کارنامه نتایج مرحله اول دکتری بیوتکنولوژی پزشکی

sheida93

New member
تبریک میگم بچه ها درصدامونو بگیم تا بدونیم حداقل کجا دعوت به مصاحبه میشیم موافقید؟

من که اصلا درصد های خوبی ندارم البته با گفتن درصد ها چیزی مشخص نمیشه من بین بیست نفر از دوستام که خودمو مقایسه کردم نفر دهم بودم متاسفانه

avina

New member
خب شیدا جان اگه درصدای اون دوستتو که بیشتر از هممون زده بدونیم بازم کمکمون میکنه دیگه.

avina

New member
میگم شیدا خانوم کلا 50 نفر اعلام شدند. 20تاشون دوستای شمان؟! چه دوستای درسخونی!

Hamidvet

New member
آخر 2 برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه میشن یا 3 برابر ظرفیت؟! ..

biotechnologist

New member
بچه های ارشد دو ورودی زودتر از ما از 5 نفر 4 تا قبول شدن. انشاا... مصاحبه رو خوب پشت سر بگذارید. یک مدرک زبان درست و حسابی داشته باشید خیلی موثره.:rose:

Hamidvet

New member
بچه های ارشد دو ورودی زودتر از ما از 5 نفر 4 تا قبول شدن. انشاا... مصاحبه رو خوب پشت سر بگذارید. یک مدرک زبان درست و حسابی داشته باشید خیلی موثره.:rose:

من مدرک زبانم با نمره بالاست ؛ یعنی همه چی حلللله؟! :black_eyed:

ali3333

New member
دوستان عزیز من کمی نگران شدم! اینجور که شواهد نشون میده دعوت به مصاحبه های بیوتک از 2 برابر ظرفیت بیشترن، جالبه که اونایی که معترض بودن بیشتریا قبول شدن. احتمال داره واسه دلجویی از معترضین مرحله اول قبول شده اعلام شده باشن تو نتایج نهایی قبول نشیم:33: شایدم من خیلی بدبین شدم!

avina

New member
آره خب ظرفیت پذیرش بین الملل هم هست دیگه. 27 +14 تا بین الملل =41. دوبرابر میشه تا 82!!!!!!!!!

sheida93

New member
دوستان عزیز من کمی نگران شدم! اینجور که شواهد نشون میده دعوت به مصاحبه های بیوتک از 2 برابر ظرفیت بیشترن، جالبه که اونایی که معترض بودن بیشتریا قبول شدن. احتمال داره واسه دلجویی از معترضین مرحله اول قبول شده اعلام شده باشن تو نتایج نهایی قبول نشیم:33: شایدم من خیلی بدبین شدم!

آره دقیقا همین طوره من از هر کی می پرسم میگه مجاز شدم :)))

- - - Updated - - -

آره خب ظرفیت پذیرش بین الملل هم هست دیگه. 27 +14 تا بین الملل =41. دوبرابر میشه تا 82!!!!!!!!!

بین الملل چیه دیگه؟ یعنی 82 نفر رو مجاز کردن؟ و فقط 27 نفر رو میخوان

mortaza

New member
آره ظاهرا خیلی ها رو مجاز کردن ولی تو مصاحبه افراد دلخواه رو بر می دارن

aaram

New member
من بیوتک رو نمیدونم اما من اصلا بین الملل جزو انتخابام نبود!!! تا جایی که من در مورد رشته خودم میدونم کلا با بین الملل دو برابر ظرفیت هستش.

ali3333

New member
من با یکی از دوستانم که پارسال دکتری بیوتک قبول شده درمورد نمرات صحبت کردم،گفت امسال اونایی که قبول شدن نمره کتبیشون از سال پیش بیشتره چون دوستان ایشون که امسال امتحان دادن با میانگین 75 درصد پاسخگویی قبول نشدن. این احتمال وجود داره که نمرات خیلی به هم نزدیک باشه به خاطر سونامی که تو طراحی سوالات راه انداختن اصلا مشخص نشد چجوری به سلولی نمره دادند.

sheida93

New member
من با یکی از دوستانم که پارسال دکتری بیوتک قبول شده درمورد نمرات صحبت کردم،گفت امسال اونایی که قبول شدن نمره کتبیشون از سال پیش بیشتره چون دوستان ایشون که امسال امتحان دادن با میانگین 75 درصد پاسخگویی قبول نشدن. این احتمال وجود داره که نمرات خیلی به هم نزدیک باشه به خاطر سونامی که تو طراحی سوالات راه انداختن اصلا مشخص نشد چجوری به سلولی نمره دادند.

درسته درصدها خیلی هم نزدیکه ولی چرا اینقدر مجاز شده داریم؟

ali3333

New member
همونطور که دوستان گفتن با احتساب شعب بین الملل باید 82 نفر دعوت میشدن، فکر نمیکنم بیشتر ازاین تعداد دعوت شده باشن. این مسئله مهم نیست فعلا، به نظر من باید آماده مصاحبه شد، استرس رتبه ای که نمیدونیم نداشته باشیم

cyavash

New member
امکان نداره کسی با 75 درصد میانگین در رشته بیوتکنولوژی قبول نشده باشه..این در حد شایعه است....در رشته ایمونولوژی 75 درصد کمی خطرناک هست اما در بیوتک خیلی هم خوبه.... .شما برو با ورودیهای دانشگاه تهران از سال 87 تا 91 صحبت کن...ببین چند نفر بالای 75 درصد بودن...بعد این مطلب را عنوان کن..ببخشید....تشویش افکار نکنیم.

بالا