولی در کل اینا مهم نیست چقد شما حساس شدین

damoon1356

New member
داداش دامون چقد استرس داری

ببین وقتی رتبه ها یکی میشه اون موقع معدل و سهمیه اینا تاثیر میذاره..مثلا وقتی دو نفر 20 شدن اونیکی که معدلش بالاتره احتمال قبولیش بیشتره

ولی در کل اینا مهم نیست چقد شما حساس شدین

مرسی داداش ولی حساسیتم بخاطر زحمتایی که کشیدم

damoon1356

New member
با تشکر از همه دوستان امروز زنگ زدم سازمان سنجش و با کلی بدبختی با قسمت کامپیوتر صحبت کردم اون آقا گفت ملاک همون رتبه کله و 71 یعنی 70 نفر جلوتر از شما هستند و مثلا اگر دو رتبه 44 داشته باشیم رتبه بعد از اون دو تا 46 نه 45 پس این اصلش است.

farii

New member
بعد جریان دوره مازاد با شهریه چیه همون پردیس بین الملله یا اینکه شبانه است و آیا کلاساش با روزانه هاست و شهریه اش حدودا چقدره؟

دوست عزیز دوره ی مازاد با شهریه دقیقا همون بین الملل هستش که معمولا تو اکثر دانشگاه ها دو تا سه نفر اینجوری پذیرفته میشن و کلاساشون هم با همون دانشجوهای روزانه ست که حدودا ترمی هشت نه تومن شهریه پرداخت میکنن،شما با این رتبه مطمئنا روزانه قبول میشید ولی همه ی شهرها رو انتخاب کنید حالا بر اساس اون اولویتهایی که تو ذهنتونه ..

damoon1356

New member
بچه ها انتخاب نهایی این طوری کردم به نظرتدن شانس قبولیم با رتبه 70 کجاست؟2015-08-06 21.12.54.pngمرسی از راهنماییتون

آخرین ویرایش:

farshad25

New member
عجیبه چرا دانشگاه ازاد تهران وساری رو قبل از دولتی ها زدید؟؟؟؟

بنظرم از ازاد ساری رد نمیشه و همونجا قبولید

ولی باید اول دولتی ها رو میزدید چون خدایی حتی اهوازم باشه بازم بهتر از دانشگاه ازاده

ولی خب سلیقه شما اینجوریه... انشالله موفق باشید.:riz304:

damoon1356

New member
من چند نوبت با مشاور این رشته در سنا پزشکی صحبت کردم و ایشون نظرش این بود که دولتی ساری با توجه به جدول سهمیه ها در صفحه 4 یا 5 که آوردم قبولی حالا نمیدونم نظر داداش کینز و ناروین عزیز چیه؟

12500

Member
مگه کینز داداشه؟/:smiliess (11):
به ما گفته بودن ابجیه!!!!

بالا