کنکور 94 مشاوره در مامایی

پونهه

New member
بله مامان محیای عزیز منظورم94 فقط میخاستم بدونم تنها خودم زبانو بخونم کافیه یا همزمان کلاسم برم ممنون بابت راهنماییتون

عزیزی

New member
سلام بچهه ها منم امسال میخوام تو این رشته شرکت کنم و به کمک شما عزیزان نیاز دارم

عزیزی

New member
ی سوال داشتم:تو سایت منابع بهداشت رو کتابای دکترشجاعی تهرانی معرفی کردن ولی از هر کی میپرسم میگه کتاب سوسن پارسا رو بخون راهنماییه شما چیه؟

mw.ashel

New member
11334835701383966565.jpg

r-midwife

New member
ی سوال داشتم:تو سایت منابع بهداشت رو کتابای دکترشجاعی تهرانی معرفی کردن ولی از هر کی میپرسم میگه کتاب سوسن پارسا رو بخون راهنماییه شما چیه؟
سلام
من امسال 85 شدم.بهداشت رو 50 زدم.سوسن پارساو دستوالعمل های جدید که در مراکز بهداشت موجود هست رو بخون.

سلام دوستان یک مدتی نتونستم بیام راستش دنبال کار بودم اما ...
بچه ها نا امیدم وضعیت کار مامایی خیلی خرابه برای ادامه دادن این رشته مرددم
شماها با چه انگیزه ای ادامه میدید لطفا بمنم یکم دلداری بدید

سلیله

New member
سلام دوستان کسی هست ک اماده بشه برای ارشد 94 بیاید بازهم بهم کمک کنیم مثل بچهای دوره قبل موفق بشیم اونا همگی سرشون شلوغ شده خداروشکر مشغول ترم اولن....
بیاید کنارهم باشیم تا موفقیت در ارشد 94
بسم الله

fatyy

New member
سلام دوستان اینکه رشته مامای با مشاوره در مامایی یکی شدن یعنی چی؟یعنی باید جنین و داخلی هم بخونییم؟کسی میتونه برام توضیح بده؟

mw.ashel

New member
سلام دوستان اینکه رشته مامای با مشاوره در مامایی یکی شدن یعنی چی؟یعنی باید جنین و داخلی هم بخونییم؟کسی میتونه برام توضیح بده؟

همکاران محترم دقت کنند که میتونند در هر دو گروه آزمون بدهند ولی اگر صرفا رشته مشاوره در مامایی شرکت میکنید ، نیازی نیست که منابع ازمون مامایی رو مطالعه کنید و فقط منابع رشته مشاوره در مامایی رو مطالعه نماید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکارانم

سلام

سلام.ارشدمامایی,اگه بخونم، خوبه,دانشجوی ترم ۴هستم.من نمیدونم چرا توی دفترچه کنکور ارشد جنین رو زده بود,مگه جنین فقط دکترایش نیست...؟(*^__^*) 嘻嘻……:- بهداشت باروری چطور؟؟؟

maryam1368

New member
سلام دوستان کسی هست ک اماده بشه برای ارشد 94 بیاید بازهم بهم کمک کنیم مثل بچهای دوره قبل موفق بشیم اونا همگی سرشون شلوغ شده خداروشکر مشغول ترم اولن....
بیاید کنارهم باشیم تا موفقیت در ارشد 94
بسم الله

سلام عزیزم برات آرزوی موفقیت میکنم ایشالله که امسال حتما قبول میشی.من ترم اولم خدارو شکر گذشت.

لیلا68

New member
بچه ها کسی خبر داره طرح مامایی تمدید خورده یا نه؟کی تمدید میخوره؟سراسری یا نه؟

سلام دوستان عزیز.منم تصمیم دارم که از همین الان ارشدو شروع کنم ولی نمیدونم باید چقدر بخونم خواهشا کسی از درصدای قبولی مشاوره در مامایی خبر داره؟

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان
16.gif

این آخرین شانس و احتمالن تلاش برای عوض کردن تاریخ آزمون هاست.
لطفن هرکی هرکاری از دستش بر میاد دریغ نکنه، هرچقدر می تونید تماس بگیرید.

ببینید پارسال ادمین یه همچین تاپیکی رو زدن:
اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

با اعتراضی که بچه های پارسالی کردن تاریخ افتاد به 22 و 23 خرداد.
امسال هم همینطور، باید اعتراض کنید تا نتیجه بده، ولی اصلن رو تغییر کردن زمانش حساب باز نکنید و سخت بخونید.

من خودم به شخصه نمی خوام تاریخش عوض بشه چون دیگه حوصله ندارم، هنوز خیلی عقبم ولی میخوام هرچه زودتر تموم شه راحت شم.
ولی از فردا با 4تا خط موبایل و ثابت هی تماس میگیرم باهاشون. شما هم اگه میخواین تاریخ عوض بشه به دوست و آشنا و فامیل و همه اطلاع بدید که فقط و فقط تماس بگیرین با شماره های:
81452052
81452574
81452575
دفتر پورکاظمی 81453309
کارشناس آزمون ارشد خانم اسد برقی 81453243

ریمایندر رو گوشیتون سیو کنید 1 ساعت یه بار زنگ بزنید.

زنگ که میزنید جواب نمیدن ناامید نشین، باز زنگ بزنید.
هرکی تلفن رو برداشت بگین به تاریخ آزمون اعتراض دارین، واسه چی گذاشتینش 1 خرداد!!
28 خرداد اول رمضونه، فوقش 2 روز آزمون سراسری هست و 1 روزش هم استخدامی. اینا بهونشونه چون میخوان آزمون رو سریعتر برگزار کنن برن دنبال خوشی.
22 خرداد هم نشه 20، 19، 18 خرداد هم می تونن بندازن. فقط باید جدی باشین تا بفهمن اعتراضتون جدیه.

یه خواهش دیگه؛
نگین که ولش حالا بچه ها تماس میگیرن، معرفت داشته باشین و همه تماس بگیرین.

فقط جدی باشید، هر روز تماس بگیرید. بچه های ارشد پارسال و امسال و هرسال و اینجا و اونجا هیچکی واستون دل نمی سوزونه جز خودتون، پس جدی باشید.
بین دوستان و پدر و مادر و فامیل و همه اطلاع رسانی کنید که تا اونجایی که راه داره حجم تماس ها افزایش پیدا کنه.

بالا