کلمات مهارت های لزگی برای مامایی ها و استفاده عموم

obstetrician88

New member
مهارت 11 لزگی
98325675387535844848.jpg

76008272571865789620.jpg

26429591230967175403.jpg

مهارت 11 لزگی تمام

آخرین ویرایش:

obstetrician88

New member
مهارت 12 لزگی ...آخرین مهارت کتاب لزگی
53380312907229059410.jpg

86732211531065848976.jpg

مهارت 12 تمام....انشاا...همه موفق باشید

hanas68

New member
سلام ی سوال: دوستان شما از اول خوندن لزگیو شروع کردین ، یا قبلش ی کتابیو برا شرو و مقدمه خوندین؟

obstetrician88

New member
سلام ی سوال: دوستان شما از اول خوندن لزگیو شروع کردین ، یا قبلش ی کتابیو برا شرو و مقدمه خوندین؟

با سلام ..تجربه خودم...از لزگی شروع کردم چون فقط این کنتابو خریده بودم
از 26مرداد شروعش کردم........

ولی پیشنهاد دوستان و تجربهاشون میگه...اول 504 کارکنید...بعد تافل بعد لزگی...چون لزگی سخت تره...................ولی من به شخصه نمیتونستم کتابی رو که پارسال خریده بودم کنار بزارم...مجبور شدم با سختی هاش و همه چیز ساختم و الان که 12 مهارت تموم شده و همزمان زبان ترم 7 تاچستونم و درسای 504 هم شروع کردیم در زبان...میبینم کار خوبی بود.............و کمک خوبی کرد.............
ولی با تجربیات دوستان اگر اولین باره میخاین شروع کنید از 504 شروع کنید...........................
موفق باشید

rojiin

New member
واقعا عالی بود.من الان دیدم .دستتون درد نکنه.چون نتونستم کلمات لزگی توی بست بدو بدو لزگی اومده دانلود کنم حتما از اینجا استفاده میکنم.فقط یه سوال.اینا دیگه کامله؟و دوم اینکه کلمات لغات هر درس هم علاوه بر متنها دراوردین؟یا فقط متن هاست؟

obstetrician88

New member
واقعا عالی بود.من الان دیدم .دستتون درد نکنه.چون نتونستم کلمات لزگی توی بست بدو بدو لزگی اومده دانلود کنم حتما از اینجا استفاده میکنم.فقط یه سوال.اینا دیگه کامله؟و دوم اینکه کلمات لغات هر درس هم علاوه بر متنها دراوردین؟یا فقط متن هاست؟
از اول ب بسم الله هر مهارت.....تا صفحه آخره هر مهارت
موفق باشید

yazdan

New member
با عرض سلام و خسته نباشی به شما

از مهارت 1 تا آخرین مهارتی که فکر کنم 10 هست که گذاشته ام...تک تک کلمات به ترتیب از ب بسم الله شروع هر مهارت بوده.....حتی مثلا مهارت های آخر که میرسیم خیلی کلمت تکراره از مهارت های قبل....باز هم گذاشتم و نوشتم تا شاید مروری برای خودم و بچها باشه...این روش ها را از دبیرستان برای خواندن زبان داشتم....چجوری گذاشته ام که حتی اگر کلمه ای هم میدونستم باشه...چون از اول که این کارو برای خودم شروع کردم تصمصم داشتم به بچهای انجمن هم براشون این کلماتو بزارم چون خیلی از بچها مخصوصا بچهای انجمن مامایی میدونستم نمیرسن بخاطره مشکلاتی که بیان میکردن.....

الا ای و حال از صفحهه آخر این تاپیک رو شروع کنید از مهارت 1 رو گذاشته ام بعضی جاها بعضی صفحاتو فراموش کرده ام که جبران شده و در صفحات بعدی گذاشته شده...
پس فایل ها را در کامپیوتر ذخیره کرده و مهارت به مهارت در پوشه ها=ی خاص ذخیره و روی هر کلمه زوم کرده....شاید سهم کوچکی در کمک به عزیزان باشه
2 مهارته اخر هم انشا...بعدا میزارم . اینکه چک میکنم اگر جایی کم گذاشته باشم آپلود میکنم

موفق باشید

سهم کوچک کدومه؟؟الان ی پا سهام داری براخودت.
دستت دردنکنه وامیدوارم موفق باشی

rojiin

New member
ببخشین مهارت ۵ و ۳ لغاتش کامل نیست .میشه کاملش بگذارین؟ممنون

rojiin

New member
راستی مهارت ۷ لغات ازمون سالهای گذشته اش از سوال ۱۱۱ تا ۱۲۶ معنی لغاتش نیست اما بقیش هست.اگه میشه اینو هم بگذارین ممنون

obstetrician88

New member
راستی مهارت ۷ لغات ازمون سالهای گذشته اش از سوال ۱۱۱ تا ۱۲۶ معنی لغاتش نیست اما بقیش هست.اگه میشه اینو هم بگذارین ممنون

لطفا صفحاتی که میبینید نیست رو برام بفرست تا من اقدام کنم....چون واقعا فرصتشو ندارم از اول بررسی کنم

rojiin

New member
باشه.فعلا لغات از یه منبع دیگه هم بیدا کردم. اگه بازم کامل نبود بهتون میگم که از شما استفاده کنم.

بالا