گذراندن طرح و شرکت در آزمون phd

jo-boy

New member
سلام دوستان
لطفا اگه کسی اطلاعی داره تو این زمینه کمک کنه که
آیا فردی که طرح نرفته(برای رشته های طرح اجباری) اما سربازی داره میتونه 1 بار در آزمون دکترا شرکت کنه یا نه؟؟
از لحاظ سربازیش که طی شرایط خاص میشه اما طرررررررررررح چی؟؟؟؟؟؟
ممنون

f.epid

New member
سلام.تا جایی که من اطلاع دارم اگر هنوز دانشجوی ارشد باشید و فارغ التحصیل نشده باشید و دفاعیه پایان نامتون رو انجام نداده باشید میتونید همون ترم اخر ارشدتون برای دکترا امتحان بدید . فقط همین یکبار رو مجازید که امتحان بدید

f.epid

New member
سلام.تا جایی که من اطلاع دارم اگر هنوز دانشجوی ارشد باشید و فارغ التحصیل نشده باشید و دفاعیه پایان نامتون رو انجام نداده باشید میتونید همون ترم اخر ارشدتون برای دکترا امتحان بدید . فقط همین یکبار رو مجازید که امتحان بدید

f.epid

New member

jo-boy

New member

ممنون دوست عزیز ولی چرا توی دفترچه اینجوری قید نکرده؟؟

jo-boy

New member
باباااااااااااااا یکی یه جواب در خور تامل به ما بددددددده!!!!!

zaragenetic64

New member

یه راه دیگه هم هست میتونی پایان نامتو دفاع نکنی تا سال بعدش که دوباره امتحان بدی فکرکنم!

zaragenetic64

New member
سلام دوستان
لطفا اگه کسی اطلاعی داره تو این زمینه کمک کنه که
آیا فردی که طرح نرفته(برای رشته های طرح اجباری) اما سربازی داره میتونه 1 بار در آزمون دکترا شرکت کنه یا نه؟؟
از لحاظ سربازیش که طی شرایط خاص میشه اما طرررررررررررح چی؟؟؟؟؟؟
ممنون

منم شرایطم مثل شماست یعنی طرح نرفتم ولی دانشجوی ترم اخر حتی اگه مشمول طرح هم باشه میتونه یکبار تو ازمون شرکت کنه .از اداره طرح و اساتیدم پرسیدم و مطمئن شدم

globe

New member
درود برهمگی
یعنی شما منطورتون اینه که حتما باید دانشجوی ترم آخر باشی تا اجازه بدن یکبار شرکت کنی یا میتونی تموم کنی بعد کنکور بدی؟

بالا