کدام فصول برای آزمون ارشد زیست فناوری پزشکی باید خوانده شوند؟

سلام. دوستان عزیز من دانشجوی بیوتکنولوژی پزشکی تبریز هستم بهتون توصیه می کنم بهم پیام بدین تا در مورد منابع و چه جوری خوندن راهنماییتون کنم. حیفه منابع بدی بخونین و انرژی تون هدر بره
سلام.خیلی خوشحال میشم بهترین منابع معرفی کنین..

BIO BIOTEC

New member
سلام. دوستان عزیز من دانشجوی بیوتکنولوژی پزشکی تبریز هستم بهتون توصیه می کنم بهم پیام بدین تا در مورد منابع و چه جوری خوندن راهنماییتون کنم. حیفه منابع بدی بخونین و انرژی تون هدر بره

میشه یه کم اطلاعات بدی که همه استفاده کنن

biomar

New member
دوست من، توی تاپیک های قدیمی تر یا صفحات اول تاپیک مطالعه ی گروهی که یه تاپیک درهم و پراکندست! برید خیلی چیزا دستتون میاد.
یا میتونید توی پروفایل ایشون برید و لینک همه ی ارسالهاشون رو ببینید توی تاپیکها و دنبال کنید.
قبلا خیلی چیزا گفته شده و بحث شده توی قسمت های مختلف. بعد اگر نتیجه ی دلخواه رو نگرفتید من یکی در خدمتم اگر کمکی از دستم بربیاد.

Taraa

Well-known member
سلام به همه
کسی میدونه کدوم فصلای زیر رو برا میکروب لازم هست بخونیم؟

ایمونولوژی؟
ویروس؟
قارچ؟
انگل؟
میکروبیولوژی تشخیص پزشکی و کاربردهای بالینی؟

Taraa

Well-known member
بعد یه سوال دیگه:

بخش مولکولی مهمتره و بیشتر ازش سوال میاد یا بخش سلولی؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vahid28

biomar

New member
سلام به همه
کسی میدونه کدوم فصلای زیر رو برا میکروب لازم هست بخونیم؟

ایمونولوژی؟
ویروس؟
قارچ؟
انگل؟
میکروبیولوژی تشخیص پزشکی و کاربردهای بالینی؟

اگر برای بیوتکنولوژی پزشکی میخوایید
ویروس و قارچ و انگل نمیاد فقط باکتری.
فصل های عمومی هم که اوایل هر کتاب میکروبیولوژی اومده خوندنش لازمه.
از ایمونولوژی فکر نکنم سوال بیاد. این فصل بیشتر واسه درک بهتر اصطلاحات ایمونولوژیه که توی فصول دیگه گفته میشه، و برای بهتر یادگرفتن اونها این فصل رو هم بخونید ضرر نمی کنید.
تشخیص پزشکی و کاربرد بالینی رو هم بخونید.
اما تا اونجایی که من میدونم بیشتر از سیستماتیک باکتری ها سوال میاد، همون فصول مربوط به باکتری ها رو خوب بخونید میتونید تعداد زیادی از سوال ها رو جواب بدید.

biomar

New member
بعد یه سوال دیگه:

بخش مولکولی مهمتره و بیشتر ازش سوال میاد یا بخش سلولی؟

به نظر من مولکولی. ولی اومد نیومد داره! بهتره همرو خوب بخونیم واقعا نمیشه پیش بینی کرد. اگر میشه دوستان بیان بگن منم فیض ببرم رستگار بشم!

vahid28

New member
سلولی توی زیست سلولی مولکولی مهمتره
۷۰درصدش سلولیه
اما مولکولی ازش توی بیوشیمی و حتی میکروب سوال میاد

baran-

New member
با میکروب خیلی مشکل دارم، فعلا تصمیم گرفتم جاوتز بخرم + برای کنکور. باز به توصیه ی دوستای همین سایت آموزگار خریدم اما به نظرم به درد نخوره.[/quote]

دوست من ؛جاوتز به تنهایی جواب نمیده برای بهداشت...
کنارش اگه تونستی عباس بهادر رو بخون خیلی خوب طبقه بندی کرده؛من خودم بهادر+جاوتز رو می خونم

Mohammad gh

New member
سلولی توی زیست سلولی مولکولی مهمتره
۷۰درصدش سلولیه
اما مولکولی ازش توی بیوشیمی و حتی میکروب سوال میاد

دوست عزیز اسن نمیشه معلوم کرد ولی تا جایی که سابقه داشته مولکولی بیشتر بوده مخصوصا الان که لودیش تنها منبع هست و تاکیدش بیشتر روی مولکولی هست

آخرین ویرایش:
بالا