گام به گام تا ارشد

mamai86

New member
برا ارشد هر کی بهتره روش خودشو که داره؛ادامه بده.
اما از اصول کلی مطالعه ی مفید هم در عین حال پیروی کنه.
و مهم تر از این..به نوع خوندن خودمون اعتماد داشته باشیم.شما چی فکر می کنین؟:tonguesmiley:

vb2

New member
بچه ها دفترچه اومد بی زحمت یه خبر بدیننن قرار بوده امروز یعنی 17/11/90 بیاد ولی نیومده هنوز:New (6):

mamai86

New member
سلام عاطفه جون.
آره عزیزم میتونی.من خودم ترم 5 بودم ثبت نام کردم.مدارکم کامل نبود با این حال کارتم اومد سر جلسه هم رفتم.رتبه م هم مثل همه اعلام شد.اتفاقا تجربه ی بسیار خوبیه
بهت توصیه می کنم ثبت نام کنی
یه سوال:
من که ترم 5 هستم میتونم کنکور امسال رو شرکت کنم؟؟
اگه میتونم ، اگه قبول بشم وضعیتم چطوری میشه ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!(یعنی نمیتونم که برم دانشگاه رزرو که نمیشه کرد،میشه؟)
انگار حالا قبول شدم !! دعوتنامه واسم فرستادن!! :sdasdasd:

firoozeh

New member
سلام بچه ها اینو شنیدین که از کارشناسی میشه یه ازمون واسه پزشکی داد میخواستم بدونم صحت دارد؟؟؟؟؟؟؟؟

mamai86

New member
بچه ها
تو این روزای باقی مونده، هرچی بهتر بخونیم ارتباط مستقیم با نتیجه ی آزمون ارشد داره:4d564ad6::a2d3:پس عزمتونو بیشتر جزم کنین

tahmine

New member
سلام بچه ها،واسه ارشد مؤسسه ی خوب سراغ ندارین؟
خیلی واسم مهمه سال اول قبول بشم

KAVIN

New member
بچه ها می خوام ارشد تغییر رشته بدم به دو دلیل:1.تعداد کتابا زیاده و مشکل 2.ظرفیت قبولی کمه و ازاد نداریم:21:راهنمایی کنید:ahi5slcgm04mi8jqqkl

vb2

New member
به نظرم خوندن اون کتابا زیادم مشکل نیستناااااااااااااااااااا فقط دور اول سخته بخدا دور دوم میفتی رو دور لذت خوندن کتابای رشته خودت خیلی بیشتره لااقل میفهمی مطالبشو ویلیامزا که اصلا سخت نیستن میمونه نوزاد و جنین که سخته که اونام با دور اول حل میشه

نواک واسه بچه های مامایی غوله ولی اونم که همه فصلاشو نمیخواد با این مطالبی که ما نوشتیم تو سایت میتونی بفهمی کدوم فصلا مهمترن و رو اونا بیشتر تمرکز کنی منم قبل شروع کردن فکر میکردم کی میخواد اینلرو شروع کنه بعد که میخونی میفتی تو راهش میبینی که اونقدام بد نیست

vb2

New member
من ویدا هستم کتاب حرف اولو میزنه در کنارش جزوه معتبر

yasamin2

New member
سلام بچه ها من ترم4 هستم و خیلی دوست دارم ارشد سال اول قبول شم میخوام شروع کنم به درس خوندن لطفا راهنماییم کنید که اول از کجا شروع کنم از کدوم درس
مرسی

بالا