گالری عکس بانوان(انتظارات،فرهنگ،حجا? ?،ورزش،...)

varia

Well-known member
65980264509607686144.jpg

94524462397244335387.jpg

sa@@ra

New member
میدونم کوتاهن ولی میشه بلند باشه ولی برا مسافت که تو ماشین میشینی خوبه البته نظر منه شاید خیلیا دوس نداشته باشن بپوشن ولی خوشگله
من که خودم عاشق اینحور مانتوهام ولی تو تهرات فقط میتونیم تو ماشین بپوشیم تو پارکا و کوه هم به لطف گشت عزیز ارشاد دیگه نمیشه باید با گونی بریم

am-ml

New member
اتفاقا خیلی هم خوبه . مدل ایرانی اسلامی هست :auizz3ffy9vla57584x

مدل اسلام ایرانی فکر کنم صحیح تر باشه؛اینا فقط موهاشون رو پوشوندن .
البته مدل مانتوها خوشگلن و مناسب هستن ولی اونم برای کسایی که حد اقل بالای 170 قدشون باشه وگرنه زار میزنه به تن آدم.

am-ml

New member
حضور اولین وزنه بردار زن محجبه در مسابقات جهانی
16/8/1390-19:30
print.gif
email.gif

نخستین روز از هفتاد و نهمین دوره رقابت های وزنه برداری قهرمانی جهان در پاریس یکی از مهمترین اتفاق های ورزشی برای زنان ورزشکار جهان اسلام رخ داد و برای نخستین بار در تاریخ این رشته ورزشی، یک زن مسلمان با حجاب کامل اسلامی در صحنه رقابتها حاضر شد و با حریفان خود رقابت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، کلثوم بی نظیر عبدالله وزنه بردار پاکستانی الاصل است که در آمریکا به دنیا آمده و در این کشور نیز زندگی می کند. او برای نخستین بار چند ماه پیش پس از مجوز رسمی فدراسیون بین المللی در مسابقه های داخلی آمریکا شرکت کرد، اما برای حضور در مسابقه های جهانی به دلیل رکوردهای پائینش جایی در تیم ملی آمریکا نداشت، برای همین تصمیم گرفت برای کشور اصلی اش یعنی پاکستان در این رقابت ها شرکت کند. او در رقابتهای وزن 48 کیلوگرم با مجموع 92 کیلوگرم بیست و شوم شد تا عنوان نخستین وزنه بردار محجبه نامش در تاریخ رقابت های جهانی وزنه برداری ثبت شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا