کتاب لغات تافل رو با هم تموم کنیم

طی یک هفته چند درس تافل بخونیم؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

kiana

New member
والا می ترسم 500 تا لغت تافل تا آخر کتاب 5000 تا بشه :25r30wi:

kiana

New member
سلام به دوستان شرمنده این چند روز دسترسی به اینترنت نداشتم . نظر سنجی وقتش تموم شده ولی جواب گزینه ها خیلی نزدیک به همه به نظرتون همین 2 تا گروهی که نظر دادن هر کدومشون همون تعداد که می خواستن از درس ها رو بخونن بهتر نیست ؟ لطفا نظر بدید. در ضمن گزارش ندادیدا !!!! :riz277:

love virology

New member
من تازه میخوام لغات 1100 هم بگیرم بخونم میخوام تا 6 7 ماهه دیگه دایره لغاتمو ببرم بالا ولی این لغات تافل خیلی باحاله دمش گرررررررم امیدوارم همگان پیوسته شاد و پیروز باشند

mohsen_1368_m

New member
سلام دوستان
من 3بار نیت کردم که لغات504 بخونم این برنامه ریزی رو کردم
دفعه اول :هفته ای 1 درس که تا درس5 بیشتر نخوندم
دفعه دوم :هفته ای 3 درس همون سه درس اول بیشتر نخوندم
دفعه سوم:هفته ای 5 درس که سر1ماه تمومش کردم(بعضی هفته ها بیشتر از 5درس می خوندم!!!)
بعد بیست روز دیگش کتاب لغات تافل رو هم تموم کردم(به این خاطر زود تموم شد که کلمه تکراری زیاد داره!)
نتیجه گیری به نظر من هر چی طولانی تر بشه تموم کردنش سختتره (مضمنا من هرهفته که می خوندم احتمال داشت که 10-20لغتش بمونه برا هفته بعد ولی
هفته بعد جبرانش میکردم_هفته های اول دوم سخته ولی به بعد راحتتر میشه!!!)
البته همه اینها تجربه شخصیه وممکن شما با این روش نتونید کتابو تموم کنید.

love virology

New member
سلام دوستان
من 3بار نیت کردم که لغات504 بخونم این برنامه ریزی رو کردم
دفعه اول :هفته ای 1 درس که تا درس5 بیشتر نخوندم
دفعه دوم :هفته ای 3 درس همون سه درس اول بیشتر نخوندم
دفعه سوم:هفته ای 5 درس که سر1ماه تمومش کردم(بعضی هفته ها بیشتر از 5درس می خوندم!!!)
بعد بیست روز دیگش کتاب لغات تافل رو هم تموم کردم(به این خاطر زود تموم شد که کلمه تکراری زیاد داره!)
نتیجه گیری به نظر من هر چی طولانی تر بشه تموم کردنش سختتره (مضمنا من هرهفته که می خوندم احتمال داشت که 10-20لغتش بمونه برا هفته بعد ولی
هفته بعد جبرانش میکردم_هفته های اول دوم سخته ولی به بعد راحتتر میشه!!!)
البته همه اینها تجربه شخصیه وممکن شما با این روش نتونید کتابو تموم کنید.

دروووود خو وولک 1 ماهه مو هم میتونوم تمووم کنووم ولی کیفیت میاد پایین ولی تخمین زدووم 3ماهه میشه لغات تافل عالی یاد گرفت باز نظر مو هستش نظر دوستان محتررررم شاد باشید

mohsen_1368_m

New member
دروووود خو وولک 1 ماهه مو هم میتونوم تمووم کنووم ولی کیفیت میاد پایین ولی تخمین زدووم 3ماهه میشه لغات تافل عالی یاد گرفت باز نظر مو هستش نظر دوستان محتررررم شاد باشید

شما یه ماهه تموم کن غصه کیفیت نخور!!
بعد از تموم کردنش شما بلافاصله میاین دنبال متن وپادکست در مورد همون لغات بعد تمام لغات مرور میشه وکیفیتش بهتر میشه!

kiana

New member
من شخصا فکر می کنم که لغات زبان رو آهسته و پیوسته یاد گرفتن بهتره مخصوصا وقتی از روش لایتنر استفاده می کنید

kiana

New member
خب این سه شنبه گزارش ندادید حواستون باشه زمان رو از دست ندید دوستان از این سه شنبه تا سه شنبه هفته بعد درس 5 رو شروع میکنیم طبق نظر خودتون 2 یا 3 درس رو تو این هفته تموم کنید تا طبق برنامه پیش بریم :28:

kiana

New member
دوستان به کجاها رسیدید ؟ من که تا حالا 366 تا لغت فلش کردم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

saeedkhan

New member
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من لغاتو دارم از رو فلش کارت می خونم- چطور میتونم به خود متنها دسترسی پیدا کنم دوستان؟امکانش هست اینجا؟

- - - Updated - - -

خب این سه شنبه گزارش ندادید حواستون باشه زمان رو از دست ندید دوستان از این سه شنبه تا سه شنبه هفته بعد درس 5 رو شروع میکنیم طبق نظر خودتون 2 یا 3 درس رو تو این هفته تموم کنید تا طبق برنامه پیش بریم :28:

سلام کیانای عزیز-
میتونم بپرسم که شما فقط لغاتو از روی فلش کارت می خونید یا دسترسی به خود متنهای تافل هم دارید و اگه دارید چطوری؟
ممنون می شم راهنمایی کنید

kiana

New member
سلام کیانا جان، شما از کی شروع کردی به خوندن کخه الان 366 تارو فلش کردی؟! ...

سلام دوست عزیز من همزمان با این تاپیک شروع کردم الان هم درس 7 رو می خونم ولی چون لغات داخل ریدینگارو هم فلش می کنم یه مقدار زیاد شده :bunnyearsmiley:

kiana

New member
saeedkhan بهتره که از کتاب بخونی فلش کارتا کافی نیستن. متن ها داخل کتاب هست و کلی هم لغت داره عکس کتاب رو تو صفحات قبل گذاشتم.

saeedkhan

New member
saeedkhan بهتره که از کتاب بخونی فلش کارتا کافی نیستن. متن ها داخل کتاب هست و کلی هم لغت داره عکس کتاب رو تو صفحات قبل گذاشتم.

daghighan esme ketab chi hast va male kie? dar zemn kodom safhast man ke paida nakardam__
khili azat mamnonam aziz ke javab dadin

TrueLove90

New member
...

سلام دوستان !
خب من جبران هفته پیش رو کردم !
هم 3 و 4 رو تکمیل کردم ،
هم 5 و 6 رو کامل خوندم و بهتون رسیدمممم :4d564ad6:

...

بالا