کنکور دوباره

zeindinho

New member
خب یه مدت سردرگم بودم مشورت کردم بعد تصمیم گرفتم الانم تصمیم قطعی ارشد دارم اونم ایمنی

zeindinho

New member
کنکور دوباره(تصمیم نهایی)

خیلی تاپیک ایجاد کردم اما واقعا ب مشورت همه احتیاج داشتم به هر حال اینجا یه جایی هست که ماها میتونیم به هم کمک کنیم
از کمک همه ممنونم که نظر دادن من تا قبل از اومدن نتایج لیسانس به پزشکی به این ازمون فکر میکردم که خب وقتی نتایج اومد اکثرا شاکی بودن البته نمیخوام اونایی که برا سال اینده این ازمون تصمیم گرفتن را نا امید کنم یا خدایی نکرده به پزشکای محترم توهینی کرده باشم نه اصلا اینطور نیست
بعدشم به کنکور دوباره فکر کردم که بعد از لیسانسم دوباره برم برا پزشکی کنکور بدم که دوستای خوبم گفتن واحدهارا تطابق نمیدن و خلاصه نتیجه این شد که ارشدمو بخونم چون عمر ادم دیگه بر نمیگرده و من با ارشد و دکترا به هدفم خواهم رسید از همه دوستایی که علاقه به کارای تحقیقاتی دارن هم خواهش میکنم که یباین از حالا پله به پله باهم پیش بریم و از مقاله های ساده کار را شروع کنیم
بازم ممنونم و انشالا همگی موفق باشین:riz304:

eli_d

New member
سلام دوستان من هم میخوام مجددا در کنکور سراسری شرکت کنم برای قبولی در دکترای حرفه ای ، کسی هست که بخواد با هم درس بخونیم؟؟؟ آی دی من در پروفایلم هست.

maha-b

New member
سلام خدمت دوستای عزیز
من از تازه واردها هستم.از دوستان محترم تقاضای راهنمایی دارم، البته با خوندن نظرات شما تا اندازه ای ابهاماتم رفع شده. اما خب دوست داشتم سوالم رو مطرح کنم:
من فارغ التحصیل ارشد بیولوژی از دانشگاه دولتی روزانه هستم. از همان ابتدا خیلی علاقه مند بودم که وارد پزشکی بشم...ولی آن زمان امکان شرکت مجدد در کنکور سراسری نبود و به اجبار ارشد بیولوژی خوندم.آیا با این شرایط میتونم دانشگاه آزاد پزشکی بخونم؟ رشته های کارشناسی علوم پزشکی سراسری رو چطور؟ ( با توجه به اینکه در دفترچه آزمون قید شده هر داوطلب در دو نوبت حق قبولی در آزمون دارد)

آخرین ویرایش:

eli_d

New member
ماهای عزیز سلام
شما میتونید اگر مشمول قانون طرح نباشید آزمون کنکور رو شرکت کنید هم سراسری و هم آزاد با این تفاوت که شما اگر دوره قبلی رو روزانه خونده باشید و الان هم دانشگاه سراسری قبول شید باید پول بدید به اندازه شهریه شبانه این برای وقتیه که شما کارشناس باشید اگر فوق داشته باشید بنظرم نمیتونید سراسری شرکت کنید اما آزاد میتونید.

موفق باشید.

به نظر من همین حوصله رو صرف دکترای رشته ی خودت کنی بهتره.تازه بعد اینکه پزشکی قبول شدی دردسرت شروع میشه.دیگه پزشکی این ارزش هارو نداره.خودتو اذیت نکن.روی زمین یخی حرکت میکنی.

سبحانی

New member
کسی می دونه واسه کسی که لیسانس گرفته می شه دوباره کنکور سراسری تجربی شرکت کرد؟یا اگه تو رشته های پزشکی و دندون قبول شه وضعیت چه جوریه؟باید شهریه بده؟

missMahsima

New member
کسی می دونه واسه کسی که لیسانس گرفته می شه دوباره کنکور سراسری تجربی شرکت کرد؟یا اگه تو رشته های پزشکی و دندون قبول شه وضعیت چه جوریه؟باید شهریه بده؟

اگه لیسانستون رو روزانه بودین باید شهریه بدین و کمتر از 2 میلیون هست شهریه.
در غیر این صورت نیازی نیست شهریه بدین.

eli_d

New member
بچه ها سلام ی خبر خوب دارم براتون ..... کنکور سراسری از آزاد تفکیک شده ............. هوراااااا :smilies-azardl (113
:28:

- - - Updated - - -

:auizz3ffy9vla57584x:rose:

بروو حالشو ببر.................

eli 72

Member
بچه ها بنظرتون حالا که دوباره ازادو سراسری یکی شده ما چه کنیم؟؟؟اخه یکی نیس به این مسعولین عزیز بگه ما ارزو داریم احساس داریم اخهههههه :sadsmiley: اگه کسی راه حل مناسبی داره بگه..مطمعنم خیلیا مث من هستن که به راهنمایی نیاز دارن :dadad4::rose::rose:

Milad*

New member
ادغام آزاد و سراسری هیچ مهم نیست خیلی هم بدتر شده!!!
خبر بد اینه که الان تاثیر معدل 25 درصد مستقیم شده...
که این واقعا به بعضی ها ظلم میشه...خیلی ها غیرانتفاعی می خونند معدل خوبی میارن خیلی ها هم در دبیرستان ها افتضاح!

a_67

New member
ادغام آزاد و سراسری هیچ مهم نیست خیلی هم بدتر شده!!!
خبر بد اینه که الان تاثیر معدل 25 درصد مستقیم شده...
که این واقعا به بعضی ها ظلم میشه...خیلی ها غیرانتفاعی می خونند معدل خوبی میارن خیلی ها هم در دبیرستان ها افتضاح!
با سلام
دوستان ببینین برای موفقیت باید از فرصت های پیش رو استفاده کرد؛ در نتیجه با فکر کردن و انرژی منفی گرفتن از یه سری واقعیات که شاید به نفع همه نیست نمیشه به موفقیت رسید لااقل از تمام توان فکری و انرژی تون استفاده نمیشه...
ولی خبر خوب اینه که: 75 درصد از کنکور مستقیماً در دست خود خودتون هست...شاید یکی نمره بهش داده باشن ولی خب از طرفی اگر به کسی نمره ی الکی داده شده باشه لزوماً یادگیریش هم مثل نمره ش بالا نیست و اکثرا مواقع پایین هست....یعنی اگر کسی توی اون 25 درصد تقلب کرده باشه به احتمال قوی (در مورد اکثریت صحبت میکنیم...)توی 75 درصد باقی مونده شانس زیادی نداره.
سعی کنید تمرکزتون رو روی 75 درصد باقی مانده که در زمان حال و تا روز کنکور باید اونو بدست بیارید، بذارید...25 درصد معدل موند تو گذشته نمیشه کاریش کرد........به نظر بنده حداقل زمان حال و آینده رو نبایستی از دست داد...خودشم با چی؟ با فکر کردن به گذشته ای که نمیشه کاریش کرد... .
با تشکر

eli 72

Member
الان ی سوال برام پیش اومد؛با ادغام ازادو سراسری بچه هایی که روژانه میخونن،میتونن تو کنکورم شرکت کنن؟؟

Milad*

New member
الان ی سوال برام پیش اومد؛با ادغام ازادو سراسری بچه هایی که روژانه میخونن،میتونن تو کنکورم شرکت کنن؟؟

دوست خودم پارسال مهندسی بهداشت مشهد قبول شد (روزانه) دوباره کنکور داد 20 تا انتخاب داشت قبول نشد 21 امیش که شبانه بود قبول شد! آزاد هم n سال می تونید شرکت کنید

Milad*

New member
با سلام
دوستان ببینین برای موفقیت باید از فرصت های پیش رو استفاده کرد؛ در نتیجه با فکر کردن و انرژی منفی گرفتن از یه سری واقعیات که شاید به نفع همه نیست نمیشه به موفقیت رسید لااقل از تمام توان فکری و انرژی تون استفاده نمیشه...
ولی خبر خوب اینه که: 75 درصد از کنکور مستقیماً در دست خود خودتون هست...شاید یکی نمره بهش داده باشن ولی خب از طرفی اگر به کسی نمره ی الکی داده شده باشه لزوماً یادگیریش هم مثل نمره ش بالا نیست و اکثرا مواقع پایین هست....یعنی اگر کسی توی اون 25 درصد تقلب کرده باشه به احتمال قوی (در مورد اکثریت صحبت میکنیم...)توی 75 درصد باقی مونده شانس زیادی نداره.
سعی کنید تمرکزتون رو روی 75 درصد باقی مانده که در زمان حال و تا روز کنکور باید اونو بدست بیارید، بذارید...25 درصد معدل موند تو گذشته نمیشه کاریش کرد........به نظر بنده حداقل زمان حال و آینده رو نبایستی از دست داد...خودشم با چی؟ با فکر کردن به گذشته ای که نمیشه کاریش کرد... .
با تشکر

مثل اینکه شما از تاثیر 25 درصد تراز و رقابت سخت در رشته ی تجربی با خبر نیستید!!
حداقل تاثیرش پزشکی تهران رو تبدیل به پزشکی شهرستان می کنه
مثل اینکه از تفاوت مدارس پایتخت با شهرتان یا حتی روستاها با خبر نیستید!!!

این قانون فقط برای ظلم به افراد شهرستانی و کم در آمد جامعه می باشد

چون بچه های پایتخت نشین یا حتی شهر هایی مثل قم و مشهد ، اصفهان ، از امکانات تحصیلی بالاتری برخوردار هستن و اشخاصی هم که مدارس غیره انتفاعی و سمپاد هستن از این افراد هم وضعیت خیلی خیلی بهتری دارن در مدارس غیره انتفاعی و سمپاد پر از دانش آموز با معدل 19 یا حتی 20 می باشد ولی در شهرستان وضعیت طور دیگریست!!!

بنده نه می خوام کنکور بدم نه کنکور دارم، این قانون فایده و ضرری برای من نداره! چون هم از رشته ی خودم و هم از دانشگاه خودم راضی هستم! فقط وقتی این بی عدالتی رو می بینم نمی تونم تحمل کنم!!!

من عکس کارنامه ی نهاییم رو ، کارنامه ی کنکورم ، همراه با عکس کارت دانشجویی برای دفتر ارتباط مردمی ریاست جمهوری فرستادم همچنین برای دیوان عالی عدالت کشور...
شما هم تا می تونید اعتراضتون رو به گوش مسئولین برسونید!!!

آخرین ویرایش:

matrix222

New member
بچه ها سلام!
من لیسانسمو گرفتم امسال ارشد روزانه هم قبول شدم بعد 1 ماه انصراف دادم واسه پزشکی!
سربازم تا سال 94!
چون یه بار به دلایلی از پزشکی آزاد انصراف دادم حسرتش به دلم مونده!
حالا واسه سال 94 به هر طریقی که شده میخوام به دستش بیارم!!
ولی استرس زیادی دارم چون تا اون موقع نمیدونم قانون کنکور چی میخواد بشه مخصوصا حالا که دارن هر سال تاثیر معدلو بیشتر و بدتر میکنن!
آومون لیسانس به پزشکی هم با وجودی که شرایطشو دارم معلوم نیس چی به چیه!
در ضمن سربازیمم امریه هست میتونم درس بخونم در کنارش
نظر شما چیه دوستان چیکار کنم؟؟

eli 72

Member
bnazare man adam byd vase khastehash talash kone,,age lazem bod hata risk kone,,,,age nashodm laaghal to hasratesh nmimoni k kash 1bar emthan mikardam!bnazarm hich vaght dir nist,,fght byd bbini chghad eradeo angize dari ta 2bare bargardi samte ktabaye dabirestan,,baghiashm k baz barmigarde b estedado poshtkaret,,!i

matrix222

New member
bnazare man adam byd vase khastehash talash kone,,age lazem bod hata risk kone,,,,age nashodm laaghal to hasratesh nmimoni k kash 1bar emthan mikardam!bnazarm hich vaght dir nist,,fght byd bbini chghad eradeo angize dari ta 2bare bargardi samte ktabaye dabirestan,,baghiashm k baz barmigarde b estedado poshtkaret,,!i[/Q
از لحاظ پشتکار و اراده و استعداد به خودم مطمئنم ! امسالم هرچند که نمیتونم در صورت قبولی هم برم اما واسه آمادگی بیشتر کنکور رو ثبت نام کردم و دارم میخونم ! امیدوارم مسئولین واسه سال 94 تصمیمای عجیب غریب نگیرن دیگه!!

mira kosari

New member
اتفاقآ موفق ميشي ! فقط نياز به تلاش داره ! يكي از دوستاي من همين كار رو سال 90 كرد و دوباره كنكور داد . رتبش شد 300 . الآن هم داره دندونپزشكي ميخونه ! درسا انقدر براش راحت بود كه ديگه تو يادگيريش هيچ مشكلي نداشت !

Azin dostet mitoni bara man ye etelaate koli begiri akhe manam asheghe dandon pezeshkiam

بالا